M'n geestelijke leeftijd.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 09:35 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
oeh lekker, aardbeientaart
Ik tel 33 kaarsjes
quote:Op zaterdag 13 maart 2010 09:53 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
je hebt de stoelen nog niet klaar staan in een kringetje
Ik niet, wel ben ik tegem amandelschaafsel en abrikozenjam op/in de appeltaartquote:Op vrijdag 12 maart 2010 22:57 schreef Nembrionic het volgende:
Overigens...ik ben 100% tegen rozijnen in appeltaart.
In Enschede niet, maar in Hengelo welquote:Op zaterdag 13 maart 2010 00:19 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Hebben wij hier niet... geen idee dus.slaap lekker voor alle slapers to be. Ik ga ook zo!!
Groot gelijk en dankje.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 10:37 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik niet, wel ben ik tegem amandelschaafsel en abrikozenjam op/in de appeltaart
Dat heb ik gelukkig nog nooit gezien/gehadquote:Op zaterdag 13 maart 2010 10:37 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik niet, wel ben ik tegem amandelschaafsel en abrikozenjam op/in de appeltaart
Op sommige pakken appeltaartmix (quote:Op zaterdag 13 maart 2010 10:54 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Dat heb ik gelukkig nog nooit gezien/gehad
Dat kan ik dan wel weer waarderenquote:Op zaterdag 13 maart 2010 11:19 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
ik vind abrikozenvlaai ook niet lekker
Dat duurt nog wel een paar weken, donderdag voorlopig contract tekenen, dan kan ik de financiering rondkrijgen.quote:
Ow werkelijk? Tja, ik kom nooit in die buurt...quote:Op zaterdag 13 maart 2010 10:38 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
In Enschede niet, maar in Hengelo wel. Op dat industrieterrein vlakbij TV Oost, richting de Ikea
Je bent ook zo oud als je je voelt, denk ik. 27 is wel een mooie leeftijd, ik ben bijna 10 jaar ouder.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 11:53 schreef Soempie het volgende:
Ik ben 27 geworden, maar het lijkt nog steeds net of 17 niet zo lang geleden was. Voel me ook helemaal nog niet 'volwassen'.Maar een vriendin werd een week geleden 50 en ze vertelde me dat ze ook nog precies hetzelfde heeft: ze voelt zich ook nog een guppie.
Het lijkt vooral oud voor mij, omdat studiegenoten soms zelfs nog maar net 20 zijn.
zeker herkenbaarquote:Op zaterdag 13 maart 2010 11:55 schreef Soempie het volgende:
Het is heel dubbel, omdat 'volwassenen' opeens ook niet zo volwassen lijken. Vroeger zag ik tegen ouderen op en nu heb ik ook bij mensen die veel ouder zijn zoiets van:![]()
(niet op een negatieve manier).
Herkenbaar, iemand? Ik kan het niet zo goed uitleggen wat ik bedoel.
In Spanje werd ik een keer gevraagd hoe lang geleden ik in dienst had gezeten. Ik was 15 of 16quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:00 schreef TradeMarkie het volgende:
Ik heb de afgelopen jaren al meerdere keren dertigers horen zeggen dat ze dachten dat ik van hun leeftijd was
Ik snap het wel...quote:Op zaterdag 13 maart 2010 11:55 schreef Soempie het volgende:
Het is heel dubbel, omdat 'volwassenen' opeens ook niet zo volwassen lijken. Vroeger zag ik tegen ouderen op en nu heb ik ook bij mensen die veel ouder zijn zoiets van:![]()
(niet op een negatieve manier).
Herkenbaar, iemand? Ik kan het niet zo goed uitleggen wat ik bedoel.
Ik ben van de jaren 80 en ik moet nog stage lopen.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:07 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Ik snap het wel...
Wij hebben op het werk nu stagiaires die in de jaren 90 geboren zijn... dat is zo vreemd.
Ik wordt trouwens altijd jonger geschat...![]()
Wij schelen niet zo heel veel.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:05 schreef Etcetera het volgende:
Als ik mensen tegenkom die jonger zijn dan ik maar al fulltime werken enzo, heb ik wel eens iets van 'wat heb ik fout gedaan'
Een meisje van de basisschool, jaar jonger dan ik, bij elkaar in de klas gezeten, heeft verdorie 2 kinderen
Dit zijn mbo-stagiaires...quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:09 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ik ben van de jaren 80 en ik moet nog stage lopen.
Dat is toch ook zo?quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:08 schreef Soempie het volgende:
Precies, mensen van mijn leeftijd of jonger die al lang kinderen hebben, huisje, boompje, beestje en dan ik.
Ik heb ook het idee dat m'n leven nog moet beginnen en dat dat pas gaat gebeuren als ik eindelijk van die studie af ben.![]()
Goed hequote:
Ik heb spijt van m'n eerste studiekeuze en ik heb tegenwoordig spijt van m'n specialisatie keuzequote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:10 schreef Diaan73 het volgende:
De één gaat zich richten op een studie, de ander op huisje boompje beestje werk... ik werkte ook al op mn 19e omdat ik geen zin meer had om naar school te gaan. Vond het na de HAVO en een 1-jarige directiesecretaresse opleiding wel genoeg geweest. Achteraf heb ik daar wel een beetje spijt van trouwens, ondanks dat ik een erg leuke baan heb. Ik had toch HBO moeten gaan doen, 8 jaar geleden zou ik die deeltijd gaan doen, maar toen werd ik zwanger en daarna is het er niet meer van gekomen. Misschien ooit nog...
quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:13 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Goed heDaarom kunnen we het ook goed vinden samen
[..]
Ik heb spijt van m'n eerste studiekeuze en ik heb tegenwoordig spijt van m'n specialisatie keuze
Neuh, moeite ook niet waard want ik moet er nog maar 2 vakken van halenquote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:15 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
en je kunt zeker niet meer switchen?
quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:16 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Neuh, moeite ook niet waard want ik moet er nog maar 2 vakken van halen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |