ok ik zou der gevenquote:Op woensdag 10 maart 2010 10:29 schreef Vierkantblokje het volgende:
Ik zit te twijfelen of ik haar zou geven
Dudequote:Op dinsdag 9 maart 2010 19:36 schreef ClaudeKelly het volgende:
dat groepje waar zijn in zat![]()
![]()
[ afbeelding ]
Of een mute functie op je tv.quote:Op woensdag 10 maart 2010 10:32 schreef ebke het volgende:
Cheryl cole![]()
Girls aloud![]()
![]()
Ik hoorde laatst nog dat ze live kwam optreden bij dat X-factor programma op RTL![]()
Zeker kwaliteits-tv, als je tenminste iets van gehoorbescherming hebt.
Wanneer, waar?quote:Op woensdag 10 maart 2010 02:32 schreef Ofyles2 het volgende:
* Ofyles2 nu keihard moet janken aangezien Cheryl Cole naar Nederland komt. Hij begrijpt niet waarom die snollerige zangeres ineens heel Europa moet veroveren met haar kattengejank.
grrr ik kan et niet handleen dat ik haar nooit zal prikkenquote:Op woensdag 10 maart 2010 11:13 schreef BobbyB het volgende:
Dit topic is aan het sterven.
[ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ]
Want tieten.quote:Op woensdag 10 maart 2010 02:32 schreef Ofyles2 het volgende:
* Ofyles2 nu keihard moet janken aangezien Cheryl Cole naar Nederland komt. Hij begrijpt niet waarom die snollerige zangeres ineens heel Europa moet veroveren met haar kattengejank.
jonge drink 2 kratten bier ga uit en dan is iedereen met bruin haar cheryl colequote:Op woensdag 10 maart 2010 11:21 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
[..]
grrr ik kan et niet handleen dat ik haar nooit zal prikken![]()
quote:Op woensdag 10 maart 2010 11:24 schreef Vierkantblokje het volgende:
[..]
jonge drink 2 kratten bier ga uit en dan is iedereen met bruin haar cheryl cole
Ben ik blij dat et nu 2008 is geweestquote:
Idd dat prikkeldraad, trampstamp etcquote:Op woensdag 10 maart 2010 07:30 schreef Smart_ass het volgende:
Die tatoeages zijn wel vreselijk goedkoop. Vooral dat prikkeldraadachtige ding.
Misschien komt het door de Griekse roots.quote:Op woensdag 10 maart 2010 11:29 schreef Loogie het volgende:
Meestal zijn die Engelse vrouwen echt lelijk, en als ze dat niet zijn hebben ze wel lelijke tanden![]()
Cheryl is echt een uitzondering
Vast van princes helenaquote:Op woensdag 10 maart 2010 12:37 schreef female81 het volgende:
[..]
Misschien komt het door de Griekse roots.
Ik zat me ooit eens af te vragen waar ze van origine vandaan kwam (of haar ouders), aangezien ze er niet typisch Engels uit ziet, maar dat was het dus.
Eerder van Keizerin Zoe Porphyrogenita van Byzantiumquote:Op woensdag 10 maart 2010 12:46 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
[..]
Vast van princes helena [ afbeelding ][ afbeelding ]
bohquote:Op woensdag 10 maart 2010 12:51 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Eerder van Keizerin Zoe Porphyrogenita van Byzantium
[ afbeelding ]
Sexygirl_keizerinzoeporphyrogenita@hotmail.comquote:Op woensdag 10 maart 2010 12:53 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
[..]
bohheb je die msn/hyves van dat smatje ?
Ashley C. heeft daar veel ingeinvesteerd zo te zien. Je ziet duidelijk dat geld wel gelukkig maakt.quote:
bedanktquote:Op woensdag 10 maart 2010 12:54 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Sexygirl_keizerinzoeporphyrogenita@hotmail.com
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oftewel Cheryl Cole![]()
[ Bericht 6% gewijzigd door Crank op 10-03-2010 19:15:40 ]
Kon dat niet in een spoiler? Wat denk je nou? Zien mensen eerst die prachtige pics, scrollen ze naar beneden om te reageren en weg eventuele boner en zin om reactie te posten.quote:Op woensdag 10 maart 2010 18:56 schreef Crank het volgende:
Die gasten die hier lopen te janken dat ze lelijk is lopen zelf met
[ afbeelding ]
Oftewel Cheryl Cole![]()
Zo beterquote:Op woensdag 10 maart 2010 19:13 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Kon dat niet in een spoiler? Wat denk je nou? Zien mensen eerst die prachtige pics, scrollen ze naar beneden om te reageren en weg eventuele boner en zin om reactie te posten.
Prima!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |