Dat is wel zo ja, op een gegeven moment kun je beter gewoon doorlopen, want de pijn of de ademnood of de weet ik het wat wordt dan niet meer erger. Wel als je dan weer pauzeert en opnieuw moet opstarten.quote:Op dinsdag 13 april 2010 20:00 schreef jack4ya het volgende:
Netjes Sheriam! Die pauze ga je niet eens missen. Op een gegeven moment vond ik pauzes irritant.
Afstand: 1.81kmquote:Op zondag 11 april 2010 12:26 schreef Circle.Of.Filth het volgende:
[..]
Thanks! daar ga ik mee aan de slag![]()
Morgenovermorgen-avond maar eens proberen hoe het ervoor staat(Nu niet heb net een andere test gedaan en twee achter elkaar geeft een vertekend beeld).
hey daar loop ik ookquote:Op dinsdag 13 april 2010 20:26 schreef Circle.Of.Filth het volgende:
[..]
Afstand: 1.81km![]()
Ik merk dus duidelijk dat het erg lang geleden is dat ik aan het joggen ben geweest.
Morgen zeker spierpijn maar pijn is fijn![]()
Toch blij dat ik het gedaan heb nu weet ik tenminste hoe mijn conditie ervoor staat.
Er moet nog aan gewerkt worden zeg maar![]()
Foto van de route;
[ afbeelding ]
Hoi,quote:Op dinsdag 13 april 2010 20:38 schreef beertenderrr het volgende:
[..]
hey daar loop ik ookgebruik je ook die chip?
ow ok, naja wat niet is kan snel komenquote:Op dinsdag 13 april 2010 20:46 schreef Circle.Of.Filth het volgende:
[..]
Hoi,
Eh nee ik haal nog geeneens een rondje dus dat is misschien meer iets voor als mijn conditie wat beter is
De big spotters hill is wel een killer op de fiets is dat al zwaar.quote:Op dinsdag 13 april 2010 20:56 schreef beertenderrr het volgende:
[..]
ow ok, naja wat niet is kan snel komenik loop er zo nu en dan in de weekenden en dinsdagavond. In het bos heb je ook een dergelijk rondje, maar die is 3,8km (0,8km langer dus). Ook een aanrader als je wat verder bent. En dan ook zeker uitbreiden met de big spotters hill op en af
. Volgens mij is een rondje om het meer in het bos trouwens iets van 2km als je er strak omheen loopt
ja die neem ik ook wel eensquote:Op dinsdag 13 april 2010 21:10 schreef Circle.Of.Filth het volgende:
[..]
De big spotters hill is wel een killer op de fiets is dat al zwaar.
Je ziet ze ook wel de trap nemen ipv rondlopen dat is ook nogal killing voor je dijen.
Wel handig direct je max en gemiddelde snelheid uitgerekendquote:Op dinsdag 13 april 2010 21:22 schreef Crutch het volgende:
Ik heb net Evy les 1 gelopen, maar moet nog wel even wennen aan dat GPS-tracking-gedoe. (stoerdoenerij). Het werkt wel, maar klopt nog niet helemaal.
[ afbeelding ]
De les zelf ging goed en viel reuze mee, dus gelukkig heb ik nog wel een beetje conditie![]()
Laatste stukje 3 minuten was lekker, maar ik moet wel uitkijken dat ik de boel niet overbelast.
Drink je wel genoeg voor en tijdens het rennen?quote:Op dinsdag 13 april 2010 21:37 schreef kieskleurig het volgende:
Net terug van 2de dag week 2 van c25k, ging best redelijk.
Maar ik blijf maar moeilijk doen met mijn ademhalingKrijg er rare keelpijn van en adem toch voornamelijk via de neus in.
Tijdens niet, ongeveer half uurtje voor ik ga pak ik een glas water.quote:Op dinsdag 13 april 2010 22:05 schreef Circle.Of.Filth het volgende:
[..]
Drink je wel genoeg voor en tijdens het rennen?
quote:Op dinsdag 13 april 2010 22:27 schreef Dribbel_ het volgende:
Ga ik net weer ff een stukje rennen, wat gebeurt er vervolgens
Paranoide oudjes
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |