Niet hoor, bij de ABN heb je gewoon van die automaten waar je het geld in stopt en het dan meteen op je rekening staat.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 17:23 schreef error_404 het volgende:
Waarom zou je bij een bank geen geld kunnen storten? Vinden ze helemaal niet erg hoor...
Je betaald wel stortingskosten (administratiekosten).
Nee hoor. 22000 (of 25000) zijn ze dat verplicht. MOT wetquote:Op dinsdag 16 maart 2010 17:28 schreef longinus het volgende:
Is geen probleem hoor, boven de 10000 euro doen ze alleen een melding van de transaktie
Nee hoor. De bank heeft andere grenzen.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 17:33 schreef mafkees01 het volgende:
[..]
Nee hoor. 22000 (of 25000) zijn ze dat verplicht. MOT wet
Overigens is een paar duizend kinderspel en kan je gewoon in de stortingsautomaat gooien. ABN heeft deze iig.
Het lijkt meer zeer realistisch dat TS voor die ene keer inderdaad een rekening gaat openen.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 17:55 schreef RemcoDelft het volgende:
Neem een girorekening, kan je het geld meteen storten bij het overschrijven van het kentekenbewijs.
Denk dat als ze iedere week stortingen zien er wel een lampje gaat brandenquote:Op dinsdag 16 maart 2010 18:21 schreef SkereBoy het volgende:
Ok, dus ik hoef niet eens een melding te maken hoe ik aan het geld kom?
En geldt dit voor jaarbasis of per keer? Want anders kun je alsnog iedere week net onder het maximum gaan storten, mocht je witwassen
dat leek mij ook jaquote:Op dinsdag 16 maart 2010 19:03 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
Denk dat als ze iedere week stortingen zien er wel een lampje gaat branden
Precies, contant geld is heel praktisch voor dergelijke aankopen. "Boter bij de vis" is voor beide partijen het fijnst.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 20:15 schreef aloe_vera het volgende:
Ik heb ook mijn auto van marktplaats gewoon contant betaald, 4000 euro in 50 of 100 euro biljetten. Ik geloof dat dit eigenlijk een heel normale gang van zaken is als het om auto's gaat.
De kans op vals geld is vooral afhankelijk van de soort koper. Ik geloof niet dat ik nu erg verdacht overkom![]()
MOT bestaat al even niet meerquote:Op dinsdag 16 maart 2010 17:33 schreef mafkees01 het volgende:
[..]
Nee hoor. 22000 (of 25000) zijn ze dat verplicht. MOT wet
Overigens is een paar duizend kinderspel en kan je gewoon in de stortingsautomaat gooien. ABN heeft deze iig.
Da's niet waar.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 20:29 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
MOT bestaat al even niet meer
Er zijn tegenwoordig geen grenzen meer. Als de dienstverlener twijfelt of reden heeft tot twijfelen, dan is melding verplicht. Dat heeft niet te maken met de hoogte van de som geld.
Als er twijfel is moet er melding worden gedaan. Ongeacht het bedragquote:Op dinsdag 16 maart 2010 20:32 schreef ManAtWork het volgende:
[..]
Da's niet waar.
Bij contante transacties vanaf ¤ 15.000 dient de identiteit te worden vastgelegd. Vanaf ¤ 25.000 dient het gemeld te worden. Alles conform WWFT.
Als er twijfel is moet er sowieso melding gedaan worden. Maar bij contante transacties vanaf ¤ 25.000 is het verplicht.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 20:34 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Als er twijfel is moet er melding worden gedaan. Ongeacht het bedrag(er wordt in de WWFT geen bedrag genoemd(voor melding); een beschrijving van de zaken is benodigd als het een waarde vertegenwoordigd van 15.000 of meer (als er een melding moet worden gedaan))
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |