Ik heb al ongeveer 2 jaar last van mijn rechterbeen.
Even een korte geschiedenis hoe het gekomen.
Een aantal jaar geleden kreeg ik last van mijn voorste scheenbeenspier (shin split), hier heb ik toen steunzolen voor gekregen aangezien ik platvoeten blijk te hebben.
Dit helpte goed aangezien ik geen pijn meer had na een tijd in m'n scheenbeenspier. Het is wel altijd gevoelig gebleven.
Na een tijd kreeg ik ook last in de rest van mijn been. Voornamelijk de bovenkant van de bovenste beenspier (sorry ben niet goed in het benamen van spieren). Het gevoel is moeiliijk uit te leggen, maar ik voelde de aanwezigheid van de spier de hele tijd, de spier was ook minder soepel dan aan mijn linkerbeen en bij het zetten van kracht drong het door tot in mijn bilspier. (Voor de controle meteen naar de podotherapeut, maar de zooltjes waren goed)
Hierop ben ik natuurlijk meteen naar de fysiotherapeut geweest. Zij konden niks vreemds ontdekken, behalve dat de spier inderdaad minder soepel was dan de linkerbeen spieren. Kracht zit er nog in.
Advies: zelf-massage, rekken en ontspannen.
Op dit advies had ik zoiets van ' oke, niks ernstigs, dan zal het wel vanzelf overgaan'. Totdat ik een heel warm zelfs heet gevoel begon te krijgen en daarna ook nog steken begon te krijgen vanuit m'n bilspier naar m;n been (echt helse pijn!). Dit was trouwens alweer 3/4 jaar later. Meteen naar de fysio, manuele therapie + fysio en oefeningen gehad, maar het mocht niet baten. Dus op naar de dokter. Die heeft een foto gemaakt van de onderrug en een tussenwervel was een beetje verschoven die waarschijnlijk op de zenuw drukte. Dit was zo minimaal zei die dat het vanzelf overging.
Na een tijdje (dik 3 mnd) ging die helse pijn geleidelijk over. Maar nu:
Samenvatting:Ik heb nog steeds last van vage klachten aan de spieren in mijn rechterbeen.
Voornamelijk de bovenste beenspier en ook doortrekkend naar mijn voet. (het gevoel wat je hebt als je je voetspier aanspant zodat je nét geen kramp krijgt)
Specialisten (dokter, fysio, etc) weten het eigenlijk ook niet, en gooien het op een soort van stress.
TS weet niet meer wat ie ermee moet!!
Daarbij is het ook goed te vermelden dat ik er ook wel eens een tijdje geen last van heb, maar het komt altijd terug.
Reden voor dit topic is dat misschien iemand hier ook last van heeft ook ervaring of wat dan ook

Ik heb er altijd het meeste last van bij autorijden.
Misschien ben ik nog iets vergeten te vermelden....?
* het is misschien nogal een onsamenhangend geheel, maar zo ervaar ik het ook.