Maar zonder spinnen!quote:
quote:
Wat eng. Er liepen daar spoken rond. Doorzichtige gedaantes.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 18:15 schreef PdeHoog het volgende:
Voor de liefhebber: de vivariumbeurs aan de achterkant......
[ link | afbeelding ]
LET OP! ALS je klikt.......de foto eronder is 6 MB groot. Het duurt dus ff voor-ie geladen is. En schrik niet, hij is 10k pixels bij 5.6K pixels (geloof ik). BTW...de originele grootte zoals ik hem op mijn PC had staan was in eerste instantie 1.5 GBGeen idee wat ik gedaan heb, maar goed
Gauw posten in TRU!quote:Op dinsdag 30 maart 2010 18:15 schreef PdeHoog het volgende:
Voor de liefhebber: de vivariumbeurs aan de achterkant......
[ link | afbeelding ]
LET OP! ALS je klikt.......de foto eronder is 6 MB groot. Het duurt dus ff voor-ie geladen is. En schrik niet, hij is 10k pixels bij 5.6K pixels (geloof ik). BTW...de originele grootte zoals ik hem op mijn PC had staan was in eerste instantie 1.5 GBGeen idee wat ik gedaan heb, maar goed
Dat is het Aquatomium, voor ons neergezet door de Belgische vereniging de Zilverhaaiquote:Op dinsdag 30 maart 2010 18:31 schreef krakkemieke het volgende:
Wat is trouwens dat Atomium-ding op de voorgrond? Een vissen-flat, net zoals je voor hamsters hebt?
Veel plezier!quote:Op dinsdag 30 maart 2010 18:37 schreef Aure het volgende:
Ik kom ook nog even zwaaien![]()
Heb even snel het vorige topic doorgelezen, ben benieuwd naar de foto's! De foto's van Sun dr site kan ik niet zien (ligt aan mn internet) echt stomm..
Nog even wat studiegedoetjes: Ik kon niet meedoen met die meeloopdag want dat is alleen voor middelbare scholieren plus dat ik er sowieso een beetje te laat mee was. Aanmelding staat nog wel open (opeens begonnen er allemaal mensen tegen me te zeggen dat dat al voorbij was enzo), heb even gebeld en morgen stuur ik het aanmeldingsformulier op. Dan duurt het zo'n 2/3 weken voordat je uitgenodigd wordt en dan nog 2/3 weken voordat de toelating is. Ik heb dus als t goed is 4 tot 6 weken vanaf nu om een portfolio samen te stellen.. Ik heb dus alleen heel weinig gedaan de afgelopen 2 jaar, dus ik heb heel weinig tot nu toe. Ik heb 5 waarvan ik vind dat het nog prima in mn portfolio kan. Heb gister iets in elkaar geknipt en geplakt, dus nog 14 dingen te gaan (minstens). Heb nog 4 ideeën in mn hoofd die ik alleen nog maar hoef uit te voeren, waar ik maar snel aan ga beginnen want elke dag komt er wel weer een idee bij, straks weet ik het allemaal niet meer
![]()
En vanavond naar Alice in Wonderland, inspireert me vast ook nog
Mooi! Maar ze kunnen niet van de ene naar de andere bol?quote:Op dinsdag 30 maart 2010 18:35 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Dat is het Aquatomium, voor ons neergezet door de Belgische vereniging de Zilverhaai![]()
*foto kijken*
Flauwquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
quote:Op dinsdag 30 maart 2010 18:52 schreef DarkElf het volgende:
idd een leuke foto, en grappig die geesten
Krakke, nog bedankt voor je post!
Zo, de mr is er weer van door... raar nu het zo laat licht is lijkt het net of het nog vroeg is maar hij was er om 17 uur al... Hebben een eindje gewandeld, heb hem de fysio ruimte laten zien (jaja boeiend)..
Altijd fijn om hem weer te zien.
Oh CF je post was aangekomen hoor, de mr zal binnenkort ze even omzetten voor mijn laptoppie..
En het laatte spuitnieuws
Heel graag gedaan!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hadden jullie lekker gewandeld?
En dat het niet zeker is dat je De Spuit krijgt, is toch ook goed nieuws?
Trouwens, ik wil ook weten of iets zeer doet. Dan kan ik yoga-gewijs naar de pijn toe ademen enzo....![]()
Als het er niet op neer komt dat ik gewoon achteruit ga bidden.
Am I evil? Yes I am!
Am I evil? I am man!
De eerste ging prima in eerste instantie. Maar gisteren bleek er nog een kanaal in die kies te zitten. De meeste mensen hebben er maar 1, dus ik ben bijzonder!quote:Op dinsdag 30 maart 2010 19:13 schreef DarkElf het volgende:
brr wortelkanaalbehandeling... wees maar extra lief voor jezelf.
Ik heb jullie gewaarschuwdquote:Op dinsdag 30 maart 2010 18:28 schreef golfer het volgende:
[..]
Wat eng. Er liepen daar spoken rond. Doorzichtige gedaantes.
Ik geloof dat dat de big boss wasquote:Op dinsdag 30 maart 2010 19:29 schreef TAV74 het volgende:
hé, ik zie een spook dat lijkt op een van onze crewmembers
Die inderdaadquote:
LOL! Hee big boss, je bent een spook! Laat het hem maar niet horen!quote:
Oh jawel hoor, juist welquote:Op dinsdag 30 maart 2010 19:50 schreef krakkemieke het volgende:
[..]
LOL! Hee big boss, je bent een spook! Laat het hem maar niet horen!
LOL!quote:Op dinsdag 30 maart 2010 19:58 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Oh jawel hoor, juist welGaan we hem nog uitgebreid mee lastig vallen
quote:Op dinsdag 30 maart 2010 19:58 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Oh jawel hoor, juist welGaan we hem nog uitgebreid mee lastig vallen
als je dan even een linkje naar je foto´s plaatst is het helemaal goedquote:Op dinsdag 30 maart 2010 20:06 schreef PdeHoog het volgende:
[..]![]()
Ik ga me toch even registreren bij jullie forum denk ik
Twee beurzen in een! Een hokuspokus aquariumbeursquote:Op dinsdag 30 maart 2010 20:03 schreef krakkemieke het volgende:
Reclame voor volgend jaar: Vivarium met medium!
Ik zou het doen!quote:Op dinsdag 30 maart 2010 20:06 schreef PdeHoog het volgende:
[..]![]()
Ik ga me toch even registreren bij jullie forum denk ik
Oh ja....die ging ik bewerken nu hequote:Op dinsdag 30 maart 2010 20:07 schreef TAV74 het volgende:
[..]
als je dan even een linkje naar je foto´s plaatst is het helemaal goed
laat je niet teveel opjagen hoorquote:
met enge beestenquote:Op dinsdag 30 maart 2010 20:08 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Twee beurzen in een! Een hokuspokus aquariumbeurs
Ocherm.......quote:Op dinsdag 30 maart 2010 20:16 schreef SeaOfLove het volgende:
ik zou uitgaan, maar ik heb afgezegd want ik ben te moe
Spookkikkers!quote:
* seaoflove wil graag een gewoon kopje theequote:Op dinsdag 30 maart 2010 20:17 schreef krakkemieke het volgende:
[..]
Ocherm.......
* krakkemieke SOL kopje gemberthee geeft
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |