si, maar blijkbaar toch iemand vol in elkaar gehengst. Pics plzquote:Op woensdag 7 april 2010 19:13 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Stoel tegen hoofd, WWE en TNA hebben dat verboten.
Als die njet protect misschien boete van TNA's kant.quote:Op woensdag 7 april 2010 19:15 schreef Paxlie het volgende:
[..]
si, maar blijkbaar toch iemand vol in elkaar gehengst. Pics plz
YAY! for brain damage!quote:
Maak je niet zo druk pikquote:Op woensdag 7 april 2010 20:54 schreef kidkash19 het volgende:
TNA heeft het blijkbaar dus niet verboden, ROH en WWE wel
[..]
YAY! for brain damage!![]()
![]()
Ze doen het ook zelf maar wel onder druk van de fans om elke x maar die reactie te krijgen, het begint met een chairshot to the back en evolueert naar barbed wire flaming table shit en wij gaan gewoon weer naar huis zonder problemen, zij liggen aan de pijnstillers en weet ik het.quote:Op donderdag 8 april 2010 08:39 schreef Wessiej het volgende:
Behoorlijk lijstje, maar het is een feit dat ze het helemaal zelf doen. Zij zien die chair komen en denken oke vanavond lekkerder slapen. Tja... dan kan je er weinig aan veranderen, totdat het bedrijf ze afschaft.
Indirect denk ik wel, het is een combinatie van allerlei factoren. Fans zijn moeilijk tevreden te stellen en willen steeds meer, management wilt geld in het laatje hebben en moeten dus de fans tevreden houden, worstelaars zijn (zoals vele al toegegeven hebben) verslaafd aan de reacties van het publiek en zoeken de grenzen op en gaan er regelmatig overheen met alle gevolgen van dien + ze moeten geld verdienen en dat verdien je door hoger in de rangorde te zitten dus je kan je indirect onder druk gezet voelen door het management om toch die ene val te makenquote:Op donderdag 8 april 2010 09:01 schreef Wessiej het volgende:
Dus de fans zijn de schuldige? Aha. Ik zie liever ook leuke en grote spots, die maken het leuk. Ik denk (denk) ook dat de worstelaars het leuk vinden om zulke spots te doen. Daar doen ze het toch voor?
Zijn niet alleen grote namen, daar maak jij je toch niet druk om?quote:Op donderdag 8 april 2010 08:33 schreef kidkash19 het volgende:
Juist wel dus want de lijst met gasten die té jong zijn overleden is groot, heel groot en dat is gewoon zonde en dit soort dingen helpen er gewoon niet mee.
Mike Awesome
Bam Bam Bigelow
Mike Lozanski
Chris Candito
Rhonda Singh
Curt Hennig
Road Warrior Hawk
Big Boss Man
Larry Cameron
Eddie Gilbert
Rick Rude
Anthony Duranti
Big Dick Dudley
Bobby Duncum Jr.
The Wall
Eddie Guerrero
Davey Boy Smith
Louis Spicoli
Miss Elizabeth
Crash Holly
Gary Albright
Joey Maggs
Johnny Grunge
Ted Petty
Terry Gordy
Dick Murdock
Art Bar
Russ Hass
Brian Pillman
Sherri Martel
Beef Wellington
Chris Benoit
Nancy Benoit
John Kronus
Bryan Adams
Mike Bell
Andrew Test Martin
Steve Doll
Kerry Brown
Edward “Umaga” Fatu
Chris Kanyon
Niet iedereen is door dit soort dingen overleden maar de meeste wel door de randverschijnselen die het meebrengt.
Sorry ik heb het gewoon echt helemaal gehad met het garbage wrestling en de onnodige "Hardcore" spots, ga gewoon terug naar hoe het was, technisch mooi worstelen een goede show, weinig extreme dingen en als het moet doe het dan sporadisch op het goede moment en dat het ook echt iets toevoegt aan het verhaal.
Je hebt 100% gelijk.En over het begrijpend lezen: ik zal me verbeterenquote:Op donderdag 8 april 2010 18:31 schreef kidkash19 het volgende:
Betekend dat dan dat ik me niet druk mag maken om de huidige generatie?
Dat het me niet meer verbaasd en dat het de gasten van vroeger zijn waar ik me niet druk om maak (die schade is toch al gedaan) zegt niet dat ik geen moer geef om de gasten die op dit moment bezig zijn.
Je moet echt een x leren om niet alleen te lezen wat je wilt lezen maar het hele verhaal te begrijpen, JUIST door die lijst maak ik me druk om de gasten van nu en pak hem beet de afgelopen 10 jaar en ik ben blij dat ze maatregelen nemen
quote:Owen (God rest his soul) and Droz bolstered WWE's concern for safety in the ring. Their wellness policy and new "PG" slant is starting to take a look at the long term affects of "extreme" ring work. Who else needs to lose their life because we (the industry and the fans) turned a blind eye to the long term damage our stars are doing to themselves, for our entertainment?
How many pros lose their spots because they have to heal? Bret Hart was diagnosed with MULTIPLE Concussions when he received the mule kick that ended his wrestling career. In his documentary "Wrestling With Shadows" he even states that he had broken his sternum in a match with Dino Bravo and came back to work a week or two later, because if he didn't work, he didn't get paid. No sick time, nothing for (at that time) an up and coming mid-carder, hot off of his Tag Team Championship, to allow him to heal. And that's just one man in the business, he can't be the only one.
Who would like to see Stone Cold wrestle again? How about Droz? Or Dynamite Kid?
What about Bret "The Hitman" Hart? Would anyone like to see Owen again? Anyone want to bet that "The Heartbreak Kid" Shawn Michaels retired due to the long term damage he's sustained over the years and he's trying to keep himself from ending up like any of the guys I listed above?
The business is flawed, when ANY promoter disregards their talent's health in exchange for pushing another superstar past their physical limit.
As fans of the wrestling business, we're quick to chant "BULLS***" and "WHERE'S OUR REFUND" when a show sucks, but maybe it's about time that we hold WWE, TNA and any other promotion responsible for their talent's health and care, long term.
Dat Bret viel met zn fiets is niet de reden, Bret was voor zn kop geschopt door Goldberg waardoor hij een hersenschudding had maar ze in WCW wilde dat hij doorging met alle gevolgen van dien, zn val en beroerte erdoor was een indirect resultaat van die hersenbeschadiging.quote:Op vrijdag 9 april 2010 08:44 schreef Cantona_No.7 het volgende:
Tuurlijk maar als je kijkt naar Austins injury, dan moet je alles verbieden wat eventueel(gebotched) je nek kan schaden.Dat is niet gebeurt.
Bret viel met zn fiets.Droz´s injury was een samenloop van omstandigheden.
Ik bedoel alleen dat er vast betere voorbeelden zijn.
Dat is ook speculeren, want hij zegt zelf dat het door die val komtquote:Op vrijdag 9 april 2010 09:00 schreef kidkash19 het volgende:
[..]
Dat Bret viel met zn fiets is niet de reden, Bret was voor zn kop geschopt door Goldberg waardoor hij een hersenschudding had maar ze in WCW wilde dat hij doorging met alle gevolgen van dien, zn val en beroerte erdoor was een indirect resultaat van die hersenbeschadiging.
Tuurlijk de WWE probeert het risico te beperken.Maar kijk eens naar een tombstone, of die moonsault die HBK deed.quote:Op vrijdag 9 april 2010 09:00 schreef kidkash19 het volgende:
Hoeveel German suplexes zie jij nog in de WWE? Hoeveel piledrivers? Dat zijn denk ik de 2 moves die je nek het meeste kunnen blesseren, volgens mij hebben ze dus wel degelijk dat soort dingen verboden of in ieder geval beperkt. Uberhaupt hoeveel moves zie je tegenwoordig die je nek in gevaar brengt? niet veel hoor.
Zeker, maar neem nou Austin(die ook als voorbeeld wordt gebruikt).Dat kan zomaar de volgende RAW weer gebeuren, dan kan je het toch niet hebben over extreme actie in de ring.Hoop dat dit een beetje een goed voorbeeld is.quote:Op vrijdag 9 april 2010 11:47 schreef Paxlie het volgende:
Tombstone wordt amper meer gedaan, alleen nog op ppv's zowat. Die moonsault is al helemaal iets voor ppv's en dan nog alleen maar voor de echt grote ppv's.
Er is een groot verschil tussen iets iedere week doen (of zelfs iedere houseshow) of alleen op ppv's. Je verkleint het risico aanzienlijk als het niet iedere dag gebeurt.
Ongelukken kunnen altijd gebeuren en het is een fysieke wereld/sport.quote:Op vrijdag 9 april 2010 11:53 schreef Cantona_No.7 het volgende:
[..]
Zeker, maar neem nou Austin(die ook als voorbeeld wordt gebruikt).Dat kan zomaar de volgende RAW weer gebeuren, dan kan je het toch niet hebben over extreme actie in de ring.Hoop dat dit een beetje een goed voorbeeld is.
Slecht voorbeeld dus, Austin is geblesseerd geraakt door een piledriver (en hij was niet de enige natuurlijk) en die mogen al een hele tijd niet meer dus het risico is beperkt zoals Pax zegt. Men is nekimpact gaan beperken toen er in een jaar of 2 tijd een stuk of 3 a 4 gasten een operatie moesten ondergaanquote:Op vrijdag 9 april 2010 11:53 schreef Cantona_No.7 het volgende:
[..]
Zeker, maar neem nou Austin(die ook als voorbeeld wordt gebruikt).Dat kan zomaar de volgende RAW weer gebeuren, dan kan je het toch niet hebben over extreme actie in de ring.Hoop dat dit een beetje een goed voorbeeld is.
Dat is niet speculeren dat is al bevestigd oa in zn eigen boek, hij is gestopt met worstelen door de trap van goldberg en de schade die het aan zn hoofd en hersens heeft aangericht, de val was het schepje erbovenop en triggerde iets in zn hoofd wat een resultaat was van zn blessurequote:Dat is ook speculeren, want hij zegt zelf dat het door die val komt
Wel grappig dat de SSP en 450 er tussen staan en dat hij dan recente WWE beelden gebruikt van Evan Bournequote:
3 keer raden wie er op Superstars deze week een SSP krijgtquote:Op vrijdag 9 april 2010 15:17 schreef kidkash19 het volgende:
Al was de SSP ook ooit verboden na Kidman zn botch op Chavo maar Bourne kon ze overtuigen door hem meerdere keren foutloos in de trainingsring te doen op een kussen.
Kidman zn SSP was trouwens erg slecht
Hij was toch gebanned door Brock's SSP op Angle? Anyway, die lijst is nogal onzin, meeste van die finishers worden nog gewoon in TNA gebruikt en DVD gebruikte Dreamer bijvoorbeeld nog.quote:Op vrijdag 9 april 2010 15:17 schreef kidkash19 het volgende:
Al was de SSP ook ooit verboden na Kidman zn botch op Chavo maar Bourne kon ze overtuigen door hem meerdere keren foutloos in de trainingsring te doen op een kussen.
Kidman zn SSP was trouwens erg slecht
Yea idd. DVD, SSP, 450 worden nog gebruikt. Zelfs Piledriver wordt nog gebruikt door Eric Young.quote:Op vrijdag 9 april 2010 15:47 schreef Pannenkoek3000 het volgende:
[..]
Hij was toch gebanned door Brock's SSP op Angle? Anyway, die lijst is nogal onzin, meeste van die finishers worden nog gewoon in TNA gebruikt en DVD gebruikte Dreamer bijvoorbeeld nog.
We zijn het dan niet altijd eens, maar hopen dat je wat moois voorgeschoteld krijgtquote:Op zaterdag 10 april 2010 10:55 schreef kidkash19 het volgende:
Woensdag richting Oberhausen voor de WWE Show, hopen op een mooie show
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bringing them big boy toys, I do big boy things, I make big boy noise
quote:Op zaterdag 10 april 2010 11:47 schreef Hoogstaande het volgende:MVP heeft het ook al vaak genoeg gezegd hoorSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Malheureusement le fromage de cacahouète.
Okquote:Op zaterdag 10 april 2010 12:34 schreef Pannenkoek3000 het volgende:
[..]
MVP heeft het ook al vaak genoeg gezegd hoor
Ik denk dat het de grap was dat iedereen het altijd doetquote:Op zaterdag 10 april 2010 12:34 schreef Pannenkoek3000 het volgende:
[..]
MVP heeft het ook al vaak genoeg gezegd hoor
Nice al die bans sloegen nergens op. Jammer dat ze nog steeds zo huilen over bloedquote:» About a month ago, Vince McMahon lifted the ban on a few things. The announcers are now allowed to call the officials by name, the word "wrestling" is no longer banned, and as seen on NXT they are now allowed to mention the indy wrestling scene as well as things like Twitter and Facebook.
One thing not unbanned is the use of blood, and once again a match was delayed due to bleeding on Superstars recently. Chavo had a minor cut on his head in his match with Kofi and the official delayed the match to take care of it. The fans were not happy and the announcers tried to make excuses as to why this was being done. Michael Cole stated that if Chavo were to get blood in his eyes he could go blind. This also happened to Edge recently during a SmackDown taping.
Ik las het vanmorgen via RSS.. ik dacht ook ff WTFquote:Op zondag 11 april 2010 16:47 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
Dixie Carter trending op twitter...ga ik kijken waarom, overal RIP Dixie. Dacht eerst dat het WWE fanboys waren die leuk dachten te zijnmaar 1 of andere mode ontwerpster van 70 is dood
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En Flair in deze rol vindt ik enorm grappig, hij worsteld toch niet, en doet alleen maar promos. Niks mis mee zolang hij niet teveel tijd krijgt. Heel Flair promo's![]()
Jammerquote:Op dinsdag 13 april 2010 18:11 schreef kidkash19 het volgende:
WWE NXT CANCELED
by Mike Johnson @ 9:36 AM on 4/13/2010
The word making the rounds in Stamford, CT this morning is that when WWE moves Smackdown to SyFy in October, NXT will finish its run.
Ik geniet het meest van flair als hij niet praat, of dood isquote:Op dinsdag 13 april 2010 19:56 schreef Tazmaniac het volgende:
NC17 TNA
Hoe kunnen jullie Flair nou trouwens niet moeten in zijn huidige rol
Golden
quote:Op dinsdag 13 april 2010 20:53 schreef renwan het volgende:
[..]
Ik geniet het meest van flair als hij niet praat, of dood is
quote:Here are the early ratings:
3.2 RAW
0.8 Impact
0.3 TNA Reaction
More details coming soon.
Die kijken RAW....quote:Op woensdag 14 april 2010 19:28 schreef Cubeforc3 het volgende:
Impact's eerste uur is nog steeds 0.8, lijkt het maar zo of zijn ze die 1.2 voorgoed kwijt? Die 1.2 hadden ze voor iets van 3 jaar, en zelfs met onzin als de barbed wire christmas tree () etc bleven ze kijken.. en nu zijn ze afgehaakt? Vreemd.
Ik doelde op het eerste uur waar er geen RAW op tv is?quote:
Zijn ze weer op terug gekomenquote:Op woensdag 14 april 2010 19:39 schreef Cubeforc3 het volgende:
[..]
Ik doelde op het eerste uur waar er geen RAW op tv is?
-edit-
Oh de replay is er nog steeds? Dacht dat ze die nu geschrapt hadden![]()
quote:Op vrijdag 16 april 2010 09:27 schreef kidkash19 het volgende:Jericho heeft een foto van mn broertje geretweet.
http://twitpic.com/1ftjq0
Het verschil tussen Sharpshooters van Edge en Hart was erg groot, die van Hart zag er nog steeds beter uit.
Oh oepsquote:Op vrijdag 16 april 2010 15:17 schreef kidkash19 het volgende:
Oh dat was die Twitpic van een fan, hij vond het zelf dus niet maar die fan vond datJa het was wel weer apart, meeste Duitsers zijn niet echt uitbundig
quote:Op zaterdag 17 april 2010 14:02 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
Trouwens Taz, staat een filmpje op wwe.com. Eve traint jiu-jitsu bij de gracie academy
LUNDURTEKUH!quote:Op zaterdag 17 april 2010 17:59 schreef Paxlie het volgende:
Ik ben in Duitsland naar een show geweest en 2x naar Brussel. De sfeer in Brussel vond ik echt veel en veel beter. Afgezien van dat franse accent met namen schreeuwen was het daar veel tofferder.
hahaha ja, of zo helemaal van: Maryse, Maryse!!!quote:
Het is veel erger dat ik vastzit in Istanbul, dan dat hun naar de US of A reizenquote:Op zaterdag 17 april 2010 19:13 schreef Tazmaniac het volgende:
WWE heeft de grootste problemen om het talent terug naar USA te krijgen voor RAW
Dat zou wat zijn zeg!!
Aha daarom stuur je sms dat het een mooi land isquote:Op zaterdag 17 april 2010 19:59 schreef Paxlie het volgende:
[..]
Het is veel erger dat ik vastzit in Istanbul, dan dat hun naar de US of A reizen
Heb je nog wat fietsen kunnen terugstelen?quote:Op vrijdag 16 april 2010 23:12 schreef kidkash19 het volgende:
Hij was goed maar ik vind het zo jammer dat zoiets altijd ten koste gaat van de match die bezig is en daar zit ook een feud in dus die word een beetje ondergeschoven
Is ook mooi land, gister bijna overvallen door lijmsnuivers was wel weer cool. Lange verhaal daaromtrend komt later welquote:Op zaterdag 17 april 2010 20:17 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Aha daarom stuur je sms dat het een mooi land is
quote:Op zondag 18 april 2010 06:37 schreef Cantona_No.7 het volgende:
[..]
Heb je nog wat fietsen kunnen terugstelen?
Es ist immer noch real für mich verdammt!quote:Op zondag 18 april 2010 10:00 schreef kidkash19 het volgende:
[..]
Dat net niet maar heb wel erg moeten lachen om die Duitsers en ook andere hoor. Ik bedoel als je als volwassen (30+) vent met een kilootje of 50 overgewicht een beetje stoer gaat doen met een championship belt dan vraag je er wel een beetje om
quote:Op zondag 18 april 2010 10:25 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Es ist immer noch real für mich verdammt!
Nee, over drugs ed.quote:Op zondag 18 april 2010 14:25 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
[..]
Bedoelen ze hier niet over die vuurbal die misging?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |