Hansie heeft gister een ambulance gebeld voor Johan vanuit Rijswijk. Dat vonden ze bij de 112-centrale maar wat vreemd.quote:
Ja maar van wie komt dat? weet jij wat suzzy tegen Hans heeft gezegd?quote:Op vrijdag 12 maart 2010 18:56 schreef Toverheks het volgende:
Hans is weer tijdelijk Mod schijnbaar.
Suzzy sprak ik nog vandaag, ze had vanmorgen gezellig visite en haar vriend had verrassing vir der, ze ging lekker weg dus daarom zei ik dat op de chat, omdat ik vind zeg gewoon suzzy is jarig en lekker weg en niet ze is moe en ligt in bed, want je krijgt weer kutvragen op de chat i.v.m. of ze hartaanval of weet ik veel heeft gehad.
suzzy zal daar toch niet om liegen lijkt me.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 19:00 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Ja maar van wie komt dat? weet jij wat suzzy tegen Hans heeft gezegd?
Oh zo. Ik heb het vannacht niet meegekregen maar alleen het filmpje van Heidi gekeken. Wist ook niet dat die droplul in Rijswijk woont.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 18:59 schreef Scrutinizer het volgende:
Hansie heeft gister een ambulance gebeld voor Johan vanuit Rijswijk. Dat vonden ze bij de 112-centrale maar wat vreemd.
Ben geen fan van hans maar zou Hans dat wel doen? Iedereen weet dat ze jarig is, waarom een smoes verzinnen, iedereen begrijpt dat ze wat anders te doen heeft.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 19:02 schreef Toverheks het volgende:
[..]
suzzy zal daar toch niet om liegen lijkt me.
Geen idee waarom hij deze smoes verzonnen heeft. Hoogmoedswaanzin en blij dat hij weer kan modden en bannen?quote:Op vrijdag 12 maart 2010 19:04 schreef Chanel5 het volgende:
Ben geen fan van hans maar zou Hans dat wel doen? Iedereen weet dat ze jarig is, waarom een smoes verzinnen, iedereen begrijpt dat ze wat anders te doen heeft.
Oh, jij bent het die steeds aan me voelt, ik dacht al, zie geen FOK in het donker hequote:Op vrijdag 12 maart 2010 19:05 schreef 5thencounter het volgende:
2 Rêuhmmms??? ik zie geen flikker , ik zit in de darkrêuhhmm dus...
Meer dan genoeg.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |