Geniaal!quote:wie wil elke week een provisie op zijn bank hebben wie wil daarom zijn banknummer ter beschikking stellen en daarvoor zeer rijkelijk beloond worden met vr gr piet
Wel 48 maden.quote:
quote:WIE KAN MIJ 25000 EURO GEVEN NIET LENEN MAAR GEVEN, IK WEET ALS JE DIT LEEST DENK JE VAN IS HIJ GEK MAAR WIE HEEFT ER LEF OM MIJ DEZE BEDRAG TE GEVEN EN MIJ TE HELPEN, IK HOOP DAT IK TOCH REACTIE ONTVANG VAN IEMAND.
MAIL MIJ
MAIL MIJ
quote:oplichters niemand help
Beste mensen,
Ik ben al ruim 3 maanden bezig om een krediet te krijgen.Maar helaas word in dit land als nederland alles door het gevallen kabinet beslist.
Niemand helpt hier er zitten alleen maar mannen die maar op 1 ding uit zijn en dat is seks.Vraag me af of er ook nog gewone mensen zijn.Mensen die een beetje geld hebben stoppen dit in beleggings fondsen die later ook kapot gaan.Ze stoppen het naar haitti zodat de staat het nog eens gaat verdubbelen met ons geld.Maar de mensen hier in de bejaardetehuizen zitten op een houtje weg te rotten.Het is eigenlijk geen normale situatie meer 35 miljard te kort aan de bank uit gegeven omdat ze te kort hadden en wij kunnen het oplossen.En als wij dan krediet nodig hebben van de bank dan krijgen we het niet.Want dit word allemaal belegd door de bank zodat nederland ook naar de klote gaat.
Wie wil zijn eigen nederlanders helpen.Mail me maar als je echt sirius bent.En als je echt kan helpen ben ik helemaal blij.Ik wil 10.000euro lenen betaal in 6 maanden terug met 15 % dus kijk maar zit meer in als in beleggen zetten alles op papier.Help me snel groetjes Sabina
quote:
quote:Iedereen opgepast voor Eurodirect van Raymond. Hij vraagt om je pinpas en rekeningnummer in ruil voor een bedrag per maand. Deze man laat gefraudeerd geld op je rekening binnen komen wat jij aan het einde van de rit allemaal moet terug betalen aan de bank terwijl je zelf nooit wat ziet van de centen. Je kan ook rekenen op een flinke gevangenisstraf van justitie. ALLEMAAL OPGEPAST DUS!
Bedankt voor de tip Maria.quote:lieve mensen let op er zijn oplichters ze willen je een lening geven maar je moet eerst betalen en ze willen dat je steeds meer betaalt doe het niet je krijgt geen lening ga niet op de advertenties in van kees den broek,piet de graaf of s cheret ben je door hem opgelicht mail mij met zoveel mogelijk informatie want dan ga ik aangiften doen ik heb al veel info dus ga zoiezo aangiften doen en er voor zorgen dat zijn banken worden geblokkeert zodat hij niemand meer kan oplichten
Wie mailt er?quote:Hallo
ik zit nogal in tijdnood dus hoop graag deze week alle mailten te ontvangen want ik wil vrijdag avond alles in orde hebben inv met mij zitting op maandag!
ik moet dan namelijk mijn schuld kunnen betalen,,
ik wil het terug betal in Natura dus mail me als je interesse hebt !
groetjes chantal
En pics hier posten a.u.b.quote:
Volgens mij probeert die Chantal er iemand in te luizen:quote:
http://www.openhandel.nl/(...)n_hier_op_deze_siti/quote:Wie is er ECHT geholpen hier op deze siti?!
Na behoorlijk wat keren te zijn opgelicht vraag ik mij hoeveel mensen en door wie zijn opgelicht. En wie werkelijk echt geld heeft ontvangen. Ik wil dat we met z'n alleen samen werken om te proberen oplichteres een halt te roepen. Of op ze minst ze het steeds moeilijker te maken. Ik ontvang graag jullie verhalen.
Bedankt en de groeten van Chantal
Waar ligt Lelystad in Drenthe überhaupt?quote:Op zondag 14 maart 2010 22:33 schreef Krantenman het volgende:
[..]
Volgens mij probeert die Chantal er iemand in te luizen:
[..]
http://www.openhandel.nl/(...)n_hier_op_deze_siti/
Of is het niet dezelfde persoon?
Moest lachenquote:Op zondag 14 maart 2010 22:32 schreef Beavis het volgende:
Ik heb ook een lening aangevraagd.
Wie help mij aan shag en bier??
Ah, daar had ik nog niet eens op gelet. Vaag ja.quote:Op zondag 14 maart 2010 22:37 schreef Fortitude het volgende:
[..]
Waar ligt Lelystad in Drenthe überhaupt?
Haha Beavis, nice.quote:Op maandag 15 maart 2010 09:47 schreef HappyGirl91 het volgende:
http://www.openhandel.nl/(...)5/t,tientje_gezocht/
"Ik heb geen geld meer en ik ben op zoek naar een tientje voor een pakje shag en een halve liter bier.
Met ¤10,= hou ik ook nog wat geld over....wellicht voor nog een halve liter.
Wie helpt mij?"
![]()
Ik dacht eerst nog dat dit een serieuze reactie was![]()
quote:Lening aangeboden,
Hierbij bied ik een lening aan tot maximaal 1000 euro.
Terugbetaling geschied in combinatie met, of alleen in Natura.
Mocht u hier geen interesse in hebben, kijkt u dan gerust verder naar andere advertenties.
Ik kan mijn geld ook in escorts e.d. steken, maar wellicht dat ik hierbij ook iemand kan helpen. In mijn beeld een win-win situatie.
Uiteraard is foto-overdracht wel een vereiste waarna een kennismaking (waar ik een gedeelte van het bedrag meeneem) noodzakelijk om het een en ander goed door te spreken.
Mocht u interesse hebben, dan hoor ik graag wat u nodig heeft en wat uw voorstel hierin is.
Gr
Wim
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |