Ziet er opzich wel chill uit!quote:
Met 3 vingers tegelijk op het scherm tikken dacht ik.quote:Op vrijdag 9 april 2010 08:52 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ik heb door een of andere wazige reden groot lettertype, hoe krijg ik dat weer terug?
Wat ik wil kan tenminste in de nieuwe OS4.0. Wekkerradio app (Sonio) of muziek stream app zoals Spotify of webradio streams (Fstream) tegelijk laten draaien met browser, e-mail e.d.quote:Op donderdag 8 april 2010 22:48 schreef Merkie het volgende:
Toch is multitasking in iPhone OS 4.0 maar een halve oplossing, want: third party apps kunnen niet in de background draaien met OS 4.0. Wat Apple heeft gedaan is 7 background API's ontwikkeld die door apps "aangezet" kunnen worden. Het is nog steeds niet mogelijk om zonder push notifications een IM-client op de achtergrond te draaien zoals op elk ander smartphone OS wel kan.
Jezus, wat is dat ding snél! Die van mij is daarbij vergeleken echt zo sloom als een spons.quote:Op vrijdag 9 april 2010 01:09 schreef Biogarde het volgende:
http://www.engadget.com/2010/04/08/iphone-os-4-hands-on/
Video van 4.
Handig om te weten maar weer een feature die al in de US versie had moet zitten. Waarom moet dat soort triviale dingen toch zo lang durenquote:Op donderdag 8 april 2010 23:50 schreef Roel_Jewel het volgende:
[ afbeelding ]
http://www.9to5mac.com/iPhone-4-screenshots-430963594
quote:Op vrijdag 9 april 2010 14:31 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://www.phoneshop.nl/t(...)phone-4g-32gb-black/.
Slechte troll of onwetendheid.quote:Op vrijdag 9 april 2010 15:09 schreef Ad_rem het volgende:
Wel mooi de nieuwe iPhone Flash ondersteuning gaat krijgen.
En dit is echt wtfquote:Op vrijdag 9 april 2010 14:31 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://www.phoneshop.nl/t(...)phone-4g-32gb-black/.
Heb jij ook een 3G? Het verschil tussen de 3G en de 3GS is idd enorm. Alleen daarom al...quote:Op vrijdag 9 april 2010 14:06 schreef Skv het volgende:
[..]
Jezus, wat is dat ding snél! Die van mij is daarbij vergeleken echt zo sloom als een spons.
quote:Op vrijdag 9 april 2010 09:40 schreef JDude het volgende:
[..]
Met 3 vingers tegelijk op het scherm tikken dacht ik.
Schandalig dat dat zolang duurdequote:Op donderdag 8 april 2010 23:45 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Palringo. Gebruik 't niet vaak, maar als ik 't een keer "nodig" heb werkt 't wel prima.
Edit: SMS character counter in iPhone OS 4.0 !!![]()
Ik heb een 3G met honderd Cydia apps.quote:Op vrijdag 9 april 2010 15:59 schreef KingOfMars het volgende:
[..]
Heb jij ook een 3G? Het verschil tussen de 3G en de 3GS is idd enorm. Alleen daarom al....
Niet (veel) beter dan Backgrounder op dit moment.quote:
Ik denk dat dat komt om enigzins voor de belangen van de providers tegemoed te komen, immers zo worden er wereldweid een stuk meer sms'jes verstuurd. Een andere reden weet ik niet te verzinnen.quote:Op vrijdag 9 april 2010 19:02 schreef Bulletdodger het volgende:
[..]
nou idd, telefoons van 15 jaar oud ondersteunden dat al, en waarom dan op de iphone niet
BiteSMS icm Lockinfoquote:Op vrijdag 9 april 2010 19:04 schreef Salt_Seafood het volgende:
[..]
Ik denk dat dat komt om enigzins voor de belangen van de providers tegemoed te komen, immers zo worden er wereldweid een stuk meer sms'jes verstuurd. Een andere reden weet ik niet te verzinnen.
Overigens is BiteSMS superieur ten opzichte van de standaard SMS app, zelfs als die ook een char calc gaat bevatten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |