Wie labyrinth vorige week heeft gezien, weet waar ik het over heb. Voor de mensen die het gemist hebben of het vergeten zijn, hier de samenvatting van de onderzoeksresultaten uit dat programma:
Mensen in Amerika hebben onderzocht door middel van plaatjes dat men de keuze maakt door te kijken naar het hoofd. Iemand met een competente kop heeft bij voorkeur de meeste stemmen. Ze hebben 2 groepen Amerikanen plaatjes laten zien van de verkiezingskandidaten van de andere staat (groep 1 krijgt plaatjes van de kandidaten van groep 2, en omgekeerd). De uitslag van deze test kwam in grote lijnen overeen met de uitslag van de verkiezingen.
Ze hebben een Amerikaanse groep daarna achter een computer gezet met plaatjes van Nederlandse politici. Aangezien het Amerikanen zijn, is het vrijwel onmogelijk dat ze weten wat er speelt in de Nederlandse politiek. De plaatjes waren van Balkenende, Bos, Halsema, Verdonk, Kroes, Wilders en Gordon van Geer en Goor. Het ging volgens het zelfde principe als van de eerste test.
De uitslag van deze test was dat Balkenende vooraan stond, gevolgd door Bos. Hoe dit komt? Je hersenen hebben al ver van te voren bepaald wie of wat ze kiezen. Zo hebben ze ook met minister Plasterk een test gedaan, met daarbij vragen waarop je met ja of nee moet beantwoorden. Vragen waren bijvoorbeeld of hij boerenkool lekker vond. Deze vragen moest hij beantwoorden terwijl ze met infarood stralen naar zijn hersenen keken, terwijl ze naar de hersenen keken zouden ze de vraag eerder kunnen beantwoorden dan de minister, wat ook nog het goede antwoord zou zijn. 80% hadden ze goed en inderdaad voordat Plasterk op een knopje had gedrukt.
Nu even terugkomen op de test met Nederlandse policici, wat opmerkelijk bij deze test was dat Wilders onderaan kwam. Hoe dit komt? De stem wordt ook bepaald door angst, er zijn namelijk 2 groepen mensen: een bangerik en een dappere. De bangerik heeft een groter deel in de hersenen en zal op Wilders stemmen, in tegenstelling tot de dappere.
Nu mijn vraag aan PVV stemmers: Stemmen jullie uit angst, of niet? Wilders heeft namelijk erge bezuinigingsmaatregelen liggen voor de arme mensen onder ons, dus denk goed na in het stemhokje.
Edit:
quote:
[ Bericht 8% gewijzigd door naatje_1 op 10-03-2010 18:29:33 ]
Hier schreef
Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*