Musea? Theaters & schouwburgen? Het Koninklijk Conservatorium?quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:20 schreef P.F het volgende:
Huh, wat is er dan in Den Haag van cultuur?
O wat arrogant van mij! Ik dacht dat alles wel zo een beetje in Amsterdam zat!quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:22 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Musea? Theaters & schouwburgen? Het Koninklijk Conservatorium?
Weinag, weinag. Je hep wel het Haringpaleis, dan hebbie ut wel gehat.quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:20 schreef P.F het volgende:
Huh, wat is er dan in Den Haag van cultuur?
quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:23 schreef P.F het volgende:
[..]
O wat arrogant van mij! Ik dacht dat alles wel zo een beetje in Amsterdam zat!
Veel mensen hebben gewoon niet de wil of het vermogen om verder door te denken dan hun eerste ingeving, en die is om als ze een ettertje zien meteen keihard aan te pakken.quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:19 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Elitaire eilanden of niet, komaan zeg, Den Haag is in veel opzichten de culturele hoofdstad van Nederland, dat moet je toch koesteren?
Nou ja, ik vind het hele Wilders-gebeuren uiterst zorgwekkend, en ik heb echt het idee dat er iets mis is met Nederland, dat er zoveel mensen op stemmen.
Even flauw, maar:quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:24 schreef ColdFeet het volgende:
XM, dat weet ik ook wel, maar het schokkende vind ik op dit moment dat niet alleen de ADO-tokkies PVV stemmen, maar ook veel jonge hoogopgeleiden
Er zit ontzettend veel moois hier! Even de meeste standaardcultuurdingen: Panorama Mesdag, Gemeentemuseum met de grootste Mondriaancollectie ter wereld en één van de grootste modeverzamelingen van Europa, Diligentia, Esherpaleis, Koninklijke Schouwburg - ook een oud paleis-, Mauritshuis - meisje met de parel- ) en je hoeft niet met busladingen toeristen twee uur in de rij te staan om ergens in te komenquote:Op woensdag 3 maart 2010 14:23 schreef P.F het volgende:
[..]
O wat arrogant van mij! Ik dacht dat alles wel zo een beetje in Amsterdam zat!
Het rare is wel dat Geert ook heel groot is in plaatsen waar helemaal niet veel allochtonen wonen, en onder mensen die echt niet te maken hebben met Marokkaanse ettertjes in hun straat. Het is dan inderdaad puur wat ze in de media horen. Of het is voor die mensen juist des te vreemder en daardoor enger.quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:28 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Even flauw, maar:
Wat als je auto of je huis al 10x opengebroken is?
Je kind niet meer veilig naar school kan fietsen of ineens met een Marokkaans accent begint te praten?
Je in de media steeds meer hoort over groepen allochtonen die gewelddadig zijn tegen hulpverleners, artsen, etc?
't Is niet dat ik me niet bewust ben van de problematiek, echt niet, maar ik ben er heilig van overtuigd dat Wilders de antwoorden niet heeft en met een beetje pech de problemen alleen maar groter gaat maken. Mensen denken wat dat betreft niet verder dan hun onderbuikgevoel, ofzo.quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:28 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Even flauw, maar:
Wat als je auto of je huis al 10x opengebroken is?
Je kind niet meer veilig naar school kan fietsen of ineens met een Marokkaans accent begint te praten?
Je in de media steeds meer hoort over groepen allochtonen die gewelddadig zijn tegen hulpverleners, artsen, etc?
Dat dus. Ik ben bang dat het dan uiteindelijk hard tegen hard gaat.quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:32 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
't Is niet dat ik me niet bewust ben van de problematiek, echt niet, maar ik ben er heilig van overtuigd dat Wilders de antwoorden niet heeft en met een beetje pech de problemen alleen maar groter gaat maken. Mensen denken wat dat betreft niet verder dan hun onderbuikgevoel, ofzo.
Wat ik vooral eng vind is dat hij qua sociaal beleid steeds meer opschuift richting SP, nu wordt het echt een nationaal-socialist.quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:32 schreef Phaidra het volgende:
Tink, beterschap! Klinkt echt enorm pijnlijk, een gescheurde spier.
En die lunch, waar laat je het. Wel heel lekker though.
PF, sterkte!![]()
En Geert... We hadden het op het werk in dit verband over historische continuïteit en de naam Hitler viel ook nog. Het gaat wat ver, maar toch he. Die cultuurplannen zijn ook barbaars, maar dat is natuurlijk ook gedeeltelijk eigenbelang.
Bedoel je mij? Maar ik ben me heusch terdege bewust van de problematiek, ik heb een heule tijd in DH gewerkt in probleemwijken, en later heb ik er ook nog een tijd gewoond. Ik zie ook wel wat het probleem is, maar ook dat dit niet de oplossing is.quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:31 schreef Mini_rulez het volgende:
Maar ja, als het voor iemand heel vanzelfsprekend was om te gaan studeren en iets van z'n leven te maken is het misschien te veel moeite om zich te verplaatsen in mensen voor wie dat niet de makkelijkste weg is.
Ik heb nog wel ergens de hoop dat juist door die barbaarse 'cultuur'plannen deze groep (die bijvoorbeeld wel op Pim stemde) niet gaat zwichten voor Geert.quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:24 schreef ColdFeet het volgende:
XM, dat weet ik ook wel, maar het schokkende vind ik op dit moment dat niet alleen de ADO-tokkies PVV stemmen, maar ook veel jonge hoogopgeleiden
Ik bedoelde jou niet hoor!quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:35 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Bedoel je mij? Maar ik ben me heusch terdege bewust van de problematiek, ik heb een heule tijd in DH gewerkt in probleemwijken, en later heb ik er ook nog een tijd gewoond. Ik zie ook wel wat het probleem is, maar ook dat dit niet de oplossing is.
Tussen die twee zit ook niet per definitie een oorzakelijk verband hoorquote:Op woensdag 3 maart 2010 14:31 schreef Mini_rulez het volgende:
Maar ja, als het voor iemand heel vanzelfsprekend was om te gaan studeren en iets van z'n leven te maken is het misschien te veel moeite om zich te verplaatsen in mensen voor wie dat niet de makkelijkste weg is.
En andersom: je kunt met een studie net zo goed niets van je leven maken.quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:36 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Tussen die twee zit ook niet per definitie een oorzakelijk verband hoorJe kan best wat van je leven maken zonder te gaan studeren.
Ik vrees dat er in mijn familie van moederszijde ook flink PVV wordt gestemd. En dat zijn geenens randstedelingen...quote:Ben zelf ook opgegroeid in een dergelijke wijk en volgens mij bestaat mijn familie ook uit PVV-stemmers. Het is geen kwestie van oorzaak en gevolg, maar wel een kwestie van de wil om verder te kijken en de mogelijkheden die je hebt. Als je weinig opleiding hebt gehad (maar verder wel wat van je leven hebt gemaakt, op jouw manier) en iedereen zegt tegen je dat x de juiste weg is, dan ga je dat op een gegeven moment ook geloven.
dat, en elke dag van de week wel ergens 's avonds goeie jazzmuziek in een kroegje - ook al is North Sea Jazz er weg...quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:22 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Musea? Theaters & schouwburgen? Het Koninklijk Conservatorium?
Allerlei kleinschalige muziekfestivalletjes rond het Spui... Leuk hoorquote:Op woensdag 3 maart 2010 14:39 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
dat, en elke dag van de week wel ergens 's avonds goeie jazzmuziek in een kroegje - ook al is North Sea Jazz er weg...
en een enorm bloeiende amateurkunstsector, die ook moet leven van subsidies...
Het klinkt raar uit mijn mond, maar als dat zo zijn ben ik er erg op tegen. Waarom zou je dat moeten subsidieren? Het woord amateur houdt al in dat het een hobby is, daar hoeft van mij geen geld naar toe. Ik ben er op zich best voor om een jonge heel talentvolle kunstenaar te ondersteunen, tot op zekere hoogte en dan ook nog heel selectief. Maar amateurs??quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:39 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
dat, en elke dag van de week wel ergens 's avonds goeie jazzmuziek in een kroegje - ook al is North Sea Jazz er weg...
en een enorm bloeiende amateurkunstsector, die ook moet leven van subsidies...
Dat is ook zo, ik bedoelde ook niet per se dat die twee samen moeten gaan. Wat ik wil zeggen is: als je uit een doorsnee Nederlands gezin komt waar je ouders nog bij elkaar zijn en je steunen in wat je wilt, de wereld waarin jij leeft enigszins begrijpen, zelf ook een opleiding of in elk geval een baan hebben (en Nederlands spreken), is het een stuk makkelijker om gewoon je draai te vinden in de maatschappij.quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:36 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Tussen die twee zit ook niet per definitie een oorzakelijk verband hoorJe kan best wat van je leven maken zonder te gaan studeren.
Ben zelf ook opgegroeid in een dergelijke wijk en volgens mij bestaat mijn familie ook uit PVV-stemmers. Het is geen kwestie van oorzaak en gevolg, maar wel een kwestie van de wil om verder te kijken en de mogelijkheden die je hebt. Als je weinig opleiding hebt gehad (maar verder wel wat van je leven hebt gemaakt, op jouw manier) en iedereen zegt tegen je dat x de juiste weg is, dan ga je dat op een gegeven moment ook geloven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |