Als ik wist wát, dan had ik me niet verveeldquote:
Zo'n stuk snoeiafval waar ineens allemaal eitjes en vogeltjes en konijnen in gehangen moeten worden?quote:
IJsje etenquote:Op woensdag 24 maart 2010 21:13 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Als ik wist wát, dan had ik me niet verveeld
Een watquote:Op woensdag 24 maart 2010 21:14 schreef wel.o.k het volgende:
paasboom
Dusssquote:Op woensdag 24 maart 2010 21:18 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dit soort flauwekul:
[ afbeelding ]
Heb ik niet in huis... en geen zin in. Geen honger enzo. Bleuh.quote:
quote:Op woensdag 24 maart 2010 21:15 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Zo'n stuk snoeiafval waar ineens allemaal eitjes en vogeltjes en konijnen in gehangen moeten worden?
Zowel zijn ze zo dood hoorquote:Op woensdag 24 maart 2010 21:24 schreef wel.o.k het volgende:
en laten we de kuikentjes in de vensterbank niet vergeten
Naar buiten en een vers schepijsje halen dusquote:Op woensdag 24 maart 2010 21:23 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Heb ik niet in huis... en geen zin in. Geen honger enzo. Bleuh.
Dan maar series kijken op mijn nieuwe netbook
Om half 10 's avonds? Ik woon niet in één van de grote steden dus dat gaat om dit tijdstip niet meer lukken!quote:Op woensdag 24 maart 2010 21:26 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Naar buiten en een vers schepijsje halen dus
Zeg, daglichtschuwe nerd. Het is inmiddels avond. Donker en zo.quote:Op woensdag 24 maart 2010 21:26 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Naar buiten en een vers schepijsje halen dus
Ow, zelfs in dit gat hier kan dat nogquote:Op woensdag 24 maart 2010 21:29 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Om half 10 's avonds? Ik woon niet in één van de grote steden dus dat gaat om dit tijdstip niet meer lukken!
Ik weet dat je dat eng vind. Misschien wil er dan bij jou iemand mee om je handje vast te houden?quote:Op woensdag 24 maart 2010 21:30 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Zeg, daglichtschuwe nerd. Het is inmiddels avond. Donker en zo.
Ik hoef geen ijsjequote:Op woensdag 24 maart 2010 21:36 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Ik weet dat je dat eng vind. Misschien wil er dan bij jou iemand mee om je handje vast te houden?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |