kon er niet zo veel aan doen hoor, verder rijd ik heel goedquote:
Ja, hoiquote:Op dinsdag 16 maart 2010 09:11 schreef Puckzzz het volgende:
Mij maak je niet bang, ik ken het verhaal
Plus dat ik ingebouwde airbags heb
Ja hoor, het is een erg ruime kofferbak zelfsquote:Op dinsdag 16 maart 2010 11:00 schreef Puckzzz het volgende:
Is je kofferbak wel groot genoeg voor al onze stash Debs?
ik neem aan dat mensen nog thuis moeten kunnen eten, dus 13:00 ofzo?quote:Op dinsdag 16 maart 2010 14:27 schreef Mirjam het volgende:
euhm, qua tijd, sja, wat is handig?
stel eens wat voor?
Wat mij betreft in de middag!quote:Op dinsdag 16 maart 2010 14:32 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik neem aan dat mensen nog thuis moeten kunnen eten, dus 13:00 ofzo?
of heeft 's avonds de voorkeur?
Ja ik vind overdag ook fijner hoor, persoonlijk. En als je vroeg in de middag doet kan je ook nog redelijk op tijd naar huis ivm avondetenquote:Op dinsdag 16 maart 2010 14:33 schreef MissJ het volgende:
[..]
Wat mij betreft in de middag!
dan is voor mij de kans het grootst dat ik kan
ik zou sowieso tussen ... en ... doen, als er 20 man tegelijk binnen stampen word je gekquote:Op dinsdag 16 maart 2010 14:35 schreef Mirjam het volgende:
welnee, s'middags lijkt me idd perfect.
uurtje of 12, 1
misschien beter 1 voor de mensen die van ver komen?
tot hoelaat het duurt, zien we dan toch wel?
als ik tussendoor maar de gelegenheid krijg om af en toe even te rusten(ja, dat moet helaas)
hmm, goed idee, ik kan niet zo veel doen nl.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 14:36 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik zou sowieso tussen ... en ... doen, als er 20 man tegelijk binnen stampen word je gek
En misschien vind je het handig om een co-host te vragen, die er ook wat eerder is en je kan helpen met koffie zetten etc?
ik was idd sowieso van plan het een beetje american-style te doen, dus om aan iedereen wat vragen wat mee te nemen, al is het maar een fles cola ofzoquote:Op dinsdag 16 maart 2010 14:38 schreef Diconnected het volgende:
Ik woon in Vlaardingen, is niet zo heul ver van Leiden, dus ik kan evt. wel eerder komen? Als dat nodig is...No problemo dan!
Misschien ook een leuk idee om een soort high-tea te doen? Dus dat we ook allemaal wat lekkers meenemen enzo?
Noteer mij maar voor ketjapballetjesquote:Op dinsdag 16 maart 2010 14:39 schreef Mirjam het volgende:
[..]
ik was idd sowieso van plan het een beetje american-style te doen, dus om aan iedereen wat vragen wat mee te nemen, al is het maar een fles cola ofzo![]()
enne, *noteert*
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The best thing that you can do in life is follow your heart. Take risks.
Don't just take the safe and easy choices because you're afraid of what might happen.
Don't have any regrets and know that everything happens for a reason.
Is dat west-nederlands voor worstenbrood?quote:Op dinsdag 16 maart 2010 14:50 schreef Diconnected het volgende:
Oeh ik kan wel pigs in a blanket maken
desnoods hou ik die op schootquote:Op dinsdag 16 maart 2010 14:43 schreef Puckzzz het volgende:
Pfffffffff...zou er nog wel een krat bier in de kofferbak passen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |