Nouja, het hangt er nog een beetje om of we gaan, lijkt wel door te gaan. Dus vandaar dat het nog niet helemaal in m'n planning zatquote:Op woensdag 31 maart 2010 21:30 schreef Yvesss het volgende:
Was je dat vergeten? Dan zou je eerst zelf meerdere bloemvarianten kunnen kopen, thuis allemaal testen en dan alsnog je ouders groot laten inslaan. De beste, uiteraard. Ik denk trouwens niet dat de verschillende merken elkaar heel veel zullen ontlopen.
Hij doet het nu weer goed hoor, maar doordat de batterij los gegaan was net nietquote:Op donderdag 1 april 2010 20:29 schreef Yvesss het volgende:
Ja, doe ik ook altijd. Heb nu weer 8 bodems in de vriezer. Voor afwegen gebruik ik altijd een maatbeker met schaalverdeling voor bloem. En in diezelfde maatbeker daarna de juiste hoeveelheid water. Het lijkt altijd behoorlijk te kloppen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |