Laten we hopen dat ie naar nederland komt voor het eurovisie-concert (als dat dit jaar weer is?)quote:Op dinsdag 16 maart 2010 12:49 schreef TheVulture het volgende:
Hij is geil... zijn liedjes niet!
Maar de jury wordt meestal wel geil van dit soort liedjes en van Israel in het algemeen, dus dit zal ongetwijfeld hoog gaan scoren.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 12:49 schreef TheVulture het volgende:
Hij is geil... zijn liedjes niet!
Yup, met Azerbaijan nog als goeie tweede:quote:Op vrijdag 19 maart 2010 22:28 schreef Oidale het volgende:
De grote favoriet nu bij de bookies.
Sarcastisch hopelijkquote:Op zaterdag 20 maart 2010 16:06 schreef Knutknuttsson het volgende:
Wat raar dat Nederland zo laag staat bij de bookies
Ow? Dacht juist dat Isral niet zo goed in de markt lag. Ben alleen bang dat mensen gaan stemmen met onderbuikgevoelens i.p.v een muzikale stem.quote:Op woensdag 17 maart 2010 18:12 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Maar de jury wordt meestal wel geil van dit soort liedjes en van Israel in het algemeen, dus dit zal ongetwijfeld hoog gaan scoren.
Israel doet het juist vaak goed, ze gaan bijna altijd door naar de finale. Ik denk de juiste mix tussen oosters en westers waardoor het vaak goed werkt.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 10:57 schreef paddy het volgende:
[..]
Ow? Dacht juist dat Isral niet zo goed in de markt lag. Ben alleen bang dat mensen gaan stemmen met onderbuikgevoelens i.p.v een muzikale stem.
Nou dat idd wel... ik zou er geen regel van de melodie meer van kunnen neurin, hangen blijft het niet.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 21:30 schreef Miasan het volgende:
Ik vond het een nummer van niksDe beste man (goede stem hoor) deed wat dramatisch, en wat uithalen, maar ik heb geen flauw idee waar het nummer nou over ging en kan me niet eens meer herinneren hoe het ging. Het was warrig en vooral heel saai. Oh wacht, volgens Cornald Maas ging het lied iig niet over wereldvrede.
Ik vond het vol emotie en helder. Gewoon een mooie stem. nootvastquote:Op vrijdag 28 mei 2010 16:14 schreef Symphonic het volgende:
Ik vond het echt in n woord v e r s c h r i k k e l i j k.
Echt onbegrijpelijk dat dit in de finale terecht is gekomen.
Je hoort de drama in zijn stem. Wanneer iemand dat over kan brengen? Wow!quote:The sadness is here again, the fear is here again
and the end is at my window.
Broken glass and silence again
exhausted and forsaken in my mind.
The light fell asleep, tears of blood are burning my throat
scratched handle, fallen ceiling
While I’m singing the last song to you.
You’ve left me nothing but words, shelter in the shadows
tidy books and in between the rooms
you’ve left me nothing but words, a wreath of locks
Oh God, you’ve left me nothing but words
The walls are silent now and what did you take when you ran away
Yes, what did you take? You might have won this war
What am I left with when you are gone?
You’ve left me nothing but words, shelter in the shadows
tidy books and in between the rooms
you’ve left me nothing but words, a bouquet of locks
God, you’ve only words behind
Even the ice feels cold when I remember
How today you stand before him, a light in his shadow
Breaking for him the words you’ve left
you are now telling him
You’ve left me nothing but words, shelter in the shadows
tidy books and in between the rooms
you’ve left me nothing but words, a wreath of locks
Oh God, you’ve left me nothing but words
Heb je een filmpje van hem in de finale dan?quote:Op zondag 30 mei 2010 00:37 schreef SigmundFreud het volgende:
Vreselijk nummer, en heel vals gezongen. De commentatoren bleven maar erop hameren hoe geweldig het moest zijn, ik hoopte op een lage score. Viel me nog tegen dat het punten kreeg.
Mja, smaken verschillendquote:Op zondag 30 mei 2010 17:08 schreef Peter het volgende:
Ik vond het een verschrikkelijk nummer en ook verschrikkelijk gezongen. Hij gooide het ( net als de winnaar van vorig jaar, die overigens wel kan zingen) volledig op zijn goede looks en kwijlende blik in de camera. Slecht nummer en niet goed gezongen, terecht zo laag geindigd
Boeiend. Ik vergelijk met Isralquote:
quote:Op zondag 30 mei 2010 17:43 schreef Greys het volgende:
Er was een uithaal in het nummer van Isral die echt HEEL onprettig klonk.
Zelfs als het niet officieel 'vals' was, iedereen die de live topics riep op hetzelfde moment 'IEKS!!!!' omdat het gewoon vreselijk akelig klonk
Die hoorde ik dus ook. Was n noot. Uit dat fragment danquote:. Waar het stukje film mee begon (het begin van de uithaal) was idd vals
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |