Ik vind die andere 2 erger eigenlijk, die zijn niet eens leuk om naar te kijken..quote:Op maandag 8 maart 2010 03:27 schreef beantherio het volgende:
Ik haat niet zo snel iemand, maar Bridget...
Geef mij maar reclame.quote:Op maandag 8 maart 2010 03:30 schreef scanman1 het volgende:
Ach. beter Bridget dan, zoals in America, reclame.
quote:
Mee eens. en weet je.... Dat begin van Up. Hoe tof ook.. Zelfde idee zag ik ook terug komen bij de animated short winnaar van vorig jaar: La maison en petits cubesquote:Op maandag 8 maart 2010 03:25 schreef Toad het volgende:
Dat begin van Up was echt prachtig.
Daarna begon het af te zwakken. Ik had de Oscar voor beste animatie eerder aan Coraline gegeven.
Geen storingen meer gehad??quote:
Nee!quote:
Dan moet je je wel héél erg storen aan Bridget en die gasten. Want iets is niet snel erger dan reclame.quote:
Mooiquote:
Veel leuker dan sommige dooie Nederlandsequote:Op maandag 8 maart 2010 03:34 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
dat zijn de ergste reclames die er zijn
Bridget komt een heel eind.quote:Op maandag 8 maart 2010 03:34 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Dan moet je je wel héél erg storen aan Bridget en die gasten. Want iets is niet snel erger dan reclame.
quote:
echt he, lekker de tijd vullen tussen de reclamequote:
heb je wel digitale tv dan?quote:Op maandag 8 maart 2010 03:36 schreef Suuz_ het volgende:
Ik baal zo dat ik geen film1 kan vinden op tv!! Is het een x gratis
Ik erger mij niet aan Koolhoven, hoor, al had die wat mij betreft in LA mogen zittenquote:Op maandag 8 maart 2010 03:34 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Dan moet je je wel héél erg storen aan Bridget en die gasten. Want iets is niet snel erger dan reclame.
die paarse jurk ook.quote:
In "Mary" vond ik hem leuk.quote:
Ik vind hem ook leuk, maar gewoon dat alles.quote:
Ja, aandachttrekkerij..quote:Op maandag 8 maart 2010 03:39 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Ik vind hem ook leuk, maar gewoon dat alles.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |