quote:Op maandag 5 april 2010 19:24 schreef Trollface. het volgende:
[..]
En daarom betaal je er ook meer voor, omdat je niet 10 kostbare minuten van je leven kwijt wilt zijn.
quote:Ook niet nodig.
Als je wilt kan je dat schermpje 100 uur laten staan en er gebeurt gewoon niets.
Ikquote:
Semantisch gezien heb je natuurlijk gelijk, een Apple is ook een PC. Echter, mocht je het topic van o.us gelezen hebben, hij wil graag OS X installeren op hardware die niet persé persoonlijk gezegend is door een Apple medewerker en daardoor aanmerkelijk goedkoper (lees: normaler geprijsd) is.quote:
Da's de snelste oplossing.quote:Op maandag 5 april 2010 19:28 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Semantisch gezien heb je natuurlijk gelijk, een Apple is ook een PC. Echter, mocht je het topic van o.us gelezen hebben, hij wil graag OS X installeren op hardware die niet persé persoonlijk gezegend is door een Apple medewerker en daardoor aanmerkelijk goedkoper (lees: normaler geprijsd) is.
Ik fap elke ochtend als ik mijn Mac's pak.quote:Op maandag 5 april 2010 19:31 schreef Trollface. het volgende:
Is het vandaag Nationale Applefaptopicdag ofzo
Mijn laptop heeft betere specs dan de nieuwste MBP. Dus ik wil geen computer met perse dat appeltje, ik wil een leuk, goed werkend OS uitproberen.quote:
Meer de makkelijkste oplossing voor mensen die zelf niet nadenken.quote:Op maandag 5 april 2010 19:30 schreef WillFerrell het volgende:
Da's de snelste oplossing.
Dan kopen ze een tweedehands geval.quote:Op maandag 5 april 2010 19:31 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Meer de makkelijkste oplossing voor mensen die zelf niet nadenken.
Perfect voor OS X gebruikers, dus, niet voor iemand die nog over moet stappen.
fApple.quote:Op maandag 5 april 2010 19:31 schreef WillFerrell het volgende:
Ik fap elke ochtend als ik mijn Mac's pak.
Pak Linux Mint. Is nog gratis ook.quote:Op maandag 5 april 2010 19:31 schreef o.us het volgende:
[..]
Mijn laptop heeft betere specs dan de nieuwste MBP. Dus ik wil geen computer met perse dat appeltje, ik wil een leuk, goed werkend OS uitproberen.
Da's dus onmogelijk. Geen Apple en toch een goed werkend OS.quote:Op maandag 5 april 2010 19:31 schreef o.us het volgende:
[..]
Mijn laptop heeft betere specs dan de nieuwste MBP. Dus ik wil geen computer met perse dat appeltje, ik wil een leuk, goed werkend OS uitproberen.
quote:Op maandag 5 april 2010 19:32 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Da's dus onmogelijk. Geen Apple en toch een goed werkend OS.
Dat mag niet van ome Jobs!quote:Op maandag 5 april 2010 19:31 schreef o.us het volgende:
[..]
Mijn laptop heeft betere specs dan de nieuwste MBP. Dus ik wil geen computer met perse dat appeltje, ik wil een leuk, goed werkend OS uitproberen.
Probeer Windows 7 eens faalhaas. Werkt perfect.quote:Op maandag 5 april 2010 19:32 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Da's dus onmogelijk. Geen Apple en toch een goed werkend OS.
Daarom zit Windows XP ook nog ingebakken als backup.quote:Op maandag 5 april 2010 19:36 schreef Aestivate het volgende:
[..]
Probeer Windows 7 eens faalhaas. Werkt perfect.
Linux Mint.quote:Op maandag 5 april 2010 19:36 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Daarom zit Windows XP ook nog ingebakken als backup.
Die heb ik met de RC nooit gebruikt, en nu heb ik die optie niet eens. Waarom the fok zou ik dat nodig hebben.quote:Op maandag 5 april 2010 19:36 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Daarom zit Windows XP ook nog ingebakken als backup.
Werkt perfect out-of-the-box, falert.quote:Op maandag 5 april 2010 19:38 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Wat moet je met dat niet werkende zut.
Ik vroeg niet of jij het niet hoefde te gebruiken.quote:Op maandag 5 april 2010 19:39 schreef Aestivate het volgende:
[..]
Die heb ik met de RC nooit gebruikt, en nu heb ik die optie niet eens. Waarom the fok zou ik dat nodig hebben.XP liep wel eens vast, W7 bij mij nog nooit.
Nou en dan zit je met je groen gekleurde Ubuntu smaak.quote:Op maandag 5 april 2010 19:39 schreef Trollface. het volgende:
[..]
Werkt perfect out-of-the-box, falert.
Fanboys..quote:Op maandag 5 april 2010 19:40 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Ik vroeg niet of jij het niet hoefde te gebruiken.
...Watquote:Op maandag 5 april 2010 19:40 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Nou en dan zit je met je groen gekleurde Ubuntu smaak.
Wat beter werkt dan Windows en OSX.quote:Op maandag 5 april 2010 19:40 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Nou en dan zit je met je groen gekleurde Ubuntu smaak.
Je kunt niet lezen? Waarom zit het er in dan?quote:Op maandag 5 april 2010 19:41 schreef Zero17 het volgende:
[..]
Wat loop je dan te zeiken?
Als hij daarom een Mac helemaal niet nodig heeft wat is het probleem dan hè?
Fanboys..
Linux Mint is niets meer dan een geskinde Ubuntu met dan wel GNOME of KDE en wat dingen als Flash standaard toegevoegd.quote:
Silverlight. En nu jij weer.quote:Op maandag 5 april 2010 19:41 schreef Trollface. het volgende:
[..]
Wat beter werkt dan Windows en OSX.
Die optie is alleen om programma's die niet goed met Windows 7 werken toch te ondersteunen. Extra service lijkt mij. In geen enkel geval te zien als 'back up'.quote:Op maandag 5 april 2010 19:40 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Ik vroeg niet of jij het niet hoefde te gebruiken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |