Mja, daar ben ik me van bewust. Ik heb vroeger wel fanatiek gesport, tijdje voetbal en tennis gedaan (tegelijk) wat toch al gauw op 4-5x per week sporten uitkwam. Dat is echter alweer meer dan een jaar geleden dus ik vraag me af hoe snel ik m'n conditie weer terug weet te krijgen. En daarnaast is hardlopen natuurlijk conditioneel wel anders dan bovengenoemde sporten. Maar goed, die 1,5 uur wil ik wel echt halen. Straks ben ik trager dan m'n ouwe heer en die is de 50 een paar jaar geleden al gepasseerdquote:Op woensdag 24 maart 2010 19:56 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Het kan maar het is afhankelijk van je zelfdiscipline en hoeveel je traint.. Maar ik zou je tijd wel wat bijstellen.. 1,5 uur is imo relatief rap voor iemand die nu zero aan sport doet.
Dat wordt flink je best doen dusquote:Op woensdag 24 maart 2010 19:59 schreef Bananenman het volgende:
[..]
Mja, daar ben ik me van bewust. Ik heb vroeger wel fanatiek gesport, tijdje voetbal en tennis gedaan (tegelijk) wat toch al gauw op 4-5x per week sporten uitkwam. Dat is echter alweer meer dan een jaar geleden dus ik vraag me af hoe snel ik m'n conditie weer terug weet te krijgen. En daarnaast is hardlopen natuurlijk conditioneel wel anders dan bovengenoemde sporten. Maar goed, die 1,5 uur wil ik wel echt halen. Straks ben ik trager dan m'n ouwe heer en die is de 50 een paar jaar geleden al gepasseerd
Thanks!quote:Op woensdag 24 maart 2010 18:03 schreef GotC het volgende:
[..]
Misschien bij les 19 van Evy 0-5 km beginnen? Dat is:
5 min lopen
1 min wandelen
6 min lopen
2 min wandelen
7 min lopen
2 min wandelen
8 min lopen
1 min wandelen
Maar je loopt altijd 45-60 min achter elkaar, je loopt al 2 maanden, maar nu wil je dus ineens met interval gaan lopen? Dat is aardig lastig instappen.
Google Sheet Start to Run Serie 1 (0-5 km)
Google Sheet Start to Run Serie 2 (5-10 km)
Als je elke keer 45-60 min loopt, dan zou je bij Evy 5-10 km tussen week 4 en week 8 moeten instappen. Dus hoe dan ook, als je interval gaat lopen, zal je moeten inleveren qua hoe lang je loopt en moeten wennen aan een andere manier van lopen, denk ik
Ik durf het haast niet te zeggen, maar luister naar Evy en stop als zij zegt stop. Anders kan je net zo goed weer zelf alles gaan doen, of in een andere les beginnenquote:Op woensdag 24 maart 2010 20:03 schreef DaBuzzzzz het volgende:
[..]
Thanks!
Ik loop dan welliswaar 50 minuten maar niet aanéén, wissel dat ook af met wandelen maar niet gestructureerd en daardoor overloop ik me in tempo of duur, mede geholpen door m'n gewicht![]()
Door met Evy te lopen is de structuur er wel en ik merk dat dat direct een heel stuk lekkerder loopt, denk dat ik eerst bij les 10 begin, evt met nog een stukje eraan
Die Evy-lessen staan ook wel op papier hoorquote:Op donderdag 25 maart 2010 09:52 schreef Vuurvliegje88 het volgende:
Volgens mij zijn die Evy lessen gewoon precies hetzelfde als het schema wat ik gebruik, alleen bij mij staat het alleen op papier.
Ja, daarom zei ik ook dat het bij mij alléén op papier staat.quote:Op donderdag 25 maart 2010 09:56 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Die Evy-lessen staan ook wel op papier hoor
Ik voel me juist wel stoer.quote:Op donderdag 25 maart 2010 09:58 schreef Crientj het volgende:
Tvp, even volgen. Al vind ik het meestal zo genant om ergens te gaan hardlopen.
Daarom ben ik zo blij dat mijn loopband weer werktquote:Op donderdag 25 maart 2010 09:58 schreef Crientj het volgende:
Tvp, even volgen. Al vind ik het meestal zo genant om ergens te gaan hardlopen.
Welk schema volg jij dan?quote:Op donderdag 25 maart 2010 09:52 schreef Vuurvliegje88 het volgende:
Volgens mij zijn die Evy lessen gewoon precies hetzelfde als het schema wat ik gebruik, alleen bij mij staat het alleen op papier.
Als je dat combineert met gezond en gevarieerd eten dan kom je vast een eind.quote:Op donderdag 25 maart 2010 10:26 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Daarom ben ik zo blij dat mijn loopband weer werkt
Over 3 maanden heb ik een buikdansoptreden dus wil eens kijken of mijn lichaam strakker wil worden van 3x per week lopen (+ de normale 2 uur buikdansen en 1 a 2 uur zumba per week)
Je bent me echt NET voor.quote:Op donderdag 25 maart 2010 10:53 schreef de_nachtwacht het volgende:
Ah, dat lijkt er inderdaad verdacht veel op.![]()
Zijn hier trouwens nog mensen die Runkeeper gebruiken (iPhone/iPod Touch)? Daarmee kun je namelijk street teams vormen zodat je elkaars voortgang kunt zien
Bereid je je voor op 100+ euro's uitgave ?quote:Op donderdag 25 maart 2010 10:20 schreef KingOfMars het volgende:
Ok, Evy staat op de iPhone en ik heb er zin in alleen nog een detail: ik moet nog even schoenen kopen..
Kijken wanneer dat gaat lukken...
I know. Vrouwlief loopt ook he. Maar ik ga proberen me in te houden.quote:Op donderdag 25 maart 2010 10:59 schreef Joene het volgende:
[..]
Bereid je je voor op 100+ euro's uitgave ?
Hoever rent die eigenlijk ?quote:Op donderdag 25 maart 2010 10:59 schreef KingOfMars het volgende:
[..]
I know. Vrouwlief loopt ook he. Maar ik ga proberen me in te houden.
In afstand geen idee eik.quote:
Ja dat is dus ook wat ik gebruik. Nadeel is wel dat als je echt de geavanceerde functies wilt, je de betaalde versie nodig hebt (kost een euro of 8 geloof ik). Dus als je echt intervallen in wilt stellen bijvoorbeeld. Ik gebruik het vooral voor dat street team gedeeltequote:Op donderdag 25 maart 2010 10:55 schreef KingOfMars het volgende:
[..]
Je bent me echt NET voor.. Ik wil sowieso m'n iPhone meenemen voor de muziek/Evy en vroeg me net af of er geen toffe running apps bestaan. De Nike+ meuk werkt niet op de 3G (wel op de 3GS). Zelf kwam ik al op runkeeper uit (www.runkeeper.com) uit...?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |