quote:
Yankee +1quote:
quote:
Jeejquote:Op donderdag 1 april 2010 19:12 schreef Yankee het volgende:
1 Yurithemaster
quote:Op donderdag 1 april 2010 19:30 schreef Neleos het volgende:
In een heli zitten artsen, in een ambulance verpegers?
Aldus wie?quote:,,Het zijn roerige tijden in de vaderlandse voetbalwereld. De clubs kampen met financiėle perikelen In Eindhoven, Amsterdam en Enschede gieren de zenuwen door de keel in verband met de ontknoping van de Eredivisie. Een last but not least zorgt de gemeente Rotterdam ook nog voor enige commotie door stringente eisen te stellen aan de organisatie van de bekerfinale.
Niet alleen is de KNVB daar teleurgesteld over zoals u ongetwijfeld al in de media hebt kunnen lezen, maar de KNVB beraadt zich uiteraard ook op de toekomst van de bekerfinale. Wellicht is het een idee de bekerfinale in de toekomst in de Grolsch Veste in Enschede te spelen.
Ik kan u verzekeren dat dat voor de burgemeester en de politie in Enschede geen enkel probleem zal opleveren. Het westen van het land heeft jarenlang de Johan Cruijff Schaal en de KNVB bekerfinale gehad. Het wordt tijd dat er nu ook eens iets naar het oosten komt.
Jaquote:Op donderdag 1 april 2010 19:39 schreef Yurithemaster het volgende:
zal wel iemand uit het 'oosten' zijn
Ja, dat is wel weer het nadeel van actuele vragen...quote:Op donderdag 1 april 2010 19:41 schreef lubje25 het volgende:
Ik kijk net op VI en daar stond het vol in beeld dus ik speel niet mee deze vraag![]()
Stand topic 1931quote:Op donderdag 1 april 2010 19:44 schreef tomtomaat het volgende:
Kesler?
McClarenquote:Op donderdag 1 april 2010 19:44 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
McLaren?? zo heet de trainer van twente toch
wist het niet zekerquote:
Dan moet je deze vraag weten...quote:Op donderdag 1 april 2010 19:52 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
wist het niet zeker, trainers lukken me meestal nog wel maar verder geen idee van het voetbal
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |