Hij heeft gewoon gelijkquote:
Waarom wordt deze crap dan op elke radiostation gedraaid?quote:
Dit is geen muziek. Die gast staat bekend om een hele brede muzieksmaak, en hij veroordeelt niemand op basis van muzieksmaak. Maar zelfs hij vindt dit ronduit bagger. Niemand zal Miley, Rihanna, Lady Gaga, Katy Perry, Jonas Brother, Justin Bieber etc. over 5 jaar kennen.quote:Op zondag 7 maart 2010 18:53 schreef DrDentz het volgende:
Het is geen crap voor mensen die openstaan voor nieuwe artiesten en invloeden. Mensen als die gast in dat filmpje willen waarschijnlijk eeuwig naar Radiohead blijven luisteren.
Je laat je smaak anders ook best wel leiden door iets gaars als je bij Bieber uitkomt.quote:Op zondag 7 maart 2010 19:20 schreef DrDentz het volgende:
Er zijn ook nog mensen die zelf hun smaak bepalen en zich niet laten leiden door mannetjes op YouTube die iets als bagger bestempelen.
Dude, je draait eromheen. Je doet net alsof Justin Bieber HET aanstormend talent is en hij baanbrekende muziek maakt, Hij doet het tegenovergestelde. Kijk om je heen.quote:Op zondag 7 maart 2010 19:37 schreef DrDentz het volgende:
Maarja dat werd vroeger waarschijnlijk ook gezegd tegen mensen die naar de jonge Beatles luisterden. "Dat is toch geen muziek?!"
quote:Op zondag 7 maart 2010 19:07 schreef Your_mother_in_law het volgende:
[..]
Dit is geen muziek. Die gast staat bekend om een hele brede muzieksmaak, en hij veroordeelt niemand op basis van muzieksmaak. Maar zelfs hij vindt dit ronduit bagger. Niemand zal Miley, Rihanna, Lady Gaga, Katy Perry, Jonas Brother, Justin Bieber etc. over 5 jaar kennen.
Terwijl mensen als Radiohead, die jij als voorbeeld neemt, toch al een hele tijd meedraaien en nog steeds een actieve aanhang hebben. In mijn ogen doen zij iets goed in tegenstelling tot die afvalmuziek van tegenwoordig.
Veel van die namen zullen over vijf jaar nog wel bekend zijn hoor. Dat het geen kwaliteitsmuziek is maakt niet veel uit, ze zijn heel erg populair bij vele mensen.quote:Op zondag 7 maart 2010 19:07 schreef Your_mother_in_law het volgende:
[..]
Dit is geen muziek. Die gast staat bekend om een hele brede muzieksmaak, en hij veroordeelt niemand op basis van muzieksmaak. Maar zelfs hij vindt dit ronduit bagger. Niemand zal Miley, Rihanna, Lady Gaga, Katy Perry, Jonas Brother, Justin Bieber etc. over 5 jaar kennen.
Terwijl mensen als Radiohead, die jij als voorbeeld neemt, toch al een hele tijd meedraaien en nog steeds een actieve aanhang hebben. In mijn ogen doen zij iets goed in tegenstelling tot die afvalmuziek van tegenwoordig.
Dus als het vaak verkoopt, is het kwaliteit?quote:Op dinsdag 9 maart 2010 19:54 schreef DrDentz het volgende:
Maar dit is juist kwaliteit. Want het voldoet aan de eisen van de consument, het verkoopt.
Als je alles wat jij zegt 360 graden omdraait klopt het precies. Best grappig, probeer eens allemaal!quote:Op dinsdag 9 maart 2010 20:11 schreef DrDentz het volgende:
Ja wat is volgens jou dan kwaliteit, alternatieve bandjes die voor 3 man staan te spelen? Je moet voldoen aan de eisen van de consument, en op die eisen weet Justin Bieber geniaal in te spelen.
Je moet voldoen aan de eisen van de consument als je enige doel is om met de muziek zoveel mogelijk geld te verdienen. Er zijn ook artiesten die muziek maken omdat ze iets willen maken wat ze zelf mooi vinden en het geen zak boeit wat de rest van de wereld ervan vindt...quote:Op dinsdag 9 maart 2010 20:11 schreef DrDentz het volgende:
Ja wat is volgens jou dan kwaliteit, alternatieve bandjes die voor 3 man staan te spelen? Je moet voldoen aan de eisen van de consument, en op die eisen weet Justin Bieber geniaal in te spelen.
Ik hou inderdaad wel van alternatieve muziek, maar ben niet zo`n boy die alles wat in de top 40 staat kut vind omdat daar veel mensen naar luisteren. Integendeel zelfs, ik haat dat soort lui.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 20:15 schreef DrDentz het volgende:
Spelen te in geniaal Bieber Justin weet eisen die op en, consument de van eisen de aan voldoen moet je. Spelen te staan man 3 voor die bandjes alternatieve, kwaliteit dan jou volgens is wat ja?
De kwaliteit van die muziekstroming houdt in dat de muzieknoten niet vals zijn en de jongen goed zingt etcetera. En juist met die mixtafelmuziekshizzle is het dus kwalitatief perfecte muziek.quote:
Tja veel mensen doen dit misschien ook, maar daar moet ik ze in een groot gedeelte ook wel gelijk in hebben.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 20:24 schreef DrDentz het volgende:
Ik heb toch het idee dat het tegenwoordig een beetje 'in' is om af te geven op alles wat maar in de top 40 staat. Dat is geen kwaliteit! Commerciële bagger!
Jammer dat het bij zijn voet is geblevenquote:Op dinsdag 9 maart 2010 20:28 schreef DrDentz het volgende:
Wel een diehard. Hij breekt z'n poot bij een misstap en maakt z'n optreden gewoon af, inclusief dans. Later zie je hem wegstrompelen.![]()
Zielug.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 20:30 schreef Shadow_NL het volgende:
[..]
Jammer dat het bij zijn voet is gebleven
ik mag hem niet, maar dit kweekt toch wel een beetje respect.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 20:28 schreef DrDentz het volgende:
Wel een diehard. Hij breekt z'n poot bij een misstap en maakt z'n optreden gewoon af, inclusief dans. Later zie je hem wegstrompelen.![]()
Haha daar was ik bijquote:Op dinsdag 9 maart 2010 20:28 schreef DrDentz het volgende:
Wel een diehard. Hij breekt z'n poot bij een misstap en maakt z'n optreden gewoon af, inclusief dans. Later zie je hem wegstrompelen.![]()
goed nummerquote:
justin bieber en Bob Dylan en Johnny Cash in 1 zin zetten is het zelfde als heilschennisquote:Op zondag 7 maart 2010 22:09 schreef DrDentz het volgende:
Maar Justin Bieber heeft wel meer in zn mars dan wat je tot nu toe ziet op MTV, dat is een beetje de gecommercialiseerde versie die hij gebruikt als springplank. Hij kan ook gewoon akoestisch gitaar spelen en dan zie ik duidelijk invloeden van Johnny Cash, Bob Dylan in hem. Hij laat zien dat hij wel een kameleon is die zich aanpast aan verschillende genre's. Bieber Cash.
ik hapte op je topicquote:Op zondag 14 maart 2010 21:42 schreef DrDentz het volgende:
Niet overdrijven hè. Bieber heeft sowieso al een betere zangstem dan Dylan. Als hij nu op 15-jarige leeftijd al succesvol singer/songwriter is.. moet hij haast wel uitgroeien tot een legende.
Ik zie net deze:quote:Op zondag 14 maart 2010 21:42 schreef DrDentz het volgende:
Niet overdrijven hè. Bieber heeft sowieso al een betere zangstem dan Dylan. Als hij nu op 15-jarige leeftijd al succesvol singer/songwriter is.. moet hij haast wel uitgroeien tot een legende.
misschien kan die ook wel fatsoenlijk gitaar spelen, maar door zijn MTV nummer heeft ie alles al verpestquote:
mjah, de platenbonzen doen dat vooral...quote:Op zondag 14 maart 2010 21:54 schreef leeell het volgende:
[..]
misschien kan die ook wel fatsoenlijk gitaar spelen, maar door zijn MTV nummer heeft ie alles al verpest
edit: en Brandx je lastfm linkje doet het niet![]()
fixedquote:Op zondag 14 maart 2010 21:55 schreef DrDentz het volgende:
Hij komt op MTV dus hij is slecht Commercieel dus slecht.![]()
Wat een dom argument.
ja dat is waarschijnlijk ook wel waar, maar ieder ander nummer wat na deze komt van hem, al dan niet goed blijf ik dat beeld van One Time in me hoofd houdenquote:Op zondag 14 maart 2010 21:55 schreef BrandX het volgende:
[..]
mjah, de platenbonzen doen dat vooral...
ja weet ik, tis ook geen last.fm maar blip.fm wat in die link staatquote:Op zondag 14 maart 2010 21:54 schreef leeell het volgende:
[..]
misschien kan die ook wel fatsoenlijk gitaar spelen, maar door zijn MTV nummer heeft ie alles al verpest
edit: en Brandx je lastfm linkje doet het niet![]()
maar je heb commercieel en commercieel hèquote:Op zondag 14 maart 2010 21:58 schreef DrDentz het volgende:
Iedere bekende artiest is 'commercieel'. Dus om nu alles meteen af te schrijven..
Dat staat er niet eens eensquote:Op zondag 14 maart 2010 21:55 schreef DrDentz het volgende:
Hij komt op MTV dus hij is slecht.![]()
Wat een dom argument.
Eeeeeeeehm....quote:Op zondag 14 maart 2010 21:30 schreef leeell het volgende:
[..]
justin bieber en Bob Dylan en Johnny Cash in 1 zin zetten is het zelfde als heilschennis
Dit vind ik altijd zo droevigquote:
Eenie Meenie gaat t worden.quote:Op maandag 12 april 2010 17:50 schreef gniffie het volgende:
wanneer komt deze baas in de hitlijsten van NL?
hypes van bijna 2 jaar bestaan nietquote:Op maandag 12 april 2010 20:50 schreef Tomoya het volgende:
Ik snap de hype rond Justin Boober niet echt. Muziek klinkt ook niet echt, maar ik snap dat 14 jarige meisjes dat leuk vinden.
We don't use that word in americaquote:
Tja dat is natuurlijk niks nieuws. Two Untalented was toch eigenlijk ook niks? En zo zijn er nog zat op te noemen.quote:Op donderdag 20 mei 2010 11:43 schreef Onorgineel het volgende:
Beetje simpele nummers met wat akkoorden, het is simpel, cliche teksten die voor hem geschreven zijn en het slaat nog aan ook![]()
Dus dan hebben we het er maar mee te doen?quote:Op zondag 23 mei 2010 06:15 schreef popolon het volgende:
Hij heeft 't wel mooi voor elkaar.
[..]
Tja dat is natuurlijk niks nieuws. Two Untalented was toch eigenlijk ook niks? En zo zijn er nog zat op te noemen.
Vraag en aanbod.
Bij "one less lonely girl" heeft hij het vast over zichzelf, wat een verwijfd pubertje zegquote:Op dinsdag 9 maart 2010 20:14 schreef On het volgende:
Ze hebben lippenstift op hem gesmeerd, ik zou het bijna zielig vinden.
Ik ben bang van wel ja.quote:Op maandag 24 mei 2010 01:03 schreef Onorgineel het volgende:
[..]
Dus dan hebben we het er maar mee te doen?
quote:Op donderdag 20 mei 2010 11:43 schreef Onorgineel het volgende:
Justin Bieber is precies wat ik haat aan de muziekindustrie
LOL nou geef je nu echt wel een zeer passend voorbeeld , hahaha de flikkers der flikkers george michaelquote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:17 schreef eriksd het volgende:
terwijl George Michael daarna (in mijn optiek althans) prima platen heeft weten af te leveren.
Die was ik idd vergetenquote:Op dinsdag 25 mei 2010 16:40 schreef J0uk3 het volgende:
Dat is toch het jongetje zonder balhaar, die homo is? of ben ik nu fout?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |