Hehe ik moest Jen wakker maken... Die sliep door de wekker heen... Deed ze dat gister nou.quote:Op zondag 28 maart 2010 21:48 schreef Tazz het volgende:
Nikky, beterschap met Dana!
Enne, zomertijd...
quote:Op dinsdag 30 maart 2010 07:22 schreef kapiteinpannekoek het volgende:
"Kom op meiden, we gaan naar boven, naar bed"
"Waarom ?"
"Omdat ik dat zeg "
" Wij gaan niet slapen, hoor"
" Dat vind ik prima"
" Wij gaan zingen, dansen en praten in bed "
"oke"
" Niet voor jouw, maar voor papa, want papa is een prinses "
Ben je dan niet bang dat er stukjes gaan afbrokkelen die ze dan weer op kan eten? Als ik hier ook maar iets vermoed richting een scheur dan ligt ie al in de vuilnisbak, ik ben echt heel spastisch daarmee. Extra gaatjes in spenen prikken heb ik ook nooit van harte gedaan, vaak gooide ik hem daarna alsnog weg om een speen met een gaatje extra te kopenquote:Op dinsdag 30 maart 2010 19:28 schreef Stiemie het volgende:
Agosh Nijna dan zijn ze ineens toch weer heel klein he![]()
En Chris wat ben jij een leuk mannetje! Wat heeft ie ook een lekkere wangetjes Deepfreeze!
Nou vannacht gaat het gebeuren... Linde gaat zonder speen slapen. Zij die een slapeloze nacht krijgen, groeten uWe hebben het al zo voorbereid dat we al een week lang voorlezen over Anna die haar spenen weggooit en dat de vaatwasser steeds een stukje van haar speen weghaalt (ik knip er stiekem elke ochtend een stukje vanaf
) Nu maar eens kijken hoe het gaat.
Gaatje? Ik bedoel een fopspeen want andere spenen gebruiken we hier al heel lang niet meerquote:Op dinsdag 30 maart 2010 19:41 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Ben je dan niet bang dat er stukjes gaan afbrokkelen die ze dan weer op kan eten? Als ik hier ook maar iets vermoed richting een scheur dan ligt ie al in de vuilnisbak, ik ben echt heel spastisch daarmee. Extra gaatjes in spenen prikken heb ik ook nooit van harte gedaan, vaak gooide ik hem daarna alsnog weg om een speen met een gaatje extra te kopen.
quote:Op dinsdag 30 maart 2010 20:54 schreef k_i_m het volgende:
Ik heb gewoon een algehele rubber afbrokkel fobie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |