correctie: 1200 dozen, het begrip voor zijn ex wordt groter en groterquote:Op vrijdag 26 maart 2010 16:32 schreef beequeen het volgende:
[..]
Edit: Hij heeft nog 100 dozen aan troep staan. Ik begrijp zijn ex wel.![]()
Hij dacht ook dat hij een stripboek van 1 miljoen in zijn bezit had, die plots verdwenen was. Alles weg.quote:Op vrijdag 26 maart 2010 16:33 schreef Copycat het volgende:
En alles bij elkaar is het waarschijnlijk nog geen 20 euro waard. Alhoewel Johan hoogstwaarschijnlijk om het hardst zal roepen dat het heuse collector's items zijn, van onschatbare waarde.
Scuzie, die man is zo hyper, niet te volgen. Ik zou echt stapelgek worden van die vent.quote:Op vrijdag 26 maart 2010 16:35 schreef Jian het volgende:
correctie: 1200 dozen, het begrip voor zijn ex wordt groter en groter
Verhip! Het is Alsido!quote:
Zou het origneel materiaal zijn? Ik heb er geen verstand van.quote:Op vrijdag 26 maart 2010 16:38 schreef Jian het volgende:
oew, oew, oew nou ga ik de chat opEen Strat en een Les Paul
quote:
En misschien al voor het gesprek, zodat TR woensdag gewoon weer met het oude vertrouwde gastengebrek zit.quote:Op vrijdag 26 maart 2010 13:42 schreef Copycat het volgende:
Ik denk dat Peter na dat 'gesprek' weer helemaal ouwe jongens krentenbrood is met Johan.
Ik hoor 'm net zeggen dat die naar een echte veiling moeten.quote:Op vrijdag 26 maart 2010 16:38 schreef Jian het volgende:
oew, oew, oew nou ga ik de chat opEen Strat en een Les Paul
Hmm, ook met die hint kom ik niet verder. Of heb je het antwoord al gegeven... even verder lezen. Sorry, ik was wegquote:Op vrijdag 26 maart 2010 14:31 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Neuh, dan zou ik een paar dagen voor de bevrijding door de Duitsers geëxecuteerd zijn
Is er al geboden op Liesbeth?quote:Op vrijdag 26 maart 2010 16:55 schreef spuitje het volgende:
En ze lezen hier dus mee. Ze hebben het over morgen en Liesbeth zegt dat ze de dranghekken nog klaar moeten zetten
Ja, dan gaat ie gewoon z'n geld opbrengen, tis een 70's model, ik denk wel een reissue, maar zo op het 1e gezicht wel een custom build ........ kwil 'm voor weinigquote:Op vrijdag 26 maart 2010 16:49 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik hoor 'm net zeggen dat die naar een echte veiling moeten.
O, ze gaan de troep nu ook op Marktplaats zetten.
Voor weinig hoef je niet op Marktplaats te kijken, de vraagprijzen daar zijn op het belachelijke af.quote:Op vrijdag 26 maart 2010 17:06 schreef Jian het volgende:
[..]
Ja, dan gaat ie gewoon z'n geld opbrengen, tis een 70's model, ik denk wel een reissue, maar zo op het 1e gezicht wel een custom build ........ kwil 'm voor weinig
Helemaal waar, ik heb Special Edition Mexicanen, die beter zijn als menige Yank, maar ik wil deze wel zienquote:Op vrijdag 26 maart 2010 17:03 schreef Scrutinizer het volgende:
Niet alle Amerikaanse Strats zijn goed, Boelkloedig.
Helemaal waar, ze vragen hier in Nederland sowieso veel te veel voor een Fender of een Gibson. Je kan m beter in de States bestellen en laten overkomen, ma ja, je kan hem dan niet van te voren bespelen hèquote:Op vrijdag 26 maart 2010 17:08 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Voor weinig hoef je niet op Marktplaats te kijken, de vraagprijzen daar zijn op het belachelijke af.
hahhahaquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |