Elke keer als iemand een iPhone oid heeft en jij ziet dat..quote:Op vrijdag 9 april 2010 15:51 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Je mental image over mij is nu compleet.
Jawel. Spreek me niet tegen.quote:
Zeggen dat je mastubeert is goedkoper dan wildplassen.quote:Op vrijdag 9 april 2010 15:51 schreef Chai het volgende:
[..]
Elke keer als iemand een iPhone oid heeft en jij ziet dat..
Heb je weleens een boete gekregen?
Gelukkig maakt Apple niet van die apparaatjes waarmee ze bonnen uitschrijven, anders zouden ze het erom doen.quote:Op vrijdag 9 april 2010 15:51 schreef Chai het volgende:
[..]
Elke keer als iemand een iPhone oid heeft en jij ziet dat..
Heb je weleens een boete gekregen?
Autoplasseks.quote:Op vrijdag 9 april 2010 15:52 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Zeggen dat je mastubeert is goedkoper dan wildplassen.
Wat is dat dan weer voor een rare hersenkronkel die je daar maakt?quote:Op vrijdag 9 april 2010 15:55 schreef Chai het volgende:
[..]
Autoplasseks.
Net zoals in autofellatio. Niet in een auto.![]()
Als jij staat te wildplassen en zegt dan dat je aan het masturberen bent tegen de agent..quote:Op vrijdag 9 april 2010 15:56 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Wat is dat dan weer voor een rare hersenkronkel die je daar maakt?
Vrachtwagenfellatio.quote:Op vrijdag 9 april 2010 15:55 schreef Chai het volgende:
[..]
Autoplasseks.
Net zoals in autofellatio. Niet in een auto.![]()
Even afschudden en dichtknijpen dan. Gelukkig ben ik zelf nog nooit aangehouden voor wildplassen, vrienden wel.quote:Op vrijdag 9 april 2010 15:56 schreef Chai het volgende:
[..]
Als jij staat te wildplassen en zegt dan dat je aan het masturberen bent tegen de agent..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 15% gewijzigd door #ANONIEM op 09-04-2010 15:57:32 ]
"Meergetalenteerden"quote:Op vrijdag 9 april 2010 15:57 schreef Chai het volgende:
Ik ben vast hoogbegaafd. Niemand kan mijn denksprongen volgen.
[spoiler[Oke niet. [/spoiler]
Heb ooit seks gehad in een auto.quote:Op vrijdag 9 april 2010 15:57 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Vrachtwagenfellatio.
Voor dikke mensen.
Hou nou eens op over die busgrapjes.quote:
wat gekocht¿quote:
Dat lijkt me inderdaad een gedoe. Volgens mij niet eens haalbaar in de mijne.quote:Op vrijdag 9 april 2010 15:58 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Heb ooit seks gehad in een auto.Eerst en laatste keer. Want een onhandig gedoe.
quote:Hey Lies,
ohoh wat een gek avondje!! Totaal uit de hand gelopen, again, maar ik heb wel gelachen .... ondanks het buiten wachten in de kou ....
Jammer dat ik zo moe was en instortte. Ik hoop dat er geen liefdesbaby komt en ik moet wel zeggen dat ik afgelopen maanden 1 meisje had, dus je kan niks hebben opgelopen ..... jij hebt het toch ook veilig gedaan mop....ja maak mij dan toch altijd weeer zorgen als ik nuchter ben.
Nou slaap lekker en doe rustig aan!!
xx
Condoom misschien iets?quote:Op vrijdag 9 april 2010 16:01 schreef BobbyB het volgende:
wtf ik nou toch weer voor een mailtje krijg.
[..]
Wie is Lies? xD xDquote:Op vrijdag 9 april 2010 16:01 schreef BobbyB het volgende:
wtf ik nou toch weer voor een mailtje krijg.
[..]
Dit was in een VW New Beetle.quote:Op vrijdag 9 april 2010 16:00 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Dat lijkt me inderdaad een gedoe. Volgens mij niet eens haalbaar in de mijne.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |