Ja zal niet al te lang duren.. Mijn Diamont gaat ontzettend hard aangezien ik dat de fijnste topcoat vind die ik hebquote:Op woensdag 10 maart 2010 22:10 schreef bernies het volgende:
[..]
Laat het nog maar weten als je gaat bestellen...was even aan het tellen, en dat kan je dus echt soms beter niet doen....wat een leuke hobby nagellakjes
Dan neem ik aan dat jij Bianca heetquote:Op woensdag 10 maart 2010 22:24 schreef IJsdraakje het volgende:
Verrek, er bestaat ook een Zoya Bianca. Eénmaal raden wat erbij komt op m'n wishlist.
Is je echte naam Joysa?quote:Op woensdag 10 maart 2010 22:25 schreef Joysa het volgende:
[..]
Dan neem ik aan dat jij Bianca heet![]()
Mijn naam bestaat niet in nagellak en die zal er ook nooit komen denk ik
komt die nagellakboetiek van ons er toch nog eensquote:
De hello Kittys heb ik ook niet genomen trouwens, vond vooral het flesje leuk, kleur minder....quote:Op woensdag 10 maart 2010 22:26 schreef Daph_ het volgende:
Leuk hoor berniesVeel komen me bekend voor
Vond ik idd ook.. Stond er vandaag wel mee in mijn handen, maar heb het teruggehangen. Net als Denim Dreams (? polkadot potje iig). Dollar lakjes heb ik niet gezien!quote:Op woensdag 10 maart 2010 22:27 schreef bernies het volgende:
[..]
De hello Kittys heb ik ook niet genomen trouwens, vond vooral het flesje leuk, kleur minder....
Jep. En dit is al de tweede lak die ik tegen kom die Bianca heet.quote:Op woensdag 10 maart 2010 22:25 schreef Joysa het volgende:
[..]
Dan neem ik aan dat jij Bianca heet![]()
Mijn naam bestaat niet in nagellak en die zal er ook nooit komen denk ik
Ja precies, gaan we nubars en zoya's verkopen in ons winkeltjequote:Op woensdag 10 maart 2010 22:26 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
komt die nagellakboetiek van ons er toch nog eensIs er in NL ook een officiele Nubar-distributeur? Nee he?
Mooi, dat is dan geregeldquote:Op woensdag 10 maart 2010 22:33 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ja precies, gaan we nubars en zoya's verkopen in ons winkeltje
En alle essence collectiesquote:Op woensdag 10 maart 2010 22:33 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ja precies, gaan we nubars en zoya's verkopen in ons winkeltje
Ik kreeg het ook maar niet op de stempel. Opgeruwd lukte het ook niet. Ik had de moed ook al opgegeven.quote:Op woensdag 10 maart 2010 17:20 schreef colorito86 het volgende:
Vroeger kocht ik bijna iedere week nieuwe lakjes en toen is mijn verslaving een beetje gekalmeerd. MAAR dit topic heeft er nieuw leven in geblazen. Nu had ik vandaag ook zo'n Essence stempel kitje gekocht (wilde dit eerst proberen eer dat ik Konad aan ga schaffen) maar jeetje, het lukt mij gewoon niet. Met geen enkel lakje. En daarnaast als ik de schaper gebruik blijven er vegen om heen zitten die ik er niet snel genoeg af krijg want dan is mijn plaatje al weer gedroogd. Daarnaast krijg ik het plaatje niet goed op de stempel. Het komt er eigenlijk heel onduidelijk op, alsof hij maar helft van de kleur pakt. Dus niet dat er vegen op zitten maar de lak zit er gewoon lichtelijk op en hiervan krijg ik dus geen duidelijke stempel. Moet je ook voor dat essence kitje speciale nagelak gebruiken, want die heb ik niet gezien??
Dollar komt ook uit de stippelpotje reeks, is de mint groene.quote:Op woensdag 10 maart 2010 22:28 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Vond ik idd ook.. Stond er vandaag wel mee in mijn handen, maar heb het teruggehangen. Net als Denim Dreams (? polkadot potje iig). Dollar lakjes heb ik niet gezien!
Dan koop je ze maar speciaal voor mij inquote:Op woensdag 10 maart 2010 22:35 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
nee man gek, das te veel concurrentie
is het zo erg?quote:Op woensdag 10 maart 2010 22:36 schreef Diconnected het volgende:
Oh wat is Ruby Pumps toch mooooooooooooooooooiIs er tenminste iets leuks aan deze avond.
alleen de toffe collecties zoals kjoet as hellquote:Op woensdag 10 maart 2010 22:36 schreef Joysa het volgende:
[..]
Dan koop je ze maar speciaal voor mij in
Die stempel ontvet?quote:Op woensdag 10 maart 2010 22:35 schreef -Marjo- het volgende:
[..]
Ik kreeg het ook maar niet op de stempel. Opgeruwd lukte het ook niet. Ik had de moed ook al opgegeven.![]()
Toen ontvet met alcohol en nu werkt het als een tierelier.
Hm die hadden ze niet.. Zal mijn ogen open houden daarvoor!quote:Op woensdag 10 maart 2010 22:36 schreef bernies het volgende:
[..]
Dollar komt ook uit de stippelpotje reeks, is de mint groene.
Ik was in Centro vandaag, daar hadden ze een H&M lingerie en make-up winkel, met alle lakjes zeer ruim op voorraad!
Ja, alles wat die stomme kruidvat niet heeft.quote:Op woensdag 10 maart 2010 22:37 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
alleen de toffe collecties zoals kjoet as hell
Yeah.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.//ontopic
Zooo laten we het weer over lakjes houden ofzo. Iets leuks.it's the map in my mind that sends me on my way.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |