Wat ik me vooral goed herinner is dat ik de tweede helft van de vakantie kiespijn had omdat de noodvulling die de tandarts in m'n holle kies had gezet niet voorkwam dat 'ie barstte.quote:Op woensdag 31 maart 2010 09:56 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Was Krakow een beetje mooi? Ik zou dat wel willen zien
Ik vond Madrid helemaal niet zo tofquote:Op woensdag 31 maart 2010 09:54 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Oh, dat scheelt! Ik zou gaan. Madrid is fantastisch en Madrid met vier vriendinnen lijkt me helemaal een feest.
Ik ben het met je eens dat Barcelona meer allure heeft dan Madrid, maar dat werkt wat mij betreft ook wel een beetje in het nadeel van de stad (op het oude centrum na - dat is nog wel lekker rustig): de stad is bomvol, duur, schreeuwerig en toeristisch. Vond ik dan he. Overal waar je loopt, hoor je de Rotterdammers kakelen, je kunt bijna nergens lekkere tapas eten omdat alles op toeristen is berekend, je kunt geen foto maken zonder dat er een buslading Amerikanen bij opstaat....quote:Op woensdag 31 maart 2010 10:18 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Ik vond Madrid helemaal niet zo tofBen er 2 jaar geleden geweest, en het kan zijn dat de regen eraan heeft bijgedragen, maar ik vond het een tamelijk sfeerloze stad vergeleken bij Barcelona bijvoorbeeld.
Oh, en een van de metrostations is levensgevaarlijk: ik schuifelde met een heleboel mensen tegelijk de metro in, zag dus niet goed waar ik mn voeten neerzette, en ineens hing ik tot aan mn kont tussen de metro en het perron!!!![]()
Het meisje achter me trok me gelukkig zo onder mn oksels weer ertussenuit, maar men, ik was wel goed geschrokken!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar minder trots dat ik weer in slaap ben gevallen en pas nu weer wakker ben.quote:Op woensdag 31 maart 2010 08:17 schreef conleche het volgende:
Ik ben er trots op dat ik nu al wakker ben!
Zoenen met hem?quote:Op woensdag 31 maart 2010 11:19 schreef Syrena het volgende:
Goeie droom Co![]()
Beter dan de mijne vanmorgen, waarin ik aan een tafeltje in een friture zat te flirten met Jack Poels van Rowwen Heze. En dan wakker worden voordat er gezoend is, wat haat ik dat
quote:Op woensdag 31 maart 2010 11:55 schreef conleche het volgende:
Oh!! Jij wilt je tong in de sepia versie proppen?
Sepiaquote:Op woensdag 31 maart 2010 11:55 schreef conleche het volgende:
Oh!! Jij wilt je tong in de sepia versie proppen?
Naja, in dromen kan alles!![]()
Over falen gesproken, ik zit hier nog in m'n pyjama.quote:Op woensdag 31 maart 2010 11:57 schreef DevilsAndDust het volgende:
't Wil echt niet vandaag.. Faler.
.
Cootje tochquote:Op woensdag 31 maart 2010 11:03 schreef conleche het volgende:
Maar die kwam ook niet wijs uit mijn 2 post-its
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |