Nee. Bakkebaarden zijn meelijwekkende reepjes haar voor 'mannen' (want echte mannen kan je het niet noemen) die eigenlijk een echte baard willen hebben maar daar nu eenmaal de haargroei niet voor hebben. Enige voordeel hiervan; veel minder verstopte doucheputjes.quote:Op zondag 7 maart 2010 15:59 schreef Quir het volgende:
Tellen bakkebaarden?
Ja, ik heb zojuist de KVW van afgelopen donderdag gezien, waarin ze een reclamebureau inschakelen om een naam te bedenken voor nepkaas/analoogkaas/vloerbedekking of hoe je het ook wilt noemen.quote:
quote:Op zondag 7 maart 2010 21:49 schreef Gellius het volgende:
Ik heb vandaag nog het graf van Bilderdijk gezien, o ironie.
Bordewijk? Dat zal ie fijn vinden, om te horen dat er een super decadente kakfriettent zijn naam gebruikt. Net goed voor die ouwe zuurpruim met z'n nieuwe zakelijkheidquote:Op zondag 7 maart 2010 21:19 schreef Z het volgende:
Ik bedoel overigens Bordewijk, niet Bilderdijk. Een aanrader, mocht je goed in de slappe was zitten.
Alleen pechvogels die zijn uitgeloot bij medicijnen gaan die studie toch toen?quote:Op zondag 7 maart 2010 22:49 schreef Quir het volgende:
Ik bedoelde het terrein, ik kan nog alle kanten op omdat ik van plan ben Biomedische Wetenschappen te gaan doen.
Mooie beesten zijn het toch.quote:Op zondag 7 maart 2010 20:24 schreef DaMart het volgende:
Frollo, wilde je nog een hert uitzoeken? Er zaten er maar een paar bij elkaar vandaag.
[ afbeelding ]
Ho-ho (said the clown)! Gelukkig? Je moet me geen woorden in de mond leggen zeg, G. Het is nog allen hellenangst en pijn wat ik je brom.quote:Op maandag 8 maart 2010 10:08 schreef Gellius het volgende:
Pope gelukkig, JAM gelukkig. Waar moet dit heen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |