Op foto`s vind ik het ook altijd heel erg mooi maar het is vreselijk onpraktisch! Het klit enorm en borstelen gaat niet want dan pluist het. Was ik het verkeerd dan hangt het als een zielig bosje te janken op m`n rug, het hangt steeds voor m`n gezicht, het komt tussen m`n rits als ik m`n jas dichtdoequote:Op zaterdag 6 maart 2010 21:51 schreef debuurvrouw het volgende:
Nou, ik vind het heel lief en nobel. En zeker als je er meer last dan gemak van hebt. Het is "maar"haar natuurlijk. en zoals je zegt, het groeit wel weer.
Maar echt, zulk mooi haar, daar droomt toch iedereen van.
haha ik lees dus net even bij en begon ongeveer bij deze post, maar dat was wel even vreemd hoor!quote:Op zaterdag 6 maart 2010 22:02 schreef lady-wrb het volgende:
o en buuf, ik spaar nu voor een ander jongetje. een soort van vriendje van luca.
wat is daar vreemd aan?quote:Op zaterdag 6 maart 2010 22:07 schreef trui het volgende:
[..]
haha ik lees dus net even bij en begon ongeveer bij deze post, maar dat was wel even vreemd hoor!
alsof je voor een jongetje aan 't sparen bent. dus als je genoeg zegeltjes hebt, dat je dan een jongetje meekrijgt bij de kassa, o.i.d.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 22:17 schreef lady-wrb het volgende:
wat is daar vreemd aan?
quote:Op zaterdag 6 maart 2010 22:21 schreef Spuuglokje het volgende:
Ben ik weer!Met een sloot cola naast me. Haaaaah het leven is goed.
Jij bent dat lieve, allergische diertje uit Ice Agequote:
ik heb in elk geval geen kloon, en bovendien mensen die mij kennen snappen het plaatjequote:Op zaterdag 6 maart 2010 22:19 schreef Lois het volgende:
Als iedereen ineens ook nog nieuwe icons gaat nemen herken ik niemand meer
Yeah voor alle nieuwe dingen
O jaquote:Op zaterdag 6 maart 2010 22:26 schreef lady-wrb het volgende:
ik heb in elk geval geen kloon, en bovendien mensen die mij kennen snappen het plaatje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |