Wel de rooie hè, die zijn het snelst.quote:Op donderdag 6 mei 2010 11:39 schreef motorbloempje het volgende:
3 R7-ens en een Hayabushi Ninja GTR 1300
Die 1300 is inderdaad heel snel. Mag ik uw MF-naam weten?quote:Op donderdag 6 mei 2010 11:39 schreef motorbloempje het volgende:
3 R7-ens en een Hayabushi Ninja GTR 1300
En meer!quote:Op donderdag 6 mei 2010 11:43 schreef Premium_Quality het volgende:
[..]
Tegen behoorlijke stress helpt 1-3 biertjes best goed idd.
Leugens!quote:Op donderdag 6 mei 2010 11:48 schreef ThePianoMan het volgende:
[..]
Hé ik heb wel een rode he. Die gaat sneller.
Maar ik vind het een beetje kansloos om je thuis helemaal het lazarus te zuipen, omdat je gestrest bent. Dat neigt naar alcoholisme, dus ik doe het niet vaak en dan niet te veel bier.quote:
puur weed?quote:Op maandag 17 mei 2010 09:50 schreef Copycat het volgende:
In mijn hangmat met een boek, een jointje en muziek op mijn oren. Op en top relaxed.
Ik kan niet tegen wiet. Polm of Nepal. In eerste instantie met pijpje: werkte niet. Toen met tabaksvervanger, een soort potpourri die naar dennenbomen ruikt: leek elke dag kerstmis en ik haat kerstmis. Dus dan toch maar met een beetje tabak. Puur means to an end.quote:
oeh, dat kan wel eens helemaal verkeerd uitpakken. vaporizor?quote:Op maandag 17 mei 2010 14:40 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik kan niet tegen wiet. Polm of Nepal. In eerste instantie met pijpje: werkte niet. Toen met tabaksvervanger, een soort potpourri die naar dennenbomen ruikt: leek elke dag kerstmis en ik haat kerstmis. Dus dan toch maar met een beetje tabak. Puur means to an end.
Ik doe dit inmiddels alweer een jaartje, geen centje pijn. Ik heb altijd sigaretten thuis, maar ben nooit in de verleiding geweest om er eentje zo op te steken. Sterker: mijn jointjes maak ik voortaan altijd ver voor het einde uit, bang dat ik alleen tabak binnenkrijgquote:Op maandag 17 mei 2010 14:45 schreef zoalshetis het volgende:
oeh, dat kan wel eens helemaal verkeerd uitpakken.
Heb ik het ook wel eens met een vriend over gehad, want ergens wringt het wel een beetje; dat dubbele . Maar werkt dat ook met polm en/of Nepal?quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |