quote:
Kleine denkfout alleen: de economische/ecologische 'footprint' die die afrikaantjes achter laten is veel kleiner dan de gemiddelde westerling. Massasterfte in Afrika en de daarmee gepaard gaande afname van de wereldbevolking maakt voor jouw verhaal per saldo dus niet zo heel veel verschil. En als je de vele bodemschatten daar wilt exploiteren, tja, kan het ook wel eens handig zijn als je sterke, gezonde slaven arbeiders hebt om het uit de grond te halen.quote:Op woensdag 31 maart 2010 02:20 schreef Heremeteit het volgende:
Het is duidelijk dat aids bezig is met falen.Hoewel hele generaties zich in sommige Afrikaanse gebieden doodgenaaid hebben, zijn er nog geen gebieden of landen compleet ontvolkt geraakt. Massasterfte blijft dus uit. Juist nu problemen met het klimaat zo in de belangstelling staan, zou een afname van de wereldbevolking op grote schaal de aarde wat meer ademruimte geven. Tevens zou dit het Westen in staat stellen om nog enige tijd het huidige welvaartsniveau aan te houden en de vele bodemschatten de het continent rijk is te exploiteren.
![]()
Tot slot zou het de veiligheid in de wereld ook ten goede komen als landen zoals Somalie en Nigeria onbewoond zouden zijn.![]()
Samenvatting: zie TT & OP (gecombineerd dus).
Paint: (nog) niet beschikbaar
Antiklacht: vooralsnog geen
Afvalput, hebben we dat ook weer opgelost.quote:Op woensdag 31 maart 2010 08:43 schreef Dastan het volgende:
Goed idee, dan kan het westen geheel Afrika gebruiken als industriegebied.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |