D1=N duidelijker kan toch haast niet? De oplossing staat er gewoon letterlijkquote:
quote:Op woensdag 21 april 2010 12:06 schreef piotr_h het volgende:
Ik heb 'm....![]()
Willbutts Lane, Rochdale. Home of RAFC.
Momenteel op de tweede plaats in Leage Two. Gisteravond is er bij lijstaanvoerder Notts County verloren met 1-0, zodat deze laatste club waarschijnlijk kampioen gaat worden.
Jazekerquote:Op donderdag 22 april 2010 08:52 schreef piotr_h het volgende:
Mexiiiiiiiiiiico. Campeche, o del Comercio. Catedral "Purisima Concepción"
Hier
Jazekerquote:
Muy bienquote:Op maandag 26 april 2010 20:34 schreef bork het volgende:
Calle de los Amantes / Calle de la Andaquilla, Teruel, Aragon, España
Dat is wel een fijn uitzichtquote:Op maandag 26 april 2010 20:43 schreef chufi het volgende:
[..]
Muy bien![]()
Vanaf die kant is ie inderdaad mooier, maar ik ken hem alleen maar van mijn view .. Mn zwager woont er trouwens vlak om de hoek en hier een kijkje vanuit zn raam.. http://static.panoramio.com/photos/original/21177846.jpg
Ik heb daar koudere winters meegemaakt dan hier sinds de hel van 63 en ook altijd veel meer sneeuwquote:Op maandag 26 april 2010 21:24 schreef bork het volgende:
[..]
Dat is wel een fijn uitzichtKan er 's winters aardig koud zijn las ik
![]()
http://en.wikipedia.org/wiki/Mud%C3%A9jar_Architecture_of_Aragon nice![]()
[ afbeelding ]
nope, het is een ferry toll free in Canada.quote:Op dinsdag 27 april 2010 13:27 schreef chufi het volgende:
Ik vermoed de Alaska Highway , maar kan het niet vinden
Hij's fijn, ik heb ooit zo'n Finse van jou gekregen weet je nog?quote:Op woensdag 28 april 2010 20:34 schreef chufi het volgende:
Maakt het er nog niet veel makkelijker op
Een veer heb ik volgens mij nooit uit Finland geplaatst, mogelijk een keer in Noorwegen.. Morgen ga ik verder kijkenquote:Op woensdag 28 april 2010 21:58 schreef bork het volgende:
[..]
Hij's fijn, ik heb ooit zo'n Finse van jou gekregen weet je nog?
vooruit dan: DC
Balfour Ferry Rd, Central Kootenay E, BC, Canadaquote:Op woensdag 28 april 2010 23:17 schreef chufi het volgende:
DC of BC? Dat laatste ligt iig in Canada en de omgeving lijkt er ook op ..
quote:Op woensdag 28 april 2010 23:23 schreef Dynd het volgende:
[..]
Balfour Ferry Rd, Central Kootenay E, BC, Canada
Helemaal goedquote:Op donderdag 29 april 2010 12:58 schreef chufi het volgende:
Elm street in Dallas
http://en.wikipedia.org/wiki/Reunion_Tower
Helemaal goedquote:
Ik had een denkfout gemaakt, ik dacht dit is uk-style dus hamilton of button maar uur geleden of zo zag ik die boom, toen viel het kwartje pas.quote:Ik kende het niet maar bij een vorige opdracht zag ik het langskomen die typische daken ... Trulli was dus de F1 coureur
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |