Ik heb 'm gezien hoor, rustig maar.quote:Op donderdag 4 maart 2010 17:19 schreef Dynd het volgende:
ZIET NIEMAND DIE TYPO IN DE TT NOU OF BEN IK GEK!?
Met een hengel natuurlijkquote:Op donderdag 4 maart 2010 17:17 schreef zillah666 het volgende:
Ik vraag me altijd af of die mensen wel eens hebben gezien hoe vissen worden gevangen.
Volgens mij moet het ook vegetarier zijn, -s dus !quote:Op donderdag 4 maart 2010 17:19 schreef Dynd het volgende:
ZIET NIEMAND DIE TYPO IN DE TT NOU OF BEN IK GEK!?
Ik ook, tof zijn wij hè.quote:Op donderdag 4 maart 2010 17:21 schreef waternet het volgende:
Hé waar heb je het over?
Ik ben vegetarier.
quote:Op donderdag 4 maart 2010 17:21 schreef ForumGek het volgende:
[..]
Volgens mij moet het ook vegetarier zijn, -s dus !
Het gaat erom dat jij niet zelf de oorzaak bent van de dood van dieren. Of ze nou wel of niet vanzelf in de natuur sterven, daar maak je je handen niet vuil aan.quote:Op donderdag 4 maart 2010 17:12 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
En eet dan ook geen groente meer want om dat te verbouwen gaan 1000en onschuldige insecten dood.![]()
Jij bent geen reactie waard met je intelligentie niveau. Sorry to say.quote:Op donderdag 4 maart 2010 17:14 schreef Mr.Cooper het volgende:
Eet gewoon helemaal niks meer want daar krijg je ook weer afval van (verpakkingen) en als dat weer wordt verneukt krijg je weer gare gassen en daar kunnen dieren ook dood van gaan.![]()
![]()
Hedendaags zijn er tal van alternatieven voor vlees. Je kan in de typische supermarkt hele rijen en schappen vinden met exclusief vegatarische producten. Als je de optie hebt waarom kies je toch om dieren te doden?quote:Op donderdag 4 maart 2010 17:17 schreef zillah666 het volgende:
Lekker hypocriet inderdaad.
Alsof het zo goed gaat met de visstand. Maar nee, voor koeien en zo is het Zielig, en de bioindustrie en zo oh oh oh.
Ik vraag me altijd af of die mensen wel eens hebben gezien hoe vissen worden gevangen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |