SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.http://nl.wikipedia.org/wiki/Hans_van_Mierlo
klacht; over ijverige mensen die rukken op het feit dat zij als eerste wiki bijhebben gewerkt na een 'belangrijke' gebeurtenis
sub klacht; een man met zoveel wijfen namen (Henricus Antonius Franciscus Maria Oliva) verdient het so ie so niet om een wikipedia-pagina te hebben![]()
![]()
![]()
Precies, waarom zou je dat anders meteen op wikipedia willen zienquote:Op donderdag 11 maart 2010 22:27 schreef Zipportal het volgende:
TS was net te laat, anders was hij haantje de voorste geweest.
De Telegraaf schrijft waarschijnlijk een leuk sensatieverhaaltje.quote:Op donderdag 11 maart 2010 22:28 schreef Fortitude het volgende:
Jij wilt natuurlijk een dag wachten zodat je het kan lezen in je krantje.
nee omdat het me wel eens opviel als er iemand ood was die ik ging googlen en dat het dan al vrijwel direct was aangepastquote:Op donderdag 11 maart 2010 22:27 schreef Barcaconia het volgende:
En dit heb jij gevonden op Wikipedia omdat jij snel wilde editten?
Die Hard Krantenmedewerkersquote:Op donderdag 11 maart 2010 22:28 schreef Fortitude het volgende:
Jij wilt natuurlijk een dag wachten zodat je het kan lezen in je krantje.
Blijkbaar wel, want je zoekt ernaar.quote:Op donderdag 11 maart 2010 22:29 schreef El_jefe07 het volgende:
Extra klacht: die hard twitteraars. Zie http://twitter.com/search?q=mierlo
Wtf zit te wachten op de mening op dit overlijden van een jeroen1511, Frankdekleyn of JaapJansen.
Laat het gewoon, wat een onzin
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |