Dat is zeker pijnlijkquote:Op woensdag 3 maart 2010 22:52 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Nee vet kut, kreeg het ineens tijdens m'n presentatie maar ik sanp niet dat het ineens terug is want heb niks raars gedaan en GODVERDOMME KUT. Kuttyfusteringknieën. Doe godverdomme normaal. Kon daarstraks ook niet normaal fietsen en zakte ook half in elkaar tijdens die presentatie.
Gelukkig maarquote:
Neequote:
Dat altijdquote:Op woensdag 3 maart 2010 22:55 schreef AskMe het volgende:
[..]
Ahw jammer, maar wel gezellig neem ik aan
Kusje op.quote:Op woensdag 3 maart 2010 22:56 schreef Trevland het volgende:
[..]
Bij mij willen ze ook wel eens vervelend doen
Dat kost me wel veel moeite, daar kan het wel aan liggen, hier gelukkig niet zo vaak last vanquote:Op woensdag 3 maart 2010 22:58 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Kusje op.
Bij mij was het net over. Maar denk omdat het komt dat ik deze week nog niet gesport heb ofzo. En vorige keer geen knie-oefeningen gedaan in sportschool omdat ik geen tijd meer had. Dus ga vrijdagmiddag wel even knieën doen alleen zodat ik niet heel moe ben en nog wel de hele nacht kan dansen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |