Ik stond er ook even bij stil inderdaad. En zelfs als er een verhoging was geweest dan is die kans enorm minimaal dat de keer daarop een verlaging komt. Ofwel, de FED gaat de rente stabiliseren en het is veel waarschijnlijker dat deze omhoog gaat dan omlaag. Duidelijk een geval van inefficientie wat mij betreft want wederom reageerde de markt met 8 ticks op enorm gay nieuws.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 19:32 schreef sitting_elfling het volgende:
Nah alleen op indices. Maar was wel lekkerDit was als je er van te voren bij nadacht echt geen 50/50 kans maar veel hoger
![]()
8 ticks wat?quote:Op dinsdag 16 maart 2010 19:50 schreef Mendeljev het volgende:
[..]
Ik stond er ook even bij stil inderdaad. En zelfs als er een verhoging was geweest dan is die kans enorm minimaal dat de keer daarop een verlaging komt. Ofwel, de FED gaat de rente stabiliseren en het is veel waarschijnlijker dat deze omhoog gaat dan omlaag. Duidelijk een geval van inefficientie wat mij betreft want wederom reageerde de markt met 8 ticks op enorm gay nieuws.
1159.23 nu.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 16:43 schreef Arcee het volgende:
WS heeft er zin in, S&P op 1157.32.
Dat is inderdaad het plan. Het plukje verder beleggen en de rest op cash houden. Heb een aantal aandelen op het hoog die ik wel wil toevoegen.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 19:36 schreef LXIV het volgende:
[..]
Niet als ik weet wat je per indexpunt had ingezet? 1000 pond?
In ieder geval goed gedaan. Misschien ook wel een idee om een plukje gewoon te beleggen.
Aandelen die ik verkrijg door expirerende puts niet meteen verkopen en de puts doorrollen, maar de aandelen aanhouden. Bij significant veel cash in obligaties of perps stoppen en de hogere margin gebruiken om deep in the money puts te schrijven.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 20:55 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Dat is inderdaad het plan. Het plukje verder beleggen en de rest op cash houden. Heb een aantal aandelen op het hoog die ik wel wil toevoegen.
Voordat ik mn aandelen portefeuille (Novo Nordisk, Geely, Ross Stores etc.) echt vergroot wil ik confirmatie dat we boven de highs van januari blijven.
Wat had jij gedaan als er extra cash beschikbaar was voor je portfolio?
quote:Op dinsdag 16 maart 2010 19:50 schreef Mendeljev het volgende:
[..]
Ik stond er ook even bij stil inderdaad. En zelfs als er een verhoging was geweest dan is die kans enorm minimaal dat de keer daarop een verlaging komt. Ofwel, de FED gaat de rente stabiliseren en het is veel waarschijnlijker dat deze omhoog gaat dan omlaag. Duidelijk een geval van inefficientie wat mij betreft want wederom reageerde de markt met 8 ticks op enorm gay nieuws.
Waar staan die?quote:Op dinsdag 16 maart 2010 20:55 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Dat is inderdaad het plan. Het plukje verder beleggen en de rest op cash houden. Heb een aantal aandelen op het hoog die ik wel wil toevoegen.
Voordat ik mn aandelen portefeuille (Novo Nordisk, Geely, Ross Stores etc.) echt vergroot wil ik confirmatie dat we boven de highs van januari blijven.
Wat had jij gedaan als er extra cash beschikbaar was voor je portfolio?
Het is alleen jammer dat je op basis van zo'n waarneming de transient niet kant voorspellen. Indien je dat wel kunt heb je meteen de parameters te pakken en kun je een tradingsysteem bouwen.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 21:19 schreef LXIV het volgende:
Ik heb ooit electrotechniek gestudeerd en die signalen lijken ontzettend veel op een puls met de daarop volgende demping.
Kan de rente in ieder geval lekker lang lekker laag blijven.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 21:43 schreef SeLang het volgende:
[ afbeelding ]
M1 money multiplier nu <1 en nog steeds dalend.
Voor elke $1 expansie van de monetaire basis neemt de geldvoorraad nog maar met $0,79 toe.
Welkom in het Japan scenario. Deflatie
Die zijn gewoon verhandelbaar op de verscheidene beurzen in Europa & Amerika. Ross via de Amerikaanse beurs, Geely via de Duitse.quote:
Waarom toch niet een grotere blue chip aandelen portefeuille in plaats van al dat geschrijf in opties? Ik ben daar zelf geen fan van. Speculeren op prijsdalingen/stijgingen in de toekomst met het feit dat je soms mega risico's loopt. Ik ondervind de risico's liever wat sneller.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 20:58 schreef LXIV het volgende:
[..]
Aandelen die ik verkrijg door expirerende puts niet meteen verkopen en de puts doorrollen, maar de aandelen aanhouden. Bij significant veel cash in obligaties of perps stoppen en de hogere margin gebruiken om deep in the money puts te schrijven.
Welke aandelen maakt me in principe niet zoveel uit. Wat ik wil hebben dat heb ik al.
Altijd lastig met die bedrijvenquote:Op dinsdag 16 maart 2010 23:13 schreef tony_clifton- het volgende:
Great, morgen wordt een slechte dag voor de biotech, er heeft er eentje 5 jaar vertraging aan z'n broek voor goedkeuring in de VS. Europa is wel al in de pocket.
Grr... geduld blijven hebben is lastig...
Die bluechips heb ik ook. Maar ik heb ook een deel in perps en geschreven puts, met deze constructie:quote:Op woensdag 17 maart 2010 01:59 schreef sitting_elfling het volgende:
Longs aanhouden op de DJ? Ik zie geen reden na het rente besluit van Bernanke & bailout van griekenland waarom we niet verder omhoog kunnen. Enige obstakel is de highs van Januari.
[..]
Die zijn gewoon verhandelbaar op de verscheidene beurzen in Europa & Amerika. Ross via de Amerikaanse beurs, Geely via de Duitse.
[..]
Waarom toch niet een grotere blue chip aandelen portefeuille in plaats van al dat geschrijf in opties? Ik ben daar zelf geen fan van. Speculeren op prijsdalingen/stijgingen in de toekomst met het feit dat je soms mega risico's loopt. Ik ondervind de risico's liever wat sneller.
S&P heeft ook geen moeite om z'n highs te doorbreken.quote:Op woensdag 17 maart 2010 01:59 schreef sitting_elfling het volgende:
Longs aanhouden op de DJ? Ik zie geen reden na het rente besluit van Bernanke & bailout van griekenland waarom we niet verder omhoog kunnen. Enige obstakel is de highs van Januari.
Die gedachte heb ik ook al een tijdje. Wat zijn de mogelijke lange termijn beleggings strategieen (defensief, offensief, inkomensgericht) in zo'n markt ?quote:Op dinsdag 16 maart 2010 21:43 schreef SeLang het volgende:
M1 money multiplier nu <1 en nog steeds dalend.
Voor elke $1 expansie van de monetaire basis neemt de geldvoorraad nog maar met $0,79 toe.
Welkom in het Japan scenario. Deflatie
Ik heb geen verstand van dit bedrijf, maar wat bedoel je met een zwakke real? Die is juist sterker en sterker aan het worden.quote:Op woensdag 17 maart 2010 09:24 schreef MadeOfMeat het volgende:
...
Een voorbeeld is Jaguar Mining Corporation (http://finance.yahoo.com/q?s=JAG).
...
Ze hebben een MK van 1 miljard en maakten 11.85 miljoen winst in Q3 2009 met een productie van 150000 ounces gold. Het plan is om de productie te verhogen tot 620k-700k ounces in 2014. Met een mogelijk stijgende goudprijs, een zwakke real en een sterke canadese dollar...
Die gaan nu wel goedquote:Op dinsdag 16 maart 2010 19:06 schreef piepeloi55 het volgende:
Houd ons op de hoogte SE en suc6 met je longs!
Ik bedoelde dat de real waarschijnlijk zou afzwakken in de komende jaren omdat deze overgevalueerd is (http://www.distressedvolatility.com/2009/12/roubini-dollar-carry-trade-has-further.html).quote:Op woensdag 17 maart 2010 09:41 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Ik heb geen verstand van dit bedrijf, maar wat bedoel je met een zwakke real? Die is juist sterker en sterker aan het worden.
Ik schrijf dan een call en een put op dezelfde waardequote:Op woensdag 17 maart 2010 09:05 schreef LXIV het volgende:
Oh ja. En als een put dus gecalled wordt, dan verkoop ik de aandelen en schrijf op dezelfde waarde meteen een nieuwe put. Netto is dat altijd in evenwicht, plus opnieuw de verwachtingswaarde.
Wat krijg je eigenlijk geleverd als het een put op een index betreft?quote:Op woensdag 17 maart 2010 09:05 schreef LXIV het volgende:
Oh ja. En als een put dus gecalled wordt, dan verkoop ik de aandelen en schrijf op dezelfde waarde meteen een nieuwe put. Netto is dat altijd in evenwicht, plus opnieuw de verwachtingswaarde.
In veel gevallen is er geen vergelijkbaar bedrijf aan de Amsterdamse beurs te vinden. In bovenstaand geval bijvoorbeeld een goud delver, die in heel europa volgens mij niet te vinden zijn.quote:Op woensdag 17 maart 2010 10:00 schreef LXIV het volgende:
Ik snap die behoefte aan exotisch beleggen niet zo goed. De markt is daar net zo goed de markt als hier en alle grote verwachtingen tav betere groeicijfers zitten allang in de koersen daar verwerkt.
Veel succesvolle beleggers hanteren dat principe inderdaad: "kicking the tires".quote:Je betaalt wel meer transactiekosten en je hebt geen zicht op wat een bedrijf doet of hoe het ermee gaat. Je moet gewoon maar geloven wat er over geschreven wordt op wazige blogs. Ik zou nooit een bedrijf kopen dat ik niet zelf, al is het maar als klant, gezien heb.
Daar heb ik geen moeite mee. Was altijd geweten dat dit kon gebeuren en gezien het risico (1 product uit, 0 in de pijplijn, beperkte kaspositie) was dat de kleinste biotechwaarde (5% pf).quote:
hehe, zo heb ik ooit eens geprofiteerd van een veel te grote bestensorder in een illiquide fondsquote:Op woensdag 17 maart 2010 11:58 schreef Lemans24 het volgende:
DAMN, net gratis geld gemist!
Er stond (foutief?) een zooitje ASR 10% perps in het orderboek voor een biedprijs RUIM boven de hoogste koers. Had me ruim 100 euro opgeleverd door te verkopen en weer terug te kopen zodra de fout ontdekt was. Net te laat...
(Misschien wat laat) maar dat geven ze zelf ook aan met andere woorden:quote:Op dinsdag 16 maart 2010 13:27 schreef LXIV het volgende:
[..]
Shell heeft moeten lenen om zijn dividend te kunnen uitbetalen. Dat is op de lange termijn onhoudbaar.
Shell moet de komende jaren echt enorme goede deals (in een overheids-concurrerende markt) maken wil het concern niet gaan krimpen.quote:Opvallend is ook de wijziging van het dividendbeleid voor aandeelhouders. Sinds de Tweede Wereldoorlog hanteerde Shell het principe dat de winstuitkering voor aandeelhouders altijd minimaal gelijke tred moest houden met de inflatie, ofwel waardevast moest blijven. Dat principe gooit Voser overboord. Het dividend is voortaan afhankelijk van de winst, de kasstroom en de economische conjunctuur. Voor 2010 betekent dit alvast dat Shell beleggers elk kwartaal op een ongewijzigd dividend trakteert van 0,42 dollarcent per aandeel, minder dan de verwachte inflatie.
Die cleared dan toch onmiddelijk tegen de laagste laatprijs ? Hoe was je van plan aan die beider te verkopen tegen een prijs boven de laagste laatprijs die er al staat ?quote:Op woensdag 17 maart 2010 11:58 schreef Lemans24 het volgende:
DAMN, net gratis geld gemist!
Er stond (foutief?) een zooitje ASR 10% perps in het orderboek voor een biedprijs RUIM boven de hoogste koers.
Ze staan al behoorlijk hoger inderdaad.quote:
Je betaalt niet meer transactie kosten omdat je die aandelen gewoon op de Europese beurzen koopt. Al heb ik natuurlijk het voordeel dat ik vanaf hier wat meer overzicht heb op wat Chinese bedrijven doen. Dat moet gezegd worden. Al zal Dino wel zeggen van nietquote:Op woensdag 17 maart 2010 10:00 schreef LXIV het volgende:
Ik snap die behoefte aan exotisch beleggen niet zo goed. De markt is daar net zo goed de markt als hier en alle grote verwachtingen tav betere groeicijfers zitten allang in de koersen daar verwerkt.
Je betaalt wel meer transactiekosten en je hebt geen zicht op wat een bedrijf doet of hoe het ermee gaat. Je moet gewoon maar geloven wat er over geschreven wordt op wazige blogs. Ik zou nooit een bedrijf kopen dat ik niet zelf, al is het maar als klant, gezien heb.
Wat had je per punt ingezet? 1000 pond? Dan zit je nu twee keer modaal ongeveer?quote:Op woensdag 17 maart 2010 12:53 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ze staan al behoorlijk hoger inderdaad.
[ afbeelding ]
Zo'n 70 puntenen in de tussentijd nooit in de verkoop zone geweest van de minimum spread
Uhu. Daarom doet een staalaandeel zoals Bekaert het ook zo schitterend; ze maken vooral staaldraad, en raad eens waar ze nog geen/nauwelijks radiaalbanden hebbenquote:Op woensdag 17 maart 2010 13:08 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Je betaalt niet meer transactie kosten omdat je die aandelen gewoon op de Europese beurzen koopt. Al heb ik natuurlijk het voordeel dat ik vanaf hier wat meer overzicht heb op wat Chinese bedrijven doen. Dat moet gezegd worden. Al zal Dino wel zeggen van niet![]()
De eerste 3 zijn auto gerelateerde aandelen en zoals iedereen weet ben ik daar wel fan van in China. Dat groeit namelijk nog steedsen ben er eigenlijk wel overtuigd dat in ieder geval 1 van de 3 nog wel kan verdubbelen.
Hm, daar zit wat in. Ze hebben wel lang in het orderboek gestaan, er zat 6 minuten tussen de twee transacties die voor de hoge prijs zijn gedaan.quote:Op woensdag 17 maart 2010 12:44 schreef jaco het volgende:
[..]
Die cleared dan toch onmiddelijk tegen de laagste laatprijs ? Hoe was je van plan aan die beider te verkopen tegen een prijs boven de laagste laatprijs die er al staat ?
Klopt, maar ik vind het wel een leuke anomaliteit.quote:Op woensdag 17 maart 2010 14:47 schreef LXIV het volgende:
hoogste prijs is 112,64. Dat is natuurlijk relatief een enorme piek, maar minus transactiekosten verkoop en weer aankoop (als je ze dus toch wil behouden) blijft daar ook niet zoveel van over.
Dat kan gewoon bj Binck.quote:Op woensdag 17 maart 2010 17:53 schreef AQuila360 het volgende:
Weten jullie een site waar je gratis en makkelijk een schaduwportefeuille kunt aanmaken en bijhouden?
Wilde ik ook antwoorden. Tot ik me bedacht dat dat niet bepaald makkelijk is voor alleen een schaduwportefeuille. Overstapmap enzo.quote:
http://finance.yahoo.comquote:Op woensdag 17 maart 2010 17:53 schreef AQuila360 het volgende:
Weten jullie een site waar je gratis en makkelijk een schaduwportefeuille kunt aanmaken en bijhouden?
Al z'n voorspellingen en TA's kunnen de prullenbak in.quote:Op woensdag 17 maart 2010 18:58 schreef jaco het volgende:
VanDerGeld is volgens mij uitgerookt en is het beleggen beu.
Tsja.quote:Op woensdag 17 februari 2010 13:00 schreef Vandergeld het volgende:
het kan nog richting de 323-325 maar vandaag-morgen verwacht ik een top. Daarna richting de 270-280 m.i.
Tsja... we zitten er allemaal wel eens naast.quote:Op woensdag 17 maart 2010 19:14 schreef Arcee het volgende:
[..]
Al z'n voorspellingen en TA's kunnen de prullenbak in.Voor zo ver die überhaupt iets waard zijn (van wie dan ook).
Om er maar eens een voorspelling van hem bij te pakken:
[..]
Tsja.
Ik zit al op 100 punten hoger. En we gaan morgen ochtend gewoon weer groen openen!quote:Op woensdag 17 maart 2010 13:15 schreef bascross het volgende:
[..]
Wat had je per punt ingezet? 1000 pond? Dan zit je nu twee keer modaal ongeveer?
Goed bezigquote:Op woensdag 17 maart 2010 19:42 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik zit al op 100 punten hoger. En we gaan morgen ochtend gewoon weer groen openen!
[ afbeelding ]
Op naar de miljoen deze week.quote:Op woensdag 17 maart 2010 19:42 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik zit al op 100 punten hoger. En we gaan morgen ochtend gewoon weer groen openen!
[ afbeelding ]
Het perfecte excuus voor onze overheden om de geldkraan nog eens lekker open te zetten!quote:Op dinsdag 16 maart 2010 21:43 schreef SeLang het volgende:
M1 money multiplier nu <1 en nog steeds dalend.
Voor elke $1 expansie van de monetaire basis neemt de geldvoorraad nog maar met $0,79 toe.
Welkom in het Japan scenario. Deflatie
Het helpt alleen niksquote:Op woensdag 17 maart 2010 20:20 schreef dvr het volgende:
[..]
Het perfecte excuus voor onze overheden om de geldkraan nog eens lekker open te zetten!
Het helpt politici om te blijven spenderen en het helpt onze spaarcenten naar hun grootjequote:
Het is toch gvd net IJsland he..quote:Op woensdag 17 maart 2010 21:07 schreef Montelly het volgende:
While Greek officials have made it clear that they would prefer the E.U. to step in, they have also expressed displeasure over the high borrowing costs, the reports said.
Hmm. We hadden vandaag een conference meeting over printen. Geen borrelpraat dit keer maar een panel met echte professionals. Diegene die je ook wel eens op de BB tv ziet.quote:
Dat kwam tijdens de conference ook naar voren. Omdat veel landen belachelijke pensioen regelingen hebben is het het beste om zo vroeg mogelijk geld te sparen want op het moment dat je op leeftijd bent kun je een mager pensioen verwachten rond de 70.quote:Op woensdag 17 maart 2010 21:08 schreef dvr het volgende:
[..]
Het helpt politici om te blijven spenderen en het helpt onze spaarcenten naar hun grootje
Verandert dit niets aan je voornemen om vanwege overwaardering uit aandelen te blijven? Een permanente easy money-politiek voorspelt immers langdurig stijgende koersen. Wat we nodig hebben is een paar dikke banken die onderuit gaan en de hele beurs mee omlaag trekken, maar het lijken juist de kleintjes te zijn die de klappen krijgen van de hypotheek- en andere krediet-ellende. De grote houden stand door dikke winsten op de aandelen- en obligatiehandel, en met boekhoudtrucs. Op die manier kun je lang wachten op een instapmoment terwijl je geld verwatert..
Dat is ook de enige reden dat de beurzen stijgen. Je hebt feitelijk geen keuze. De spaarder gaat ervoor betalen. Dus stap je maar in.quote:Op woensdag 17 maart 2010 21:08 schreef dvr het volgende:
[..]
Het helpt politici om te blijven spenderen en het helpt onze spaarcenten naar hun grootje
Verandert dit niets aan je voornemen om vanwege overwaardering uit aandelen te blijven? Een permanente easy money-politiek voorspelt immers langdurig stijgende koersen. Wat we nodig hebben is een paar dikke banken die onderuit gaan en de hele beurs mee omlaag trekken, maar het lijken juist de kleintjes te zijn die de klappen krijgen van de hypotheek- en andere krediet-ellende. De grote houden stand door dikke winsten op de aandelen- en obligatiehandel, en met boekhoudtrucs. Op die manier kun je lang wachten op een instapmoment terwijl je geld verwatert..
Nee, dat geld doet gewoon niets. Je kunt aan een touw trekken maar je kunt een touw niet duwen, om het maar zo te zeggen. En mocht het uiteindelijk lukken om inflatie te genereren dan moet je juist als een haas uit aandelen omdat dat gepaard zal gaan met stijgende rente en de earningsyield van aandelen in verhouding daarmee dan nog ongunstiger wordt.quote:Op woensdag 17 maart 2010 21:08 schreef dvr het volgende:
[..]
Het helpt politici om te blijven spenderen en het helpt onze spaarcenten naar hun grootje
Verandert dit niets aan je voornemen om vanwege overwaardering uit aandelen te blijven? Een permanente easy money-politiek voorspelt immers langdurig stijgende koersen. Wat we nodig hebben is een paar dikke banken die onderuit gaan en de hele beurs mee omlaag trekken, maar het lijken juist de kleintjes te zijn die de klappen krijgen van de hypotheek- en andere krediet-ellende. De grote houden stand door dikke winsten op de aandelen- en obligatiehandel, en met boekhoudtrucs. Op die manier kun je lang wachten op een instapmoment terwijl je geld verwatert..
Ik heb echt weer dat Alice in Wonderland gevoel dat ik ook in 1999-2000 hadquote:Op woensdag 17 maart 2010 21:23 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Hmm. We hadden vandaag een conference meeting over printen. Geen borrelpraat dit keer maar een panel met echte professionals. Diegene die je ook wel eens op de BB tv ziet.
We hadden daar een discussie panel met een aantal 'grote' jongens over "What would the implications of a debt downgrade for the UK be". Dingen die daar naar boven kwamen..
-Als de conservatieven aan de macht komen is het einde verhaal met de pond.
-Men moet in de UK doorgaan met QE. Zeg maar een QE2. Het is nog steeds een jobless recovery en de UK gaat toch niet failliet zolang je geld kunt printen.
-Credit Rating Agencies hebben echt totaal geen rol meer in het verhaal. Als een land een AAA+ rating heeft stelt dat in wezen geen fuck meer voor. De UK heeft bijvoorbeeld AAA+ rating maar fundamenteel gezien is dat helemaal geen AAA+ maar AA+ terwijl emerging markets een lagere rating hebben terwijl ze een veel lager deficit hebben.
-Als de UK de euro zou krijgen is het einde verhaal met Engeland. De reden waarom de EU Athene nu in de fik steekt is omdat de enige reden om de Euro te redden een devaluatie van de Euro is. Maar dat betekent dat de salarissen en leefgewoontes ook direct teruggeschroefd gaan worden. En we steken liever Athene in de fik dan dat we geheel Europa laten lijden.
1 dude van Citigroup stond zelfs op en zei dat we op Labour moesten stemmen. (Zaten zo'n 150 mensen in de zaal)![]()
Was erg tof! Waren ook nog een aantal andere onderwerpen. Zo hadden we een presentatie door RBS waarom een aantal banken op dit moment zo laag gewaardeerd zijn. Sommige staan onder hun eigen gemiddelde van implied cost of equity. Ze vreten zich zelf zeg maar op. Ook worden de balansen van de Britse banken langzamerhand leeg gehaald. Deleveraging is nog steeds aan de gang. De bankensector wordt weer interessant. Aldus een delegatie van RBS die daar een presentatie gaf.
Het was echt waard om het een bezoekje te geven hoor! Niet dat er continu onzin werd verteld. Je kon continu vragen stellen.quote:Op woensdag 17 maart 2010 21:35 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik heb echt weer dat Alice in Wonderland gevoel dat ik ook in 1999-2000 had
Ik doelde ook niet op die meeting maar meer gewoon in het algemeen. Als je de financiele pers een beetje volgt dan word je zo cynisch van de situatie op dit moment. Het is weer een heel nieuw paradigmaquote:Op woensdag 17 maart 2010 21:39 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Het was echt waard om het een bezoekje te geven hoor! Niet dat er continu onzin werd verteld. Je kon continu vragen stellen.
Lol je hebt een punt. Maar in sommige gevallen hebben ze ook wel gelijk. Had er zo nooit over nagedacht. Maar die credit rating agencies zijn eigenlijk nergens meer voor nodig. De lag in die ratings zijn zo ontzettend hoog dat je er niks mee kunt. En fundamenteel kloppen veel van die waarderingen gewoon nietquote:Op woensdag 17 maart 2010 21:55 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik doelde ook niet op die meeting maar meer gewoon in het algemeen. Als je de financiele pers een beetje volgt dan word je zo cynisch van de situatie op dit moment. Het is weer een heel nieuw paradigma
Een simpele blik op de futures van vandaag, maakte het toch wel vrij duidelijk dat het er niet naar uitzag dat er vandaag omlaag gegaan zou worden.quote:Op woensdag 17 maart 2010 15:12 schreef deenigeechteTS het volgende:
volgeens ta komt er een gap fill vandaag en moet je short gaanwie is het ermee eens want we zitten wel in een uptrend
Jammer alleen NQ gevuldquote:Op woensdag 17 maart 2010 23:25 schreef flyguy het volgende:
[..]
Een simpele blik op de futures van vandaag, maakte het toch wel vrij duidelijk dat het er niet naar uitzag dat er vandaag omlaag gegaan zou worden.
We blijven inderdaad nog wel even op onze tenen lopen. Niks mis meequote:Op woensdag 17 maart 2010 22:31 schreef SeLang het volgende:
Japan gaat nog interessant worden. Yield op een Japanse 10-yr bond is 1,3%. In 2010 gaat 22% van het hele Japanse budget naar rente betalingen op de staatschuld...
Stel dat dat die rente één procentje stijgt, dan is Japan gewoon bankroet
De één na grootste economie ter wereld (of of twee na, het is maar wie je gelooft)
Dat lijkt me nu ook wel, maar je kon je sowieso al afvragen wat de waarde er van was.quote:Op woensdag 17 maart 2010 19:14 schreef Arcee het volgende:
[..]
Al z'n voorspellingen en TA's kunnen de prullenbak in.
quote:Voor zo ver die überhaupt iets waard zijn (van wie dan ook).
Om er maar eens een voorspelling van hem bij te pakken:
[..]
Tsja.
Guess again!quote:Op woensdag 17 maart 2010 19:21 schreef Lemans24 het volgende:
Morgen gaan we groen openen, dat dan weer wel.
Miezerige openingen als dit onder laag volume neem ik niet serieus. Ik baal er van dat ik nog steeds geen sterke confirmatie zie dat we boven de highs van Januari gaan vliegen. We hebben er duidelijk moeite mee. Ik dacht met goedkope rente & Athene redden wel voldoende zou zijn. Maar dat valt op het moment nog vies tegen. En ik zoek liever naar fundamentele redenen om omhoog te gaan dan technische.quote:
Om je eigen woorden er maar eens bij te halen.quote:Op donderdag 18 maart 2010 12:08 schreef Arcee het volgende:
Ja, toch vreemd dat Wall Street nieuwe highs neerzet en de AEX nog niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |