*ril*quote:Op zondag 30 mei 2010 17:03 schreef sachin1988 het volgende:
nee helaas geen ezelsbruggetje:( het is maar wachten hoe ze het gaan vragen, zelfde geldt vragen ze een aansluitende overzicht op het nominale en effctieve belastingdruk, of bereken de effectieve belastingdruk etc.
Dankjequote:Op zondag 30 mei 2010 19:40 schreef yedemirc het volgende:
Actieve en passieve latenties zijn voornamelijk een kwestie van logisch nadenken
Bv een machine, fiscaal is de AFSCHRIJVING hoger dan bedrijfseco.
De fiscale winst zal hierdoor lager zijn, en daarmee te betalen belasting
Dus fiscaal moet je 10 betalen en volgens BE 15, hierdoor moet je in de toekomst dus meer geld betalen dan fiscaal, leidt tot een passieve latentie.
Last = bedrijfseconomisch
A Vrz lat = verschil fiscaal en be
A Te bet belasting = volgens fiscale w en v
Hoop dat dit een en ander duidelijker maakt!
quote:Edit: omG heb echt geen zin om me te verdiepen in de tempora methode bij vreemde valuta. Zijn er trouwens mensen die ook derivaten (financiele instrumenten) hebben geleerd? Als daarover vragen gekomen ga ik weg denk ik!
Wat vind je er moeilijk aan?quote:Op zondag 30 mei 2010 22:59 schreef mie_at_work het volgende:ao vind ik zo verschrikkelijk moeilijk he
Dat is dus zowel AO als CL. Bij AO worden meestal alleen de processen gevraagd en bij CL komt functiescheiding etc aan bod. Probeer bij functiescheiding zoveel mogelijk het waardekringloopproces in gedachten te houden.quote:Op zondag 30 mei 2010 23:03 schreef mie_at_work het volgende:
de functiescheidingen, alle registraties, de gehele procedures en de managementinformatie![]()
kortom alles
moet er wel bij zeggen dat ik het nooit geoefend heb, dus grotendeels ook mijn eigen schuld![]()
Ik heb er een goed gevoel overquote:Op zondag 30 mei 2010 23:05 schreef mie_at_work het volgende:
hebben jullie al een beetje het gevoel dat jullie er klaar voor zijn?
en is dit de eerste keer dat jullie het proberen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |