quote:
quote:
Op donderdag 1 april 2010 15:44 schreef Adolecens het volgende:[
afbeelding ]
[
afbeelding ]
Het aantal lumen kan ik niet terugvinden
Overdag kijken met gordijnen open is irritatie opwekkend iig. Bovenstaande foto is gemaakt terwijl ik het gordijn dicht had gedaan net. (Op een muur met structuur, vandaar de korreligheid

)
Lamp heeft dus 144 uur gedraaid.
En voor wat betreft die kleuren, ik heb dioe foto's even snel gemaakt om te kijken hoeveel uur de lamp had gebrand. Dus een cameraatje gepakt, flits uitgezet en met die vies groen/gele achtergrond van Vista een foto gemaakt op een structuurverf.
Als je namelijk kijkt naar de kleuren in het service venster, blauw en grijs etc. ziet dat er beter uit. Kleuren is niks mis mee.
Ook was er nog een vraag over resolutie. 800x600 stond ook in het boekje, maar als ik de laptop dus op een hogere resolutie zet pakt ie die ook gewoon en schakelt ie naar een hogere resolutie.
Ik heb angel008 een PM gestuurd, reageert hij vandaag niet, dan Apekoek
Never regret anything, beacuse one time it was exaclty what you wanted.
Op
donderdag 29 mei 2014 01:52 schreef
Tamashii het volgende:
Aan Ado vraagt iedereen toestemmming