Die is inderdaad goed te doen.quote:Op maandag 29 maart 2010 00:56 schreef piekartz87 het volgende:
[..]
ja maar die slavin die sjanst met spartacus is wel heerlijk. en die is er ook later bijgekomen
Ben je het niet met me eens dan? Alles in gladiator ziet er 10 keer beter uit. Dan denk ik dit is een nieuwe serie dat zou er juist nog beter uit moeten zien. Het is duidelijk dat er veel tijd in is gestoken. Verder zal ik de discussie over of het een leuke serie is of niet achterwege laten. Maar ben je het kritisch gezien niet met me eens dan?quote:Op maandag 29 maart 2010 17:14 schreef GasTurbine het volgende:
Dan kijk je gewoon net en donder je op uit het topic. Nu weten we het wel.
Natuurlijk wel, maar als je bijvb topic 1 ziet staat jouw reactie al 40 keer in het topic. Dat is voor mensen die de show wel kunnen waarderen (bijvb de hoge amusementswaarde) nogal hinderlijk.quote:Op maandag 29 maart 2010 17:20 schreef Fes1-2 het volgende:
[..]
Ben je het niet met me eens dan? Alles in gladiator ziet er 10 keer beter uit. Dan denk ik dit is een nieuwe serie dat zou er juist nog beter uit moeten zien. Het is duidelijk dat er veel tijd in is gestoken. Verder zal ik de discussie over of het een leuke serie is of niet achterwege laten. Maar ben je het kritisch gezien niet met me eens dan?
Het verschil tussen een tv-serie en een gigantische Hollywood producti is wel zo groot..als je met zulke verwachtingen begint..tja..Daarnaast zijn ze qua stijl gewoon niet te vergelijken. Er is gewoon duidelijk gekozen voor een 300-stijl, met veel slowmo's en cartoon-achtige beelden bij vlagen.quote:Op maandag 29 maart 2010 17:20 schreef Fes1-2 het volgende:
[..]
Ben je het niet met me eens dan? Alles in gladiator ziet er 10 keer beter uit. Dan denk ik dit is een nieuwe serie dat zou er juist nog beter uit moeten zien. Het is duidelijk dat er veel tijd in is gestoken. Verder zal ik de discussie over of het een leuke serie is of niet achterwege laten. Maar ben je het kritisch gezien niet met me eens dan?
Zonde inderdaadquote:Op maandag 29 maart 2010 00:49 schreef piekartz87 het volgende:
die scene van die laatste gif, echt briljant geacteerd. zeer geloofwaardig. dat stuk waar hij hem echt moest doden ook trouwens
zeer jammer van die varro, was een leuk karakter.
Wil je die spoilers echt weten danquote:Op maandag 29 maart 2010 17:39 schreef kimikkuh het volgende:
Ik kijk hem op tv......bij mij is sura net dood.maar nu lees ik dat varro ook dood gaat![]()
Ik vind het wel een vette serie...
Ja stom ik had het niet gezien...quote:Op maandag 29 maart 2010 19:00 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Wil je die spoilers echt weten dan![]()
Er staat niet voor niets USA in de TT..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 29 maart 2010 19:15 schreef kimikkuh het volgende:
[..]
Ja stom ik had het niet gezien...
Nou dat van varro is nu toch te laat.... maar dat geeft niet zo heel veel ik heb er niks van gezien dus wacht ik wel af wanneer het op tv komt....zou gewoon niet in het topic kijken, om nou heel forum niet meer te bekijkenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 29 maart 2010 21:17 schreef jimjim1983 het volgende:
ik heb alleen de eerste aflevering voor de helft gezien maar stoorde me aan de lelijke effecten en al dat nepbloeden slow motion is niet leuk als t bij iedere beweging gebruikt wordt.
Dat gaat inderdaad de goede kant op. Het is lang geleden dat ik zo uitkeek naar elke nieuwe aflevering van een serie.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |