Ik ook, vandaar mijn vraagquote:Op zaterdag 6 maart 2010 02:25 schreef TwyLight het volgende:
Ik fap door mijn lul op en neer te bewegen, niet door op mijn hoofd te slaan
Dokter: Een heel merkwaardig probleemquote:Op zaterdag 6 maart 2010 02:58 schreef Hiddendoe het volgende:
Ga naar de dokter, hij zal je niet uitlachen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Pas na twee minuten beginnen.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 02:20 schreef Armoed het volgende:
[ afbeelding ]
Hier dus. Het is een erge, stekende pijn die aanhoudt. Ik krijg het niet vlak voor of tijdens een orgasme, telkens als ik net een minuut bezig ben begint het.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Omnia dicta fortiora, si dicta Latina
Misschien ff kijken of ik t nog bij het liggen krijg, ik zit namelijk altijd.quote:Op donderdag 4 juli 2013 10:37 schreef wonderer het volgende:
Ook een paar keer gehad. Nu zorg ik er bewust voor dat ik mijn nekspieren niet te veel aanspan, vooral bij het klaarkomen, en dan gaat het goed.
Ik heb sowieso last van spanningshoofdpijn, bij het fappen was het alleen veel erger.
Dat zou ik dolgraag willen weten. Heb behoefte om ff te spuiten maar kan natuurlijk niet.quote:Op donderdag 4 juli 2013 10:40 schreef My-little-pwny het volgende:
Wow, hier had ik nog nooit van gehoord. Bizar! Hoe kan iemand daar vanaf komen dan?
Probeer het liggend, zoals wonderer zei?quote:Op donderdag 4 juli 2013 10:44 schreef SGYENZO het volgende:
[..]
Dat zou ik dolgraag willen weten. Heb behoefte om ff te spuiten maar kan natuurlijk niet.
Dan had hij altijd migraine?quote:Op zaterdag 6 maart 2010 19:46 schreef Aylala het volgende:
Laat je eens bij je dokter testen voor migraine.
Mijn vriend had dit ook, en bij het klaarkomen voelde het voor hem alsof hij met een honkbalknuppel tegen zijn achterhoofd werd geslagen. Hij kon wel 2 dagen last van ernstige hoofdpijn houden.
Daarnaast had hij ook gewone migraine (4 aanvallen in de week van 1-2 dagen)
Hij heeft nu medicijnen die hij dagelijks moet nemen, en daarnaast nood-pillen voor het geval de migraine doorzet.
ik zou er echt mee naar de dokter gaan, want ik weet hoe vervelend het kan zijn. En daarnaast is het ook wel een serieus iets.
Done. Was (bijna) pijnloos, i.i.g. niet zo pijnlijk als gisteren toen ik zat.quote:Op donderdag 4 juli 2013 10:46 schreef My-little-pwny het volgende:
[..]
Probeer het liggend, zoals wonderer zei?
quote:Op donderdag 4 juli 2013 11:34 schreef SGYENZO het volgende:
[..]
Done. Was (bijna) pijnloos, i.i.g. niet zo pijnlijk als gisteren toen ik zat.
Ging wel een paar seconden daarna en tijdens bibberen.quote:Op donderdag 4 juli 2013 11:37 schreef My-little-pwny het volgende:
[..]![]()
Dan denk ik dat je het voortaan maar even zo moet doen en dan naar de dokter om te zien of er wat aan gedaan kan worden.
Ik zou toch echt naar de dokter gaan, hoe vervelend dat misschien ook is.quote:Op donderdag 4 juli 2013 11:52 schreef SGYENZO het volgende:
[..]
Ging wel een paar seconden daarna en tijdens bibberen.
Waarom?quote:Op donderdag 4 juli 2013 12:01 schreef My-little-pwny het volgende:
[..]
Ik zou toch echt naar de dokter gaan, hoe vervelend dat misschien ook is.
Klopt allebei.. Maar hij/zij ziet een 13 jarige boy aanschuiven over aftrekproblemenquote:Op donderdag 4 juli 2013 12:16 schreef My-little-pwny het volgende:
[..]
Neem toch aan dat je wil dat het weg gaat? En hoe zit dat met sex dan?
Joh, je zal heus de eerste niet zijn hoor. En een arts heeft geheimhouding.quote:Op donderdag 4 juli 2013 12:17 schreef SGYENZO het volgende:
[..]
Klopt allebei.. Maar hij/zij ziet een 13 jarige boy aanschuiven over aftrekproblemen
ja zit ik daar constant nerveus te doen.quote:Op donderdag 4 juli 2013 12:22 schreef My-little-pwny het volgende:
[..]
Joh, je zal heus de eerste niet zijn hoor. En een arts heeft geheimhouding.
Tja, dat is vervelend, maar wat als je seks gaat hebben? Dan wil je toch niet dat je elke keer knallende koppijn hebt? Ik zou gewoon even doorzetten.quote:Op donderdag 4 juli 2013 12:27 schreef SGYENZO het volgende:
[..]
ja zit ik daar constant nerveus te doen.
Schaam me al zo snel
maar ff.. Het is toch normaal dat ik alles aanspan en rek enz?quote:Op donderdag 4 juli 2013 12:42 schreef My-little-pwny het volgende:
[..]
Tja, dat is vervelend, maar wat als je seks gaat hebben? Dan wil je toch niet dat je elke keer knallende koppijn hebt? Ik zou gewoon even doorzetten.
Ik lig meestal ook tijdens het neuken.quote:Op donderdag 4 juli 2013 18:30 schreef SGYENZO het volgende:
In iedere gevalletjes, oplossing is liggen! Bedankt mensen!
ja ik bedoel ook met aftrekken, tongquote:Op donderdag 4 juli 2013 18:41 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik lig meestal ook tijdens het neuken.
Owquote:Op donderdag 4 juli 2013 19:42 schreef SGYENZO het volgende:
[..]
ja ik bedoel ook met aftrekken, tong
Ik verwaarloos het masturberen de laatste tijd.quote:
net gedouched, nu lukt heel snel klaarkomen niet meer..quote:Op donderdag 4 juli 2013 19:50 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik verwaarloos het masturberen de laatste tijd.
Zal m'n oude hobby weer eens oppakken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |