Ligt eraan hoe interessant ze zijn voor die mensen. Het is maar wat je leuk vindquote:Op zondag 11 april 2010 21:34 schreef _Mystery_ het volgende:
Soms zie ik mensen die meer dan 100 mensen volgen. Hoe de fuck heb je daar wat aan?
Door niet álles te moeten lezen, dan is het idd niet bij te houden.quote:Op zondag 11 april 2010 21:34 schreef _Mystery_ het volgende:
Soms zie ik mensen die meer dan 100 mensen volgen. Hoe de fuck heb je daar wat aan?
Nee, als jij een slotje hebt kan ik je niet retweeten (althans, niet via de retweet-knop op twitter.com). Ook toevoegen aan een lijst helpt niet. Ik zie alleen jouw tweets als jij me toestemming hebt gegeven..quote:
huh dat is toch juist als ik dat bij jou op niet zet dat ik geen RTs binnen krijg die jij verstuurt? dan krijg ik alleen nog jouw losse eigenhandige tweets...... toch?quote:Op zondag 11 april 2010 23:04 schreef qu63 het volgende:
[..]
Nee, als jij een slotje hebt kan ik je niet retweeten (althans, niet via de retweet-knop op twitter.com). Ook toevoegen aan een lijst helpt niet. Ik zie alleen jouw tweets als jij me toestemming hebt gegeven..
Nee, als jij op mijn pagina dat vinkje weghaald, zie je geen geretweette berichten van mij.. Dus als @sigmundfreud mij retweet komt dat bericht bij jou niet binnen..quote:Op zondag 11 april 2010 23:11 schreef Nizno het volgende:
[..]
huh dat is toch juist als ik dat bij jou op niet zet dat ik geen RTs binnen krijg die jij verstuurt? dan krijg ik alleen nog jouw losse eigenhandige tweets...... toch?
dat ga ik uittesten.....quote:Op zondag 11 april 2010 23:21 schreef qu63 het volgende:
[..]
Nee, als jij op mijn pagina dat vinkje weghaald, zie je geen geretweette berichten van mij.. Dus als @sigmundfreud mij retweet komt dat bericht bij jou niet binnen..
Maar zoals het hierboven gezegd werd kwam het op mij over alsof je retweets aan kon zetten, dat kan dus niet. Je kan ze alleen maar uit zetten (ze staan standaard aan nl.)
Het valt best mee. Ik volg 300+ mensen, en dat levert op de drukke momenten hooguit 4 of 5 tweets per minuut op. Het gemiddelde baggertopic op fok loopt sneller volquote:Op zondag 11 april 2010 21:34 schreef _Mystery_ het volgende:
Soms zie ik mensen die meer dan 100 mensen volgen. Hoe de fuck heb je daar wat aan?
Is nog goed te volgen. Volg zelf 1950 accounts, maar slechts een klein gedeelte daarvan is heel actief. De rest valt dus wel mee. En tweetdeck met zoekwoorden gebruiken.quote:Op zondag 11 april 2010 21:34 schreef _Mystery_ het volgende:
Soms zie ik mensen die meer dan 100 mensen volgen. Hoe de fuck heb je daar wat aan?
Plus dat je over het algemeen niet al die mensen in eenzelfde tijdzone hebt zitten, en de 'spitsuren' dus verdeeld zijn over de dag. Ik volg zelf aardig wat Amerikanen die dus s'avonds pas een beetje beginnen te tweeten, op het moment dat half Nederland alweer bezopen op de bank ligt.quote:Op zondag 11 april 2010 23:48 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Is nog goed te volgen. Volg zelf 1950 accounts, maar slechts een klein gedeelte daarvan is geel actief. De rest valt dus welmee. En tweetdeck met zoekwoorden gebruiken.
quote:Op zondag 11 april 2010 23:50 schreef Intrepidity het volgende:
[..]
Plus dat je over het algemeen niet al die mensen in eenzelfde tijdzone hebt zitten, en de 'spitsuren' dus verdeeld zijn over de dag. Ik volg zelf aardig wat Amerikanen die dus s'avonds pas een beetje beginnen te tweeten, op het moment dat half Nederland alweer bezopen op de bank ligt.
getest... ahd hem op Roel Jewel uitgeschakeld staan.. en kreeg dus netjes zijn RT van SKYnews niet binnen in mijn timeline.. Dus je krijgt gewoon de tweets van degene bij wie je dat groene ding uit zet... alleen de dingen die hij/zij RTt krijg je niet binnen.quote:Op zondag 11 april 2010 23:33 schreef Nizno het volgende:
[..]
dat ga ik uittesten.....
ik zet even jouw RTsding uit.
en nu moet jij even iemand RTen
Geel actief?quote:Op zondag 11 april 2010 23:48 schreef Roel_Jewel het volgende:
Is nog goed te volgen. Volg zelf 1950 accounts, maar slechts een klein gedeelte daarvan is geel actief. De rest valt dus welmee. En tweetdeck met zoekwoorden gebruiken.
Ik neem aan dat we er met Tweetdeck of andere clients geen last van hebben?quote:Op dinsdag 13 april 2010 11:49 schreef Nizno het volgende:
Advertenties op twitter
SAN FRANCISCO - De Amerikaanse microblogdienst Twitter begint dinsdag met het plaatsen van advertenties op zijn site. De advertenties zullen verschijnen bij de zoekopdrachten van gebruikers, zo meldde de Amerikaanse zakenkrant The Wall Street Journal.
Twitter heeft in eerste instantie tien adverteerders gestrikt, waaronder koffieketen Starbucks en elektronicaketen Best Buy. Tussen 2 en 10 procent van de gebruikers van de dienst krijgen de reclames te zien. De komende dagen zal de groep groeien, aldus de onderneming.
De stap moet ertoe leiden dat Twitter winstgevend wordt. Tientallen miljoenen mensen verspreiden al dagelijks tweets, berichtjes van maximaal 140 tekens, maar veel omzet leverden die tot dusver niet op. De eerste inkomsten kwamen onlangs binnen uit overeenkomsten met Google en Microsoft over de levering van tweets aan de zoekmachines van die bedrijven.
Lijkt me niet nee.quote:Op dinsdag 13 april 2010 14:44 schreef Sneijder5 het volgende:
[..]
Ik neem aan dat we er met Tweetdeck of andere clients geen last van hebben?
Nee, wist niet eens dat er ook twitterspellen bestonden #iknietwetenquote:Op woensdag 14 april 2010 15:25 schreef eNGine10 het volgende:
Iemand bekend met het Twitterspel 140mafia.com? Zoja, zou die daar dan misschien wat meer over kunnen vertellen?
#durftevragen
Bijna de hashtag vergeten![]()
Als ze twitter maar niet volspammen met berichtjes van die kutspellen, daar heb ik totaaaaal geen behoefte aan namelijkquote:Op woensdag 14 april 2010 15:25 schreef eNGine10 het volgende:
Iemand bekend met het Twitterspel 140mafia.com? Zoja, zou die daar dan misschien wat meer over kunnen vertellen?
#durftevragen
Bijna de hashtag vergeten![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |