Voor zover ik weet niet. Maar wat is er verder zo hilarisch aan Albayrak?quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:29 schreef Leandra het volgende:
[..]
![]()
![]()
Hebben we in NL geen beperking dat de MP in NL geboren moet zijn??
quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:29 schreef BitjesenMoeren het volgende:
[..]
De tolerante aanpak van links is tenminste bewezen een niet effectieve/niet bevredigende oplossing te zijn, tijd dus om een andere koers te proberen.
quote:Op 13 mei 2006 bleek echter uit de jaarlijkse Misdaadmeter van het Algemeen Dagblad dat Amsterdam het niet slecht deed op het gebied van veiligheid en criminaliteitsbestrijding, onder andere door een gerichte aanpak om veelplegers van straat te halen. Cohen zei hierover: "Ik heb altijd gezegd dat het een aanpak van hard én zacht is, maar op de één of andere manier blijft alleen het sociale deel hangen. Dat moet dan maar. Het is natuurlijk wel zo dat je beter kan voorkomen dat mensen afglijden en in die probleemgroep komen, dan dat je ze eruit moet halen."
Nee, de hartverzakking van Wilders als bijkomend voordeel vond ik hilarischquote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:30 schreef Monolith het volgende:
[..]
Voor zover ik weet niet. Maar wat is er verder zo hilarisch aan Albayrak?
Integendeel, de wetenschappelijke literatuur op dit gebied is wel vrij uniform. Of je het nou leuk vind of niet, een preventieve aanpak is vele malen effectiever dan een 'keihard aanpakken' benadering die bevondien ook nog averechtse effecten heeft.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:29 schreef BitjesenMoeren het volgende:
[..]
De tolerante aanpak van links is tenminste bewezen een niet effectieve/niet bevredigende oplossing te zijn, tijd dus om een andere koers te proberen. De politie schreeuwt al jaren om meer mogelijkheden tot vasthouden, arrestaties en het gebruik van grovere middelen, het is niet alleen Wilders die een hardere aanpak wenst.
quote:Wilders: Cohen is 'multicultiknuffelaar'
DEN HAAG - PVV-leider Geert Wilders is verbaasd over het vertrek van Wouter Bos. „Hij gooit de handdoek wel erg snel in de ring”, stelde hij vrijdag. Als Job Cohen de PvdA gaat leiden, gaat die partij volgens Wilders terug in de tijd.
„Nu gaat de PvdA met de theedrinkende multicultiknuffelaar Cohen terug naar de jaren negentig. De generatie van Cohen, Melkert en Van Nieuwenhoven krijgt het weer voor het zeggen bij de PvdA”, aldus Wilders.
De topic toevallig gelezen?quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:33 schreef Bolkesteijn het volgende:
Nou dag Bos.Kijken wat de PvdA er nu weer voor in de plaats zet.
Ja, er wordt over Cohen gespeculeerd. Dat is natuurlijk heel wat anders dan dat de opvolger al bekend is.quote:
De vervanging voor Bos is in Job Cohen vrij snel gevonden. Ik ben ook benieuwd wat er in de rest van de partij nog gaat veranderen. Een persoon als Hamer die zal toch ook wel afgevoerd worden mag ik hopen.quote:
Dat zou prioriteit moeten zijn binnen die partijquote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:35 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Een persoon als Hamer die zal toch ook wel afgevoerd worden mag ik hopen.
Is wel een beetje waar, alleen is Cohen denk ik ook een stemmentrekker, ook qua mogelijk premierschap.quote:
Als PvdA lid ben ik het geheel met je eens.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:36 schreef Urquhart het volgende:
Dat zou prioriteit moeten zijn binnen die partij
Op dit moment zullen allereerst SP, GroenLinks en D66 'last' hebben van Cohen. Ik verwacht vanuit die partijen veel strategische steun voor Cohen om te voorkomen dat CDA/Balkenende weer aan de macht komt.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:38 schreef Arcee het volgende:
[..]
Is wel een beetje waar, alleen is Cohen denk ik ook een stemmentrekker, ook qua mogelijk premierschap.
Ik denk dat Wilders niet blij is met Cohen.
Om die reden heb ik liever dat ze blijft.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:39 schreef Tijger_m het volgende:
Hamer is geen goede woordvoerder of fractieleider, geef mij maar een Depla of van Dam, die komen tenminste sterk over.
Een linkse coup dus. Nou daar zijn we mooi klaar mee nu er 35 mrd bezuinigd gaat worden.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:41 schreef Urquhart het volgende:
Op dit moment zullen allereerst SP, GroenLinks en D66 'last' hebben van Cohen. Ik verwacht vanuit die partijen veel strategische steun voor Cohen om te voorkomen dat CDA/Balkenende weer aan de macht komt.
Mwah hij spoort sowieso niet. 5 jaar geleden nog een Ajax supporter en nu probeert hij zo anti - Ajax mogelijk over te komen. Misschien dat hij vanwege die reden het woord jood erbij moest halenquote:
Dat is tegenwoordig enorm belangrijk. De media regeert in het politieke landschap. Die kunnen een carriere maken en nog veel makkelijker breken.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:39 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Als PvdA lid ben ik het geheel met je eens.
Hamer is geen goede woordvoerder of fractieleider, geef mij maar een Depla of van Dam, die komen tenminste sterk over.
Alsjeblieft zeg! Die dikke huilebalkquote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:25 schreef arjan1212 het volgende:
agnes jongerius moet wouter bos opvolgen!!
Goed gehandeld als minister de laatste jaren. Heeft tenminste een goede uitstraling, kan goed praten. Ik had Bos liever als MP gezien dan JP. Ja hij is ook een draaikont, maar in hem heb ik meer vertrouwen dan JP.quote:
Of misschien is hij zo triest dat hij werkelijk een hekel aan Joden heeft.....quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:49 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Mwah hij spoort sowieso niet. 5 jaar geleden nog een Ajax supporter en nu probeert hij zo anti - Ajax mogelijk over te komen. Misschien dat hij vanwege die reden het woord jood erbij moest halen
Da's ook wat. Marokkanen aan de macht in 010 en 020.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:52 schreef computergirl het volgende:
[..]
Alsjeblieft zeg! Die dikke huilebalk![]()
Zou Marcouch opvolger van Cohen worden in Amsterdam trouwens?
Amsterdam pikt dat wel. En Marcouch is ok. Maar het is officieel politiek bewijs voor Wilders' angstvisioenen. En van Nêerlands schizofrene kijk op integratie.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:56 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Da's ook wat. Marokkanen aan de macht in 010 en 020.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |