abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_79874626
Attentie: redelijk lang verhaal



Afgelopen weekend heb ik afgesproken met een man die ik via internet heb leren kennen. Ik twijfelde eerste omdat er tussen ons een flink leeftijdsverschil zit (ik 24/hij 37jaar maar ongebonden, geen kinderen etc). Omdat het via de telefoon erg klikte, heb ik toch besloten om met hem af te spreken. Door eerdere internetdate ervaringen uit het verleden was ik eigenlijk voorbereid op een teleurstelling. Dit bleek onterecht, het is een erg gezellige dag geworden waarbij we ook (meerdere keren)gezoend hebben. Vlak na de date kreeg ik een sms van hem waarin hij aangaf het erg gezellig te hebben gehad en me gauw weer hoopte te spreken.

De dag na onze date heb ik hem 's avonds kort op MSN aangesproken, dit was gewoon gezellig. Vervolgens heb ik hem twee dagen niet gesproken. De tweede dag heeft hij me 's avonds gebeld. We hebben toen, niet heel concreet, geprobeerd om een nieuwe datum af te spreken, dit wilde nog niet erg lukken omdat onze verplichtingen met Pasen elkaar precies doorkruisten. Er is hierdoor nog geen nieuwe datum.

Inmiddels heb ik hem meer dan een dag niet gesproken. Dit is natuurlijk op zich niet zo lang maar als ik iemand leuk vind kost me dat vrij veel moeite. Hebben mannen dat soms sowieso minder? Ik word er verder erg onzeker van omdat hij al een aantal keer een geintje heeft gemaakt waar ik uit opmaak dat ik het vooral allemaal niet te serieus moet nemen bijv. "ik ga eerst 3 maanden op vakantie, daarna bel ik je wel weer" "Ik heb in 2011 nog wel een plekje in mijn agenda". Aan de andere kant krijg ik ook berichten als "ik wil je zoenen" en "ik zie je snel".

Mijn vraag: ik twijfel heel erg of hij mij net zo leuk vind als ik hem, wat denken jullie?
pi_79874727
Als een man een SMS krijgt denkt ´ie: "Hey wat leuk, daar kom ik later nog eens op terug" (Kan dagen duren) terwijl de vrouw na het verzenden van een SMS de stopwatch indrukt om bij te houden hoe snel ´ie iets terugstuurt.

Essentie van het verhaal: niets aan de hand bij tijdje geen contact.
pi_79874800
quote:
Op vrijdag 2 april 2010 17:01 schreef Socios het volgende:
Als een man een SMS krijgt denkt ´ie: "Hey wat leuk, daar kom ik later nog eens op terug" (Kan dagen duren) terwijl de vrouw na het verzenden van een SMS de stopwatch indrukt om bij te houden hoe snel ´ie iets terugstuurt.

Essentie van het verhaal: niets aan de hand bij tijdje geen contact.
Correct.
You can't convince a believer of anything; for their belief is not based on evidence, it's based on a deep seated need to believe
C. Sagan
pi_79874813
Gewoon contact mee opnemen. Als ie je leuk vindt - wat waarschijnlijk zo is - zal hij er absoluut geen problemen mee hebben...
Beijos!
  vrijdag 2 april 2010 @ 17:10:43 #5
126003 Daniel1976
de omnibus dubitandum
pi_79874961
Man doet gewoon zijn best om niet meteen te aan en af hankelijk over te komen
pi_79875042
quote:
Op vrijdag 2 april 2010 17:04 schreef Serandinho het volgende:
Gewoon contact mee opnemen. Als ie je leuk vindt - wat waarschijnlijk zo is - zal hij er absoluut geen problemen mee hebben...
Maar ik wil ook niet te aan en afhankelijk overkomen
pi_79875071
quote:
Op vrijdag 2 april 2010 17:14 schreef accidentallyinlove het volgende:
Maar ik wil ook niet te aan en afhankelijk overkomen
Stom spelletje altijd van beide kanten.

Gewoon gááááán.
pi_79875124
quote:
Op vrijdag 2 april 2010 17:15 schreef Socios het volgende:
Stom spelletje altijd van beide kanten.
You think? Ik vind het extra lastig omdat het een vrij extroverte aantrekkelijke man is die nou niet echt om aandacht verlegen zit (zelfs gemerkt tijdens die date door o.a. serveerster)

Ik beheers dit spel gewoon ook nog niet
  vrijdag 2 april 2010 @ 17:20:13 #9
126003 Daniel1976
de omnibus dubitandum
pi_79875207
quote:
Op vrijdag 2 april 2010 17:17 schreef accidentallyinlove het volgende:

[..]

You think? Ik vind het extra lastig omdat het vrij aantrekkelijke man is die nou niet echt een man is die om aandacht verlegen zit (zelfs gemerkt tijdens die date door o.a. serveerster)

Ik beheers dit spel gewoon ook nog niet
Ga ervoor zou ik zeggen.

Veel mensen beheersen het spel niet.
En geloof me eigenlijk is het gewoon een nutteloos kut spel. Ik vind er maar weinig aan.
Ik ben wat dat betreft net als jij gewoon spijkers met koppen slaan
pi_79875214
quote:
Op vrijdag 2 april 2010 17:17 schreef accidentallyinlove het volgende:

[..]

You think? Ik vind het extra lastig omdat het vrij aantrekkelijke man is die nou niet echt een man is die om aandacht verlegen zit (zelfs gemerkt tijdens die date door o.a. serveerster)

Ik beheers dit spel gewoon ook nog niet
Je moet simpelweg geen spel spelen en gewoon doen wat je voelt.
Beijos!
  vrijdag 2 april 2010 @ 17:40:17 #11
264429 Keep_Walking
N'ja... leven gaat door
pi_79875769
No offense, maar je hebt maar een dag geen contact en je gaat nu al klagen?
To truly try means to accept God's love, his healing, to accept the world can be ugly, but your heart doesn't have to be."
pi_79875865
quote:
Op vrijdag 2 april 2010 17:40 schreef Keep_Walking het volgende:
No offense, maar je hebt maar een dag geen contact en je gaat nu al klagen?
Ik had deze reactie wel verwacht en ik geef je nog gelijk ook maar als ik iemand leuk vind dan heb ik veel behoefte aan contact (bevestiging), waarschijnlijk uit onzekerheid. Ik ken veel vrouwen waarbij dat ook zo is dus vroeg me af of dat een vrouwending is misschien. Of dat het echt puur onzekerheid is en dat mannen het ook kunnen hebben. Of dat ik me onterecht druk maak dus
  vrijdag 2 april 2010 @ 17:59:28 #13
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_79876319
Als ie zegt dat ie "ooit wel weer eens tijd heeft", lijkt me dat iig niet een heel goed teken.
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_79876397
37 en ongebonden? Ik zou me afvragen of het niet gewoon een verstokte vrijgezel is die zijn zaad wil plempen en daarom wat booty calls erop wil nahouden.

Dat hij niet meteen terug smst is echter een logische gang van zaken.
pi_79876492
quote:
Op vrijdag 2 april 2010 17:59 schreef Ladidadida het volgende:
Als ie zegt dat ie "ooit wel weer eens tijd heeft", lijkt me dat iig niet een heel goed teken.
"Dan kan ik niet"
"Dat dag erna kan ik helaas niet maar ik heb ergens in 2011 nog wel een gaatje"
pi_79876507
quote:
Op vrijdag 2 april 2010 18:02 schreef friekin_ het volgende:
37 en ongebonden? Ik zou me afvragen of het niet gewoon een verstokte vrijgezel is die zijn zaad wil plempen en daarom wat booty calls erop wil nahouden.
Wel relaties gehad o.a. ééntje van 9 jaar. Maar zou kunnen ja..
  vrijdag 2 april 2010 @ 18:08:59 #17
137079 Chowi
Lonerism.
pi_79876592
Ik denk dat je vooral moet proberen om er niet te zwaar aan te trekken. Het is misschien lastig, maar misschien moet je in eerste instantie niet als uitgangspunt nemen dat het wat gaat worden. Mijn ervaring is dat het mannen afschrikt als je al te snel te serieus gaat denken, want veel mannen hebben nou eenmaal issues met 'gebonden zijn'.

Aangezien ik uit je verhaal wel op kan maken dat dat niet de bedoeling is, zou ik dus niet teveel initiatief tonen en wachten tot hij naar jóú toe komt. Uiteindelijk krijg je dan vanzelf wel de bevestiging die je zoekt, of niet, maar dat is dan ook geen ramp want je weet in ieder geval waar je aan toe bent.

Mijn indruk is overigens wel dat het wederzijds is, maar dat het gewoon nog wat moet groeien. Het komt wel goed, maar de eerste stappen zijn natuurlijk cruciaal.

Veel succes!
[i]Isolation pushes past self-hatred, guilt, and shame
To a place where suffering is just a game
But everybody's scared of this place, they're staying away
Your little house on Memory Lane.[/i]
pi_79877007
quote:
Op vrijdag 2 april 2010 18:08 schreef Chowi het volgende:
Ik denk dat je vooral moet proberen om er niet te zwaar aan te trekken. etc
You're probably right....en thanks
pi_79884723
Zojuist smsje gekregen dat hij met vrienden naar de kroeg gaat en me morgen gaat bellen geen idee of dat goed of slecht nieuws is
pi_79885317
goed nieuws natuurlijk!

Nou morgen gewoon een beetje laten merken dat je hem wel ziet zitten en dat je graag nog een keertje af wilt spreken.

Of als het lekker weer is zeg je "goh...zin om zo ff een biertje te doen op terras? "

Dat legt de druk ook meteen wat lager en het komt gewoon spontaan (niet aanhankelijk) over als je het leuk brengt.
  vrijdag 2 april 2010 @ 21:59:33 #21
245489 IceBeach
Ice... on the beach
pi_79885459
Wacht het gewoon rustig af, als hij je tof vindt neemt hij echt wel contact met je op.
Emperor Meiji: I am a living god. As long as I do what they think is right.
pi_80293068
Kleine update

Gister heb ik hem (pas) weer gezien na alleen een klein beetje smscontact. Het was een gezellige avond waarbij e.e.a. gebeurd is op seksueel vlak maar waarbij ik hem ook heb gezegd dat ik het idee heb dat hij naar wat anders op zoek is dan ik. Hij gaf toen aan dat hij zich, behalve als hij ineens de ware tegenkomt, zich voorlopig niet wil binden. Ook gaf hij aan niet verliefd op me te zijn en ook niet te weten of dat wel zou gebeuren maar ik hem wel intrigeerde etc (etc..)

Hij is tot nu toe nog over alles eerlijk geweest dus kan hem moeilijk iets kwalijk nemen maar vind het wel lastig wat nu te doen. Voel me seksueel gezien erg tot hem aangetrokken maar als ik meer laat gebeuren
heb ik het idee heb dat ik hier straks met een gebroken hart uitkom aangezien er voor mij wel degelijk meer gevoelens mee spelen...
pi_80293235
quote:
Op woensdag 14 april 2010 08:23 schreef accidentallyinlove het volgende:
Kleine update

Gister heb ik hem (pas) weer gezien na alleen een klein beetje smscontact. Het was een gezellige avond waarbij e.e.a. gebeurd is op seksueel vlak maar waarbij ik hem ook heb gezegd dat ik het idee heb dat hij naar wat anders op zoek is dan ik. Hij gaf toen aan dat hij zich, behalve als hij ineens de ware tegenkomt, zich voorlopig niet wil binden. Ook gaf hij aan niet verliefd op me te zijn en ook niet te weten of dat wel zou gebeuren maar ik hem wel intrigeerde etc (etc..)

Hij is tot nu toe nog over alles eerlijk geweest dus kan hem moeilijk iets kwalijk nemen maar vind het wel lastig wat nu te doen. Voel me seksueel gezien erg tot hem aangetrokken maar als ik meer laat gebeuren
heb ik het idee heb dat ik hier straks met een gebroken hart uitkom aangezien er voor mij wel degelijk meer gevoelens mee spelen...
Je bent z'n scharrel.
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_80293252
quote:
Op woensdag 14 april 2010 08:23 schreef accidentallyinlove het volgende:
Kleine update

Gister heb ik hem (pas) weer gezien na alleen een klein beetje smscontact. Het was een gezellige avond waarbij e.e.a. gebeurd is op seksueel vlak maar waarbij ik hem ook heb gezegd dat ik het idee heb dat hij naar wat anders op zoek is dan ik. Hij gaf toen aan dat hij zich, behalve als hij ineens de ware tegenkomt, zich voorlopig niet wil binden. Ook gaf hij aan niet verliefd op me te zijn en ook niet te weten of dat wel zou gebeuren maar ik hem wel intrigeerde etc (etc..)

Hij is tot nu toe nog over alles eerlijk geweest dus kan hem moeilijk iets kwalijk nemen maar vind het wel lastig wat nu te doen. Voel me seksueel gezien erg tot hem aangetrokken maar als ik meer laat gebeuren
heb ik het idee heb dat ik hier straks met een gebroken hart uitkom aangezien er voor mij wel degelijk meer gevoelens mee spelen...
je kunt toch ook gewoon langzaam daten?
Je hoeft niet meteen met iemand het bed in te duiken

en na 2 dates zou ik ook nog niet verliefd zijn en ook nog niet kunnen beloven dat ik dat wel word

Je bent pas 24! (ik ook hoor daar niet van ) je hebt nog zo'n 60 jaar voor je! waarom moet dit dan allemaal binnen 6 dagen geregeld zijn?
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
pi_80293465
quote:
Op woensdag 14 april 2010 08:42 schreef rhubarbje het volgende:

en als je zelf ook gewoon rustig aan doet dan blijf je niet met een gebroken hart zitten
Als je opzoek gaat naar iemand anders is dat ook niet in 6 dagen gefixt hoor...
Het klinkt alsof dit allemaal komt uit onzekerheid en je wil gewoon zo snel mogelijk de bevestiging van een relatie, maar na je 14de werkt het zo gewoon niet meer
Een ongebonden man van 37 jaar, zonder kinderen, maar wel met babbels is sowieso suspicious...

Als je op zoek bent (of tenminste de wens heb) om een serieuze relatie te starten, zal ik hier mee kappen.
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_80293812
quote:
Op vrijdag 2 april 2010 17:01 schreef Socios het volgende:
Als een man een SMS krijgt denkt ´ie: "Hey wat leuk, daar kom ik later nog eens op terug" (Kan dagen duren) terwijl de vrouw na het verzenden van een SMS de stopwatch indrukt om bij te houden hoe snel ´ie iets terugstuurt.

Essentie van het verhaal: niets aan de hand bij tijdje geen contact.
Lol. Ik heb het precies andersom
It's no use crying over spilt milk... Unless that was Jack Bauer's milk. Oh you are so screwed.
  woensdag 14 april 2010 @ 09:06:16 #27
30252 Soempie
Procreating
pi_80293824
quote:
Op woensdag 14 april 2010 08:46 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Een ongebonden man van 37 jaar, zonder kinderen, maar wel met babbels is sowieso suspicious...

Als je op zoek bent (of tenminste de wens heb) om een serieuze relatie te starten, zal ik hier mee kappen.
Dit.
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
pi_80293859
quote:
Op woensdag 14 april 2010 08:23 schreef accidentallyinlove het volgende:
Kleine update

Gister heb ik hem (pas) weer gezien na alleen een klein beetje smscontact. Het was een gezellige avond waarbij e.e.a. gebeurd is op seksueel vlak maar waarbij ik hem ook heb gezegd dat ik het idee heb dat hij naar wat anders op zoek is dan ik. Hij gaf toen aan dat hij zich, behalve als hij ineens de ware tegenkomt, zich voorlopig niet wil binden. Ook gaf hij aan niet verliefd op me te zijn en ook niet te weten of dat wel zou gebeuren maar ik hem wel intrigeerde etc (etc..)

Hij is tot nu toe nog over alles eerlijk geweest dus kan hem moeilijk iets kwalijk nemen maar vind het wel lastig wat nu te doen. Voel me seksueel gezien erg tot hem aangetrokken maar als ik meer laat gebeuren
heb ik het idee heb dat ik hier straks met een gebroken hart uitkom aangezien er voor mij wel degelijk meer gevoelens mee spelen...
Ik ken hem uiteraard verder niet. Maar als mensen zeggen hoe ze zich voelen, wil nog niet altijd zeggen dat ze open en eerlijk zijn. Mss denk je dat omdat je dat graag wilt horen. Als hij niet weet of hij verliefd op je kan worden, zou ik het als gevoelsmens wel weten. Dat komt dan niet goed.
It's no use crying over spilt milk... Unless that was Jack Bauer's milk. Oh you are so screwed.
  woensdag 14 april 2010 @ 09:22:51 #29
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_80294157
Als je nu al weet dat je meer voor hem voelt of gaat voelen als je op deze voet doorgaat, dan kun je er beter mee kappen. Hij heeft je onomwonden verteld alleen fun, maar geen toekomst met je te zien. Duidelijker krijg je het doorgaans niet.

En een edit op een goeie plek does the trick .
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  woensdag 14 april 2010 @ 09:35:31 #30
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_80294456
quote:
Op woensdag 14 april 2010 08:46 schreef FireFox1 het volgende:
Een ongebonden man van 37 jaar, zonder kinderen, maar wel met babbels is sowieso suspicious...
Waarom?
quote:
Als je op zoek bent (of tenminste de wens heb) om een serieuze relatie te starten, zal ik hier mee kappen.
Inderdaad, want zoals Cc al terecht heeft opgemorken: hij ziet dat niet gebeuren met je. Deze man is op zoek naar een neukertje voor af-en-toe, vandaar dat hij de boot afhoudt met opmerkingen als 'in 2011 een gaatje' en dan weer sms't dattie je wil zoenen, want dan istie geil.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_80295082
Als jij moeite hebt om je gevoel los te koppelen van een gezellige tijd met hem en hij duidelijk aangeeft, dat hij niet zeker weet of hij uberhaupt verliefd op je kan worden dan klinkt dit als een goede waarschuwing voor jezelf.

Aan de andere kant, als je overtuigd genoeg bent van je eigen waarde en leukheid (is dat een woord?) en, zoals je zelf al aangeeft, hem wel heel erg aantrekkelijk vind qua uiterlijk, kun je het er natuurlijk op wagen en zien waar het strand.

Want zeg nou zelf, hoe goed kun je iemand 'echt' kennen na wat telefoongesprekken en 2 dates.

De eerste periode in elke relatie en ontmoeting is een grote aftastingswedstrijd aan beide kanten, waarbij de man zich van zijn leukste kant probeert te laten zien voor, in veel gevallen, meerdere redenen; eentje daarvan is het vooruitzicht van sex.

Ik ken hem natuurlijk niet en op basis van een paar uitlatingen van hem die, zoals ik ze lees, een mislukte poging tot grappig en/of arrogant populair gedrag zijn, kun je iemand zijn karakter niet bepalen.

De meeste mensen in de wereld die een bepaalde leeftijd hebben bereikt zijn op zoek naar 'iets', behalve diegenen die blijven vasthangen in het, in mijn ogen, puberale rondneuk, jaaggedrag. Dit stamt voort uit mensen hun eigen onzekerheid en de extreme behoefde aan meervoudige bevestiging.

Wauw, dat klinkt achteraf gezien behoorlijk diep voor maar 1 bakje koffie op de ochtend

Anyways; kern van de reactie: Luister goed naar je eigen gevoel, als jij denkt dat je het niet aankunt als hij blijkt niet dezelfde gevoelens te hebben als jezelf moet je jezelf in bescherming nemen of accepteren dat je tijdelijk een gebroken hartje zult hebben; want met 24 jaar is er nog tijd genoeg
pi_80296680
quote:
Op woensdag 14 april 2010 08:46 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Een ongebonden man van 37 jaar, zonder kinderen, maar wel met babbels is sowieso suspicious...

Als je op zoek bent (of tenminste de wens heb) om een serieuze relatie te starten, zal ik hier mee kappen.
om de een of andere reden is mn heel zinnige post verdwenen waarin ik zei dat het klinkt alsof ze uit onzekerheid de deal het liefst na 3 dates toch wel gesloten ziet (als in een vaste relatie) en dat dat dan toch wel terug blijft komen wie ze ook date en wat zijn intenties ook zijn en dat het zinniger is daar wat aan te doen
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
  woensdag 14 april 2010 @ 10:56:27 #33
58834 Catbert
The evil HR Director.
pi_80296725
quote:
Op woensdag 14 april 2010 08:46 schreef FireFox1 het volgende:
Een ongebonden man van 37 jaar, zonder kinderen, maar wel met babbels is sowieso suspicious...
Collega van me is ook van die leeftijd en sinds kort gescheiden. Er zijn best veel mensen die na hun 30e weer single worden omdat een relatie waar ze jaren in zijn blijven hangen toch op de klippen loopt.
"[...] a large number of the teenagers claiming Asperger's are, in fact, merely dicks."
pi_80313720
Wel grappig die wisselende reacties want dat is precies waar ik mee zit eigenlijk. Aan de ene kant vond ik het gister erg leuk en heb ik nergens spijt van. Aan de andere kant ben ik bang dat, als het hem alleen om seks gaat, ik mijn gevoelens niet gescheiden kan houden. Maar heb zoiets nog niet eerder gedaan dus zeker weten doe ik het ook niet . Heb op zich weinig te verliezen...

Dat van z'n leeftijd vind ik overigens er los van staan, hij heeft een relatie van 9 jaar gehad, het is niet alsof hij al zn hele leven bindingsangst heeft
  woensdag 14 april 2010 @ 18:34:06 #35
58834 Catbert
The evil HR Director.
pi_80313796
Zolang je niet de hoop hebt dat het meer gaat worden moet je lekker doen wat je wil.
"[...] a large number of the teenagers claiming Asperger's are, in fact, merely dicks."
pi_80314021
quote:
Op woensdag 14 april 2010 10:55 schreef rhubarbje het volgende:
om de een of andere reden is mn heel zinnige post verdwenen waarin ik zei dat het klinkt alsof ze uit onzekerheid de deal het liefst na 3 dates toch wel gesloten ziet (als in een vaste relatie) en dat dat dan toch wel terug blijft komen wie ze ook date en wat zijn intenties ook zijn en dat het zinniger is daar wat aan te doen
You've got a point there
pi_80315410
quote:
Op woensdag 14 april 2010 18:32 schreef accidentallyinlove het volgende:
Wel grappig die wisselende reacties want dat is precies waar ik mee zit eigenlijk. Aan de ene kant vond ik het gister erg leuk en heb ik nergens spijt van. Aan de andere kant ben ik bang dat, als het hem alleen om seks gaat, ik mijn gevoelens niet gescheiden kan houden. Maar heb zoiets nog niet eerder gedaan dus zeker weten doe ik het ook niet . Heb op zich weinig te verliezen...

Dat van z'n leeftijd vind ik overigens er los van staan, hij heeft een relatie van 9 jaar gehad, het is niet alsof hij al zn hele leven bindingsangst heeft
Hij heeft ook geen bindingsangst. Hij denkt allleen niet dat jij de ware bent.

Als jij al na zo korte tijd heftige gevoelens hebt, denk ik niet dat je een seksrelatie aan kunt.

maar ik denk dat je het toch wel gaat doen
pi_80315958
quote:
Op woensdag 14 april 2010 19:16 schreef Xennia het volgende:
Hij heeft ook geen bindingsangst. Hij denkt allleen niet dat jij de ware bent.
Als jij al na zo korte tijd heftige gevoelens hebt, denk ik niet dat je een seksrelatie aan kunt.
maar ik denk dat je het toch wel gaat doen
Je hoort mij niet zeggen dat hij bindingsangst heeft he, dat denk ik niet
ALS ik het ga doen zal vanzelf wel blijken of ik het aan kan
pi_80373322
quote:
Op woensdag 14 april 2010 18:32 schreef accidentallyinlove het volgende:
Aan de andere kant ben ik bang dat, als het hem alleen om seks gaat, ik mijn gevoelens niet gescheiden kan houden. Maar heb zoiets nog niet eerder gedaan dus zeker weten doe ik het ook niet . Heb op zich weinig te verliezen...
Bah. "...weinig te verliezen", wat een flutstatement. Als je er zo rationeel naar kan kijken, lijkt me dat je prima in staat bent je gevoelens gescheiden te houden of in ieder geval te beheersen.
Als je dat dan uiteindelijk niet kan, dan heb je jezelf wel mooi voor de gek gehouden.

Wees es eerst eerlijk tegenover jezelf.
It's no use crying over spilt milk... Unless that was Jack Bauer's milk. Oh you are so screwed.
pi_80394081
Heerlijk als ik gelijk heb.
pi_80396931
quote:
Op vrijdag 16 april 2010 09:25 schreef Dethroned het volgende:
Wees es eerst eerlijk tegenover jezelf.
Ik heb het idee dat ik dat ben, maar zal wel mijn eigen gevoelens in de gaten moeten houden want anders heb ik inderdaad de kans dat ik er minder leuk vanaf kom. Tot nu toe heb ik weinig moeite om geen contact met hem op te nemen o.i.d. wat voor mij een teken is dat ik niet tot over m'n oren verliefd op hem ben.
pi_80399586
quote:
Op vrijdag 2 april 2010 17:01 schreef Socios het volgende:
Als een man een SMS krijgt denkt ´ie: "Hey wat leuk, daar kom ik later nog eens op terug" (Kan dagen duren) terwijl de vrouw na het verzenden van een SMS de stopwatch indrukt om bij te houden hoe snel ´ie iets terugstuurt.

Essentie van het verhaal: niets aan de hand bij tijdje geen contact.
Dat dus
pi_80442614
quote:
Op vrijdag 16 april 2010 21:05 schreef Miracle_Drug het volgende:
Dat dus
Lijkt wel een kern van waarheid in te zitten . Heb hem dinsdag voor het laatst gezien. Woensdag kreeg ik een sms of ik ergens spijt van had. Beantwoord maar verder niets. En gister smste die me uit zichzelf.
  Moderator zondag 18 april 2010 @ 13:12:43 #44
236264 crew  capricia
pi_80442927
Tvp
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_80443063
Hoe weet je zeker dat hij echt ongebonden is???????
Ik zou dat niet zonder meer aannemen,

Voor hetzelfde geld heeft hij gewoon vrouw en kinderen en doet dit voor de spanning en leukigheid erbij.
Lekker ter afwisseling van zijn vrouw van 35 die meer de moeder is van zijn kinderen dan een lekker leuk jong geil ding.....

Als hij een tijdje zg. onbereikbaar is, zouden bij mij alle alarmbellen afgaan en eerst zeker willen weten of hij wel zo vrij en ongebonden is....
Niets van dit alles is een wezensvreemde ontmoeting tussen een jij en een ik, zodat we nooit of te nimmer zullen weten wie die jij is en wie die ik.
pi_80443206
quote:
Op zondag 18 april 2010 13:17 schreef Injetta het volgende:
Hoe weet je zeker dat hij echt ongebonden is???????
Ik ben o.a. bij hem thuis geweest (in zijn huis van 35 m2). Zou natuurlijk zijn tweede huis kunnen zijn die die ernaast heeft voor zijn avontuurtjes met jonge vrouwen maar we zijn ook o.a. zijn zus tegengekomen. Hij heeft me veel over zichzelf verteld o.a. waar die werkt enz. Ik heb geen reden om aan te nemen dat hij daar over liegt eigenlijk. Maar goed, alles kan natuurlijk
pi_80444382
quote:
Op zondag 18 april 2010 13:17 schreef Injetta het volgende:
Hoe weet je zeker dat hij echt ongebonden is???????
Ik zou dat niet zonder meer aannemen,

Voor hetzelfde geld heeft hij gewoon vrouw en kinderen en doet dit voor de spanning en leukigheid erbij.
Lekker ter afwisseling van zijn vrouw van 35 die meer de moeder is van zijn kinderen dan een lekker leuk jong geil ding.....

Als hij een tijdje zg. onbereikbaar is, zouden bij mij alle alarmbellen afgaan en eerst zeker willen weten of hij wel zo vrij en ongebonden is....
wtf dat is wel echt wantrouwen ten top
sommige mensen zijn gewoon niet altijd bereikbaar of hebben daar geen zin in of hechten geen waarde aan meteen terug bellen
dat wil niet meteen zeggen dat ze een of ander wazig dubbelleven leiden
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
pi_80448018
wanne vrouwen topic is dit zeg!
pi_80453573
quote:
Op zondag 18 april 2010 14:05 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

wtf dat is wel echt wantrouwen ten top
sommige mensen zijn gewoon niet altijd bereikbaar of hebben daar geen zin in of hechten geen waarde aan meteen terug bellen
dat wil niet meteen zeggen dat ze een of ander wazig dubbelleven leiden
Wellicht wel, maar heb te veel gezien/gehoord en dan kijk je nergens meer van op.
Maar goed, ze is bij hem thuis geweest, zus gezien..... klinkt op zich dus wel betrouwbaar.

Dan is het gewoon iemand die ongebonden is en dat voorlopig wil blijven. In ieder geval zijn onafhankelijkheid wil bewaren.
Niets van dit alles is een wezensvreemde ontmoeting tussen een jij en een ik, zodat we nooit of te nimmer zullen weten wie die jij is en wie die ik.
pi_80511474
quote:
Op woensdag 14 april 2010 08:34 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

je kunt toch ook gewoon langzaam daten?
Je hoeft niet meteen met iemand het bed in te duiken

en na 2 dates zou ik ook nog niet verliefd zijn en ook nog niet kunnen beloven dat ik dat wel word

Je bent pas 24! (ik ook hoor daar niet van ) je hebt nog zo'n 60 jaar voor je! waarom moet dit dan allemaal binnen 6 dagen geregeld zijn?

leraar
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')