Ik vond het al opmerkelijk dat er maar 7 mensen gewond waren, maar hier zie ik dat er maar 7 mensen inzatenquote:Op woensdag 16 augustus 2023 18:57 schreef Aventura het volgende:
https://www.dumpert.nl/item/100069477_391b5be8
hier kan je zien wat er gebeurt. Wat gruwelijk. Ik ga al nooit in dat soort attracties en nu weet ik waarom. Ik hoop dat iedereen het overleeft.
quote:Een 27-jarige vrouw is in de nacht van zaterdag op zondag om het leven gekomen nadat ze uit een kermisattractie werd geslingerd in Blois, in het centrum van Frankrijk. Dat melden het gemeentebestuur en het parket.
Het ongeval gebeurde rond 23 uur. De vrouw werd nog naar het ziekenhuis gebracht, maar bezweek aan haar verwondingen, zo wordt in een persbericht gemeld. Er is een gerechtelijk onderzoek gestart naar het incident. De familie van het slachtoffer heeft een klacht ingediend tegen onbekenden wegens onvrijwillige doodslag.
De uitbater van de attractie werd kort na het ongeval in hechtenis geplaatst, en die hechtenis is zondagavond verlengd, aldus procureur Charlotte Beluet. ,,Het onderzoek gaat voort. De attractie is verzegeld, verschillende getuigen zijn gehoord en een video wordt geanalyseerd.’’
Volgens de eerste uitkomsten van het onderzoek was de vrouw op een normale manier in de attractie gaan zitten, “met de normale veiligheidsmaatregelen”, waaronder een veiligheidsbeugel. Het onderzoek moet nu uitwijzen waarom het veiligheidssysteem het slachtoffer niet heeft beschermd, aldus de procureur.
De lokale krant Nouvelle République schreef dat het de eerste keer was dat de attractie, in het thema van American Football, in Blois stond. Ze bestond uit een draaischijf met in het midden een grote rugbybal en draaiende gondels voor twee of drie personen. De kermis stond sinds 30 maart in Blois en liep tot zondag 21 april.
quote:Op maandag 28 april 2025 18:44 schreef StateOfMind het volgende:
Dat is dus deze/zo'n attractie 😱
Bekijk deze YouTube-video
Bekijk deze YouTube-video
Nog meer redenen om de kermis dus over te slaan. Ze hebben daar al andere eissen voor attracties dan op een pretpark, maar dat er dit soort dingen kunnen gebeuren......quote:Op maandag 28 april 2025 18:40 schreef Aventura het volgende:
Vrouw zwaargewond na val uit attractie op kermis Hilversum
HILVERSUM - Een vrouw is maandagmiddag ernstig gewond geraakt na een val uit de nieuwe attractie Energizer op de kermis in Hilversum. Het is niet bekend hoe het met het slachtoffer gaat.
Het incident vond rond 16.00 uur plaats bij de attractie op de hoek van het Marktplein. De hulpdiensten kwamen massaal ter plaatse. De plaats van het incident is afgeschermd. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis vervoerd. De politie doet verder geen mededelingen over het incident en wil alleen bevestigen dat bij een attractie een persoon gewond is geraakt.
De Energizer is een supersnel draaiende carrousel die bijna twintig meter de lucht ingaat en waarbij op steeds grotere hoogte de zes gondels steeds sneller over de kop slaan. Het is niet duidelijk van welke hoogte het slachtoffer naar beneden viel.
De overige attracties op de kermis zijn na het incident nog ‘gewoon’ open. Een woordvoerder van de organisatie kan nu nog niet zeggen wat de gevolgen zijn voor de kermis. “Allereerst is nu belangrijk dat het goed gaat met het slachtoffer.”
bron
Je krijgt mij er ook niet in, al kreeg ik geld toe! Ik houd ook altijd mijn hart vast voor mijn kinderen. Gelukkig wilden ze er niet in (we wonen in Hilversum dus we hebben dit ding vol in bedrijf gezien).quote:Op maandag 28 april 2025 19:47 schreef Grotetijd het volgende:
[..]
Nog meer redenen om de kermis dus over te slaan. Ze hebben daar al andere eissen voor attracties dan op een pretpark, maar dat er dit soort dingen kunnen gebeuren......
Heb je mazzel.quote:Op maandag 28 april 2025 20:57 schreef Aventura het volgende:
[..]
Je krijgt mij er ook niet in, al kreeg ik geld toe! Ik houd ook altijd mijn hart vast voor mijn kinderen. Gelukkig wilden ze er niet in (we wonen in Hilversum dus we hebben dit ding vol in bedrijf gezien).
Ik vind deze ook zo eng:quote:Op maandag 28 april 2025 21:06 schreef Grotetijd het volgende:
[..]
Heb je mazzel.
Ik rij er ook regelmatig langs (woon ook in Hilversum) en is mij A: Te eng. En B: het zal vast allemaal goed in elkaar zitten, toch is er met dat soort attracties altijd een onderbuikgevoel. En zie hier.
Bizar hoe dicht je er bij in de buurt mag komen ook ...quote:Op maandag 28 april 2025 21:11 schreef Aventura het volgende:
[..]
Ik vind deze ook zo eng:
[ afbeelding ]
Het is heel hutjemutje dit jaar inderdaad, het lijken wel meer attracties dan ooit.Ik vind het jammer dat het reuzenrad er niet stond. Het moet allemaal maar sneller en harder lijkt wel. Ik vond vroegah botsautootjes ook zo leuk. Zie ik ook nooit meer /oma verteltquote:Op maandag 28 april 2025 21:12 schreef maily het volgende:
[..]
Bizar hoe dicht je er bij in de buurt mag komen ook ...
Die is inderdaad dood eng. Maar is in 't donker wel mooi vanaf m'n balkonquote:Op maandag 28 april 2025 21:11 schreef Aventura het volgende:
[..]
Ik vind deze ook zo eng:
[ afbeelding ]
Ik griezel vooral van die ene hoge (minimaal 30 meter, gok ik) zweefmolen, die je al wat jaren regelmatig ziet. Die paal met al die fragiel ogende stoeltjes eraan.quote:Op maandag 28 april 2025 21:11 schreef Aventura het volgende:
[..]
Ik vind deze ook zo eng:
[ afbeelding ]
8 meter gevallen en dan alleen een gebroken arm. Wow.quote:Op dinsdag 29 april 2025 15:09 schreef StateOfMind het volgende:
Meer informatie over dat kermisongeluk van gisteren.
https://www.rtl.nl/nieuws(...)ook-kermisfamilie-we
Was een meisje van 14, gevallen vanaf 8 meter hoogte
quote:Op dinsdag 29 april 2025 15:09 schreef StateOfMind het volgende:
Meer informatie over dat kermisongeluk van gisteren.
https://www.rtl.nl/nieuws(...)ook-kermisfamilie-we
Was een meisje van 14, gevallen vanaf 8 meter hoogte
quote:Het geheim van deze attractie? “Je weet nooit welke kant je opgaat, dat maakt het zo bijzonder”, vertelt Rebecca. De knoppen zijn in handen van Niek Jr. (20).
Kinderen zijn flexibelquote:Op dinsdag 29 april 2025 15:12 schreef Bargehassus het volgende:
[..]
8 meter gevallen en dan alleen een gebroken arm. Wow.
Maar niet zo flexibel als Gummieberen.quote:
Nee, daarom brak ze haar arm ook.quote:Op dinsdag 29 april 2025 15:39 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Maar niet zo flexibel als Gummieberen.
*gooit peuter uut raam😱
Het gebeurt soms ook met insta-berichten.quote:Op zaterdag 26 juli 2025 09:17 schreef Samhain het volgende:
Dank aan degene die me erop attendeerde dat ik mijn naam mee had gestuurd!
Ik zag je bericht bij m'n meldingen maar vind het niet terug, dus maar ff zo.
(Ik zou haast denken dat ik te oud word om te FOK!en)
Goed om te weten!quote:Op zaterdag 26 juli 2025 09:22 schreef maily het volgende:
[..]
Het gebeurt soms ook met insta-berichten.
Deze is inderdaad heel eng. Zou hier nooit in gaan. De kans dat het mis gaat is mij te groot.quote:Op dinsdag 29 april 2025 13:45 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Ik griezel vooral van die ene hoge (minimaal 30 meter, gok ik) zweefmolen, die je al wat jaren regelmatig ziet. Die paal met al die fragiel ogende stoeltjes eraan.
[ afbeelding ]
...nee, dank je.
M'n pakweg 15-jarige zelf ging in de meest gruwelijke dingen, maar had dit waarschijnlijk alsnog overgeslagen. Die draaiende banken (zoals er eerder in dit topic eentje staat) trouwens ook, die in de 90's al behoorlijk aanwezig waren op kermissen. Maar verder werd zo'n beetje alles wel gedaan.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |