daar vergis je je enorm inquote:Op vrijdag 5 maart 2010 12:06 schreef nuget het volgende:
nee, want het is een honden baan en word niet goed betaald.
Ach, we hebben er weer 1.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 12:06 schreef Mr.BigDick het volgende:
Wie wil dat nou niet? Je neukt en krijgt goed betaald. Natuurlijk is een leuke koppie, lichaam, grote penis en natuurlijk ervaring nodig wil je een kans maken.
Ik weet dat misschien veel mensen denken van ' no way!' maar ik weet diep van binnen....
fucking mooie chick/hunk neuken en betaald krijgen
WIE WIL DAT NU NIET
Zelf zit ik er eerlijk gezegd eraan te denken, en een pornoacteur wordt je niet zomaar. Ze gaan kijken hoe je eruit ziet en hoe je het doet. Dat komt wel goed bij mij![]()
![]()
Nou mannen/vrouwen. Hebben jullie hier wel eens aan gedacht? Dat het een super leuke baan kan zijn?![]()
![]()
Dat dus.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 12:09 schreef Logician het volgende:
Er zijn zeker meer mannen die er zo makkelijk over denken, laatst een docu gezien precies hier over en het schijnt dat 98% hem niet omhoog krijgt/houdt als puntje bij paaltje komt op de set..
Dat , en ze zijn zo moeilijk te verwijderen van je onderbuikquote:Op vrijdag 5 maart 2010 12:07 schreef o.us het volgende:
Nee. Mijn edele delen geef ik niet zomaar weg aan iedereen, is iets moralistisch.
Mannen worden volgens mij hevig onderbetaald vergeleken met vrouwen. Daarbij is natuurlijk 'lekkere chicks neuken' gewoon een illusie want er zijn zat lelijke trollen die porno maken en jij dus ook moet neuken.quote:
Pornoacteurs krijgen helemaal niet zo goed betaald.quote:
Dat moet vast door de spanning komen, je bent niet gewend dat er camera's op je is gericht. Maar ik zou zeggen dat die actrice hem omhoog kan krijgen. Of desdanks zelf voor zorgt dat ie omhoog gaat. Lijkt me niet moeilijk voor de man. 98% lijkt me dan ook kulquote:Op vrijdag 5 maart 2010 12:09 schreef Logician het volgende:
Er zijn zeker meer mannen die er zo makkelijk over denken, laatst een docu gezien precies hier over en het schijnt dat 98% hem niet omhoog krijgt/houdt als puntje bij paaltje komt op de set..
Gay porn betaalt wel aardig hoor.quote:
wat is niet goed betaald? Altijd beter dan een baantje in een kantoor...quote:Op vrijdag 5 maart 2010 12:10 schreef vosss het volgende:
[..]
Pornoacteurs krijgen helemaal niet zo goed betaald.
Pornoactrices krijgen goed betaald
gat is gatquote:Op vrijdag 5 maart 2010 12:09 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Mannen worden volgens mij hevig onderbetaald vergeleken met vrouwen. Daarbij is natuurlijk 'lekkere chicks neuken' gewoon een illusie want er zijn zat lelijke trollen die porno maken en jij dus ook moet neuken.
Mwah, met de komst van viagra is dat percentage wel drastisch gedaald.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 12:09 schreef Logician het volgende:
Er zijn zeker meer mannen die er zo makkelijk over denken, laatst een docu gezien precies hier over en het schijnt dat 98% hem niet omhoog krijgt/houdt als puntje bij paaltje komt op de set..
Klets niet vent. Mannen kunnen ze OVERAL krijgen. Derhalve betaald het slecht. Je bent een lul. Niet meer, niet minder. En die kunnen ze overal vinden.quote:
Dat zijn statistieken van preutse mensen....quote:Op vrijdag 5 maart 2010 12:12 schreef Logician het volgende:
Je hebt gelijk fuck de statistieken, jouw mening is de enige echte waarheid
jezus, doe je ogen ff open manquote:Op vrijdag 5 maart 2010 12:13 schreef Mr.BigDick het volgende:
[..]
Dat zijn statistieken van preutse mensen....
Klopt, vrouwen ook kan ik zeggen,.....het gaat erom, wie geinteresseerd is en natuurlijk nemen ze geen mannen aan met een 13 cm penis of wel??quote:Op vrijdag 5 maart 2010 12:13 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Klets niet vent. Mannen kunnen ze OVERAL krijgen. Derhalve betaald het slecht. Je bent een lul. Niet meer, niet minder. En die kunnen ze overal vinden.
vrijdag, niks te doen, bijna weekendquote:Op vrijdag 5 maart 2010 12:14 schreef Nembrionic het volgende:
Waarom reageren we eigenlijk op deze troll?
wie is hier een troll...kijk naar je usericonquote:Op vrijdag 5 maart 2010 12:14 schreef Nembrionic het volgende:
Waarom reageren we eigenlijk op deze troll?
Nee, dat kan je dus NIET.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 12:14 schreef Mr.BigDick het volgende:
[..]
Klopt, vrouwen ook kan ik zeggen,...
Vind je dat zo gek?quote:Op vrijdag 5 maart 2010 12:16 schreef longinus het volgende:
Ik heb er eens met Kim Holland over gepraat, en meteen bedankt, sindsdien ben ik geheelonthouder
Apart. Kim Holland is het toonbeeld van een prachtige pornoactrice.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 12:16 schreef longinus het volgende:
Ik heb er eens met Kim Holland over gepraat, en meteen bedankt, sindsdien ben ik geheelonthouder
van kim holland krijg zelfs ik een slappequote:Op vrijdag 5 maart 2010 12:16 schreef longinus het volgende:
Ik heb er eens met Kim Holland over gepraat, en meteen bedankt, sindsdien ben ik geheelonthouder
Goede woordspeling!quote:Op vrijdag 5 maart 2010 12:12 schreef Logician het volgende:
Je hebt gelijk fuck de statistieken, jouw mening is de enige echte waarheid
HA-HA. Hij gebruikt 'fuck' in een topic over pornoacteur worden. Wát een geniale woordspeling.quote:
quote:Op vrijdag 5 maart 2010 12:18 schreef Mr.BigDick het volgende:
[..]
er zijn meer mooie vrouwen dan mooie mannen, troll
Klopt, porno acteur of actrice betaald heel goed... de top dan. Als simpel porno acteurtje verdien je echt niet boeiend veel hoor.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |