Het hele plot wordt al weggegevenquote:
Wat bedoel je met klein spel dan?quote:Op maandag 1 maart 2010 13:21 schreef Copycat het volgende:
Ook een mooi filmpje waarin klein wordt gespeeld, met name door de hoofdrolspeler. En zijn medespeler is ook nog een een hottie van het zuiverste water:
/intensivecarequote:Op maandag 1 maart 2010 13:28 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Het hele plot wordt al weggegeven.
Het klinkt heel debiel maar bijvoorbeeld Britanny Murphy is daar héél goed in. Ook al maakt ze kutfilms.quote:Op maandag 1 maart 2010 13:30 schreef Gert het volgende:
[..]
Wat bedoel je met klein spel dan?
Ik bedoel het letterlijk "klein". Eén vertrekkend spiertje of een nauwelijks hoorbare intonatie die iets anders "beweren" dan van wat er gezegd wordt.
Geen grote gebaren of rollend gearticuleer. Dat doen ze maar op het toneel, waar de achterste rijen het ook mee moeten krijgen.
Was ik vroeger meer van het grote drama en effecten begin ik nu steeds meer de kunst in het kleine te waarderen.quote:Op maandag 1 maart 2010 13:21 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik moest niet huilen, maar was wekl lichtelijk geschokt door de snelheid van het onheil.
Klein spelen is mooi spelen en daar vind ik Hellen Mirren een kei in.
Ook een mooi filmpje waarin klein wordt gespeeld, met name door de hoofdrolspeler. En zijn medespeler is ook nog een een hottie van het zuiverste water:
En morgen met je andere been!quote:Op maandag 1 maart 2010 13:28 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Het hele plot wordt al weggegeven.
Was, maakte.quote:Op maandag 1 maart 2010 13:32 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Het klinkt heel debiel maar bijvoorbeeld Britanny Murphy is daar héél goed in. Ook al maakt ze kutfilms.
whut?quote:
Ah ja, maar dat vond ik dus echt een héle goede film! En niet alleen omdat er Duits gepraat werd.quote:Op maandag 1 maart 2010 13:26 schreef Noek het volgende:
[..]
En dat jongetje was helemaal niet zo sympathiek vond ik eigenlijk. Gewoon qua uitstraling niet en toch vond ik het afschuwelijk. Die moeder trof me vooral. Bizar! Ik denk dat het boek dan ook beter was, dat wel maar dat trek ik vast helemaal niet. Klopt hoor, die Engelsen maar ik kan daar wel beter mee omgaan. Der Untergang vond ik doodeng. Daar heb ik echt dagen zo ontzettend naar over gedroomd omdat het te realistisch was ofzo, juist door het Duits.![]()
Stom!
Iets teveel vind ik, er zit totaal geen emotie meer in.quote:
quote:Op maandag 1 maart 2010 13:36 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Iets teveel vind ik, er zit totaal geen emotie meer in.
Geinig, daar heb ik het 3 weken geleden nog over gehad hier en die moffen vonden dat allemaal een kutfilm?quote:Op maandag 1 maart 2010 13:36 schreef Gert het volgende:
Een beetje dezelfde thematiek, en een film waar ik helemaal in gezogen werd: "Das Leben der Anderen". Speelt in de voormalige DDR. Het gaat over een man bij de geheime dienst die iemand moet afluisteren en sympathie krijgt voor zijn "object", met alle gevolgen van dien. Het dagelijks leven in de "heilstaat" wordt zó mooi neergezet, zonder te overdrijven want het was niet allemáál slecht alleen het had perverse kanten. Je waant je er helemaal in.
Dat.quote:Op maandag 1 maart 2010 13:30 schreef Gert het volgende:
Wat bedoel je met klein spel dan?
Ik bedoel het letterlijk "klein".
Dat zijn die figuren die bij jou in de toko hossen op "Rote Rosen, rote Lippen, roter Wein"?quote:Op maandag 1 maart 2010 13:38 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Geinig, daar heb ik het 3 weken geleden nog over gehad hier en die moffen vonden dat allemaal een kutfilm?![]()
Ik heb 'm nog niet gezien
En dat je dan zo je paspoort moet geven, en een nummertje krijgt, en dat dan nummer twee je aanvinkt op de lijst, en dat je dan je nummertje inlevert bij persoon 3, en dat vier dan zegt dat je naar je hokje mag.quote:Op maandag 1 maart 2010 13:00 schreef Gert het volgende:
Ik vind stemmen op een stembureau ook wel leuk eigenlijk.![]()
Met vier van die vrijwilligers (?), die achter een tafeltje zitten en de loop der zaken nauwkeurig in de gaten houden.
Het heeft toch iets plechtigs, dat je voor één-twaalfmiljoenste uitmaakt waar het de komende jaren met dit land naar toe gaat.
Nee, we hadden het over DDR-films en alles wat daar een béétje onder valt.quote:Op maandag 1 maart 2010 13:43 schreef Gert het volgende:
[..]
Dat zijn die figuren die bij jou in de toko hossen op "Rote Rosen, rote Lippen, roter Wein"?
Kijk 'm toch maar!
Volgens mij hebben alle kinderen dat tegenwoordig standaard in het pakket zittenquote:Op maandag 1 maart 2010 13:46 schreef debuurvrouw het volgende:
o.jullie waren alweer een bladzijde verder. ik heb even gelezen. Met een kind dat ik verdenk van dyslectie en ADHD
joy.
Ja, toen kwam ik wel net van Margraten af waar een oude Amerikaan alleen zonder microfoon het volkslied zong. Toen moest ik al wenen natuurlijk want zijn stem raakte echt dat hele veld. Daarna Der Untergang gekeken. Dat was iets teveel van het slechte. Tju zeg.quote:Op maandag 1 maart 2010 13:36 schreef Gert het volgende:
Ah ja, maar dat vond ik dus echt een héle goede film! En niet alleen omdat er Duits gepraat werd.
DIe film greep je bij je lurven hè!
Dude.quote:Maar om "They even smell worse when they burn" moest ik wel grinniken.![]()
Genoteerd want zulke films zal ik uit mezelf nooit kijken denk ik. Ik ga wel naar de videotheek. Ja, HaHa.quote:Een beetje dezelfde thematiek, en een film waar ik helemaal in gezogen werd: "Das Leben der Anderen". Speelt in de voormalige DDR. Het gaat over een man bij de geheime dienst die iemand moet afluisteren en sympathie krijgt voor zijn "object", met alle gevolgen van dien. Het dagelijks leven in de "heilstaat" wordt zó mooi neergezet, zonder te overdrijven want het was niet allemáál slecht alleen het had perverse kanten. Je waant je er helemaal in.
Maar goed, filmtips, tja.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |