quote:
quote:Op dinsdag 30 maart 2010 16:02 schreef Huppelmuts het volgende:
Na 2 minuten komt celine als verrassing op het podium, let dan vooral op de ogen van de gitarist
Hij schrikt zich een hoedjequote:
dat kan ik hier niet zeggen je weet nooit wie er mee leestquote:
Ik moet het anders ook even verwerken, daarom ga ik nu op een trampoline springen (het regent buiten dus dan maar nietquote:
quote:Op dinsdag 30 maart 2010 16:10 schreef Panda72 het volgende:
[..]
dat kan ik hier niet zeggen je weet nooit wie er mee leest
Veel plezier daarmee danquote:Op dinsdag 30 maart 2010 16:11 schreef RikKer93 het volgende:
[..]
Ik moet het anders ook even verwerken, daarom ga ik nu op een trampoline springen (het regent buiten dus dan maar niet)
Nee dat kan nietquote:Op dinsdag 30 maart 2010 16:13 schreef Panda72 het volgende:
kun je bij een energiebedrijf ook energie voor het lichaam kopen? Doe mij dan maar een kilootje of 5
jammerquote:
Het regent buiten en de regen in brand steken werkt nietquote:Op dinsdag 30 maart 2010 16:14 schreef eNGine10 het volgende:
[..]
Veel plezier daarmee dan![]()
Ik ben niet echt geschrokken want ik zag het hele voorval natuurlijk al lang en breed aankomen.
hmm zonde. Zou toch een creatieve oplossing geweest zijnquote:Op dinsdag 30 maart 2010 16:17 schreef RikKer93 het volgende:
[..]
Het regent buiten en de regen in brand steken werkt niet![]()
Dus dan maar FOKKEN
Daaromquote:Op dinsdag 30 maart 2010 16:19 schreef eNGine10 het volgende:
[..]
hmm zonde. Zou toch een creatieve oplossing geweest zijn
Ik heb een sexgebrek. Hoe wou je dat oplossen dan?quote:Op dinsdag 30 maart 2010 16:20 schreef RikKer93 het volgende:
[..]
Daarom![]()
Alles valt op te lossen met vuur
Hmmm... Je steekt een bordeel in brand, red dan een hoer. En als dank zal ze je plezierenquote:Op dinsdag 30 maart 2010 16:21 schreef eNGine10 het volgende:
[..]
Ik heb een sexgebrek. Hoe wou je dat oplossen dan?
Simpelweg geniaalquote:Op dinsdag 30 maart 2010 16:23 schreef RikKer93 het volgende:
[..]
Hmmm... Je steekt een bordeel in brand, red dan een hoer. En als dank zal ze je plezieren
Met vuur kijken waar het lek zit. Automatisch word je huis opgeblazen dus de leiding ook. Dan kan hij ook niet meer lekkenquote:Op dinsdag 30 maart 2010 16:25 schreef eNGine10 het volgende:
[..]
Simpelweg geniaal![]()
En de gasleiding in mijn huis lekt?
quote:Op dinsdag 30 maart 2010 16:23 schreef RikKer93 het volgende:
[..]
Hmmm... Je steekt een bordeel in brand, red dan een hoer. En als dank zal ze je plezieren
Ik vond de oplossing van mijn eerste probleem toch een stuk sterkerquote:Op dinsdag 30 maart 2010 16:28 schreef RikKer93 het volgende:
[..]
Met vuur kijken waar het lek zit. Automatisch word je huis opgeblazen dus de leiding ook. Dan kan hij ook niet meer lekken
Dat was hij ookquote:Op dinsdag 30 maart 2010 16:31 schreef eNGine10 het volgende:
[..]
Ik vond de oplossing van mijn eerste probleem toch een stuk sterker
Ik heb nieuwe zomerkleren nodig (als het ooit nog zomer word) maar ik heb geen geldquote:Op dinsdag 30 maart 2010 16:31 schreef RikKer93 het volgende:
Nog meer problemen die ik kan oplossen?
Deze is lastig.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 16:33 schreef eNGine10 het volgende:
[..]
Ik heb nieuwe zomerkleren nodig (als het ooit nog zomer word) maar ik heb geen geld
Je hoeft de boom niet in de brand te stekenquote:Op dinsdag 30 maart 2010 16:35 schreef RikKer93 het volgende:
[..]
Deze is lastig.
Ik weet wat: Je gooit een poes in een hoge boom. Je steekt de boom in brand (met vuur). Je belt de krant en natuurlijk ook Hart van Nederland. Je klimt in de brandende boom en red het poesje. Je zult nu een lintje krijgen van de koningin welke je kan verkopen op internet voor flink wat geld
En ik de brandweer moet betalenquote:Op dinsdag 30 maart 2010 16:40 schreef Panda72 het volgende:
[..]
Je hoeft de boom niet in de brand te stekenstel je voor dat de poes haar velletje verbrand. Dus gooi de poes in de boom, bel sbs6, rtl, de telegraaf, nu.nl, het nos journaal en de brandweer. Daarna klim je in de boom en dan als je hoog in de boom zit waar de poes zich heeft verschanst, moet je vervolgens constateren dat de poes naar beneden klimt en dat jij vervolgens vast zit in de boom en niet meer naar beneden durft, waarna de brandweer jou moet redden uit de boom.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |