Vind ik jammer.quote:Op zaterdag 15 januari 2011 15:58 schreef Tegan het volgende:
Vind de serie steeds minder worden. Beetje kijken als ik me verveel of op de achtergrond. Kijk er niet echt naar uit iedere week.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Begin van het seizoen leken de ratings tegen te vallen, maar ik denk dat je er nu wel stiekem van uit kunt gaan dat het terugkomt.quote:Op woensdag 6 april 2011 23:53 schreef Lucky_Strike het volgende:
Taz,. Goed nieuws! Zal er nog niet op rekenen maar ik dacht eigenlijk dat het redelijk zeker gecancelled zou worden dus dit is al veel positiever.
goed nieuws dan!quote:Op woensdag 20 april 2011 20:48 schreef Yashaaaaa het volgende:
![]()
![]()
Deze serie MOET gewoon terugkomen, anders ben ik best verdrietig
quote:Op zaterdag 14 mei 2011 09:21 schreef sylvesterrr het volgende:
Ik heb eergisteren voor het eerst naar een aflevering van Parenthood gekeken, naar aanleiding van dit topic. Ik ben alweer bij ep1x10. Erg verslavende serie.
Ik begrijp het ook niet goed, want echt vanaf aflevering 1 was ik hooked.. Terwijl ik bij de serie terecht kwam omdat ik op IMDB had gekeken watquote:Op vrijdag 14 oktober 2011 00:30 schreef k_i_m het volgende:
Ik kan nog niet echt meelezen omdat ik pas aan het eind van seizoen 1 ben, maar wat lekker weg kijkende serie. Grappig dat er maar zo weinig mensen hier posten
.
Agree! Het is dat ik gewoon achterloop en ik eigenlijk te veel volg al om een heel seizoen in te gaan halen ( seizoen 2 ) maar anders kijk ik het ook wekelijks. Heb seizoen 1 wel gezien en het is zeer goed! Ben er ook terecht bij gekomen door Lauren Graham..wat een actrice is dat zeg! Seizoen 2 kijk ik wel als de series weer stil liggen in de winter of a.s. zomer en dan meteen seizoen 3 erachter aanquote:Op vrijdag 14 oktober 2011 10:43 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Ik begrijp het ook niet goed, want echt vanaf aflevering 1 was ik hooked.. Terwijl ik bij de serie terecht kwam omdat ik op IMDB had gekeken watLauren Graham
eigenlijk na Gilmore Girls is gaan doen..
Er wordt zo echt geacteerd, en die hele familie situaties komen altijd zo oprecht over
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |