quote:Mee eens! Vind het eigenlijk wel het coolste figuur uit de hele SW reeks. Die stem lijkt zelfs op die van Rowan Atkinson (mr. Bean
Op zaterdag 18 mei 2002 17:13 schreef Robino het volgende:
Van alle films vind ik trouwens the emperor in Return of the Jedi nog het gaafste karakter.Die stem, brrrrr.
Goed geacteerd ook
quote:Je begrijpt me verkeerd
Op zaterdag 18 mei 2002 17:40 schreef kamagurka het volgende:[..]
Wat nou
? Dyslectische smartypants! Twas gewoon een vraag, die Sith had ik wel begrepen, maar nog niet geheel direct gelinkt aan die keizer. Hij wordt in die oudere films gewoon niet zo duidelijk uitgelegt, en in TPM krijg je slechts sporadisch wat over hem te horen. Maar dank voor de uitleg
quote:Hehe op andere fora zijn er nu hele discussies over wie het meest badass is ui star wars... daar doet me dit een beetje aan denken, alleen die andere discussie is iets koeler...
Op zaterdag 18 mei 2002 17:44 schreef kamagurka het volgende:[..]
Mee eens! Vind het eigenlijk wel het coolste figuur uit de hele SW reeks. Die stem lijkt zelfs op die van Rowan Atkinson (mr. Bean
), maar dan wel flink verdraaid.
quote:We zijn ook nog maar net begonnen
Op zaterdag 18 mei 2002 19:10 schreef LenL het volgende:[..]
Hehe op andere fora zijn er nu hele discussies over wie het meest badass is ui star wars... daar doet me dit een beetje aan denken, alleen die andere discussie is iets koeler...
Maaruh, ik vind 'm voor de pauze ECHT zuige, de love story is echt kont, echt 3x niks, maar ik zal niks spoilen voor de mensen die 'm nog moeten zien, maar ik kan je vertellen dat ie na de pauze echt geweldig is, en dat de special effects niet geevenaard zijn.
Owja, Natalie portmann is GEIL!
, weg debiele make-up ![]()
Owja 2, dat anakin naar de dark-side gaat ligt er wel heel erg dik bovenop.
Neej juist niet.
En het eerste gedeelte is toch ook wel kick hoor.., zoveel liefdesverhaal zit dr niet in. Het einde is echt super, en ook HET lightsaber gevecht!!!
(btw, het ligt er wel dik bovenop, want hij doet vet gefokt, en ongehoorzaam etc.)
quote:ik had geen pauze
Op zaterdag 18 mei 2002 19:40 schreef Punica het volgende:
okee, ik heb 'm gister gezien dussuh, WHO WANTS TO FREAKING TOUCH ME!Maaruh, ik vind 'm voor de pauze ECHT zuige, de love story is echt kont, echt 3x niks, maar ik zal niks spoilen voor de mensen die 'm nog moeten zien, maar ik kan je vertellen dat ie na de pauze echt geweldig is, en dat de special effects niet geevenaard zijn.
Owja, Natalie portmann is GEIL!
, weg debiele make-up
Owja 2, dat anakin naar de dark-side gaat ligt er wel heel erg dik bovenop.
owja 1 ben ik het VOLLEDIG mee eens, maar owja 2 niet, het is net goed verwerkt en zeker niet te dik erbovenop.....dat zijn slechte dingen zoeken die er niet zijn vind ik...........
2 minpuntjes vind ik de dood van Schmi, niet dat het gebeurt, maar hoe, en dat we niet te zien krijgen hoe de tusken raiders worden afgeslacht, ik had Anakin graag gezien vol uit woede handelend
quote:boeie zolang Natalie in beeld is heb ik daar geen problemen mee hoor
Op zaterdag 18 mei 2002 21:33 schreef Punica het volgende:
komop jongens, ik schaamde me gewoon dood toen ik die picknick scene zag, ik dacht dat ik naar the sound of music zat te kijken.
quote:Juist dat vroeg ik me meteen na de film ook af
Op zondag 19 mei 2002 02:29 schreef RAILGUNNER het volgende:
spoiler
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Het einde van de film; trouwen Anakin en Amidala/Padme daar of lijkt het maar zo?
spoiler antwoord:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ik lees nu overal op internet en hoor van vrienden dat dat dus wel degelijk een troupartij moest voorstellen, die 2 seconden dat je ze hand in hand ziet staan ![]()
dat hadden ze dus wel wat duidelijker mogen maken.....
ik ben blij dat Lucas alle negatieve dingen uit ep1 heeft weggehaald. Die hele gungan shit was maar een trieste disney bedoening.
maar misschien had ik ook te hoge verwachtingen van ep1... EINDELIJK weer een SW film... Ik was totaal spoiled naar de bios gegaan. Heb deze keer bewust geen enkele reviews gelezen, geen trailers bekeken (ogen/oren dicht in de bios en was neurien)
).
En ik vond 't echt schitterend.
------------SPOILER-----------------
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
op het einde is het toch duidelijk dat ze trouwen? de "priester" die erbij staan, en de ring om Amidala's vinger. lmfd
quote:Idd en groot eglijk.
Op zaterdag 18 mei 2002 21:33 schreef Punica het volgende:
komop jongens, ik schaamde me gewoon dood toen ik die picknick scene zag, ik dacht dat ik naar the sound of music zat te kijken.
- veel onoverzichtelijke actiescenes
- ruk liefdesverhaal (ook liefdesverhalen kunnen beter in beeld gebracht worden)
- anakin bijzonder slecht geacteerd
- er wordt veel nadruk gelegd op anakin en zijn transformatie naar de dark side. De climax daarvan brengen ze juist niet weer in beeld.
- plotholes (oa het jango fett-verhaal)
Al met al te veel minpunten. Vond het dan ook geen sterke film. Vermakelijk, maar meer niet. Absoluut het niveau van de eerste 3 niet gehaald, en wat mij betreft was SW1 ook beter, al ontloopt het elkaar niet veel.
Dentist
Edit: heb net even gezocht op google news en ik blijk niet de enige geweest te zijn. Volgende keer goed opletten dus!
quote:gelukkig maar dat smaken verschillen
Op zondag 19 mei 2002 12:15 schreef Dentist het volgende:
+ mooi gevecht in de arena
+ mooi, haast absurdistisch gevecht van yoda (ook mooi teruggekomen op een opmerking die helemaal in het begin van de film gemaakt wordt)- veel onoverzichtelijke actiescenes
- ruk liefdesverhaal (ook liefdesverhalen kunnen beter in beeld gebracht worden)
- anakin bijzonder slecht geacteerd
- er wordt veel nadruk gelegd op anakin en zijn transformatie naar de dark side. De climax daarvan brengen ze juist niet weer in beeld.
- plotholes (oa het jango fett-verhaal)Al met al te veel minpunten. Vond het dan ook geen sterke film. Vermakelijk, maar meer niet. Absoluut het niveau van de eerste 3 niet gehaald, en wat mij betreft was SW1 ook beter, al ontloopt het elkaar niet veel.
Dentist
quote:dat je Anakin en Padme's schaduw ziet op dat hutje van de Lars familie is nogal overduidelijk dat het Darth Vader's schaduw is.
Op zondag 19 mei 2002 12:28 schreef Hitman het volgende:
Iedereen kent natuurlijk de poster van TPM waar je wel heel duidelijk Darth Vader in de schaduw van Anakin kan zien, maar dit was vrij subtiel gedaan.
quote:En hier ben ik het dus niet mee eens. Inmiddels heb ik de film 3 keer gezien in de bios. Maar ik vind dat de clone troopers en voertuigen ed. juist voorlopers zijn van de storm troopers en andere voertuigen. Ze zijn veel grover dan in de laatste drie delen. Verder vind ik de bike waar Anakin mee op zoek gaat naar Shmi ook grover en minder strak dan de bike die men gebruikt in EP VI, dit geld ook voor de voorlopers van de AT AT's en nog veel meer. En je moet niet vergeten dat deel 4, 5 en 6 wel zo'n 20 jaar oud zijn en de technieken enorm verbeterd zijn in die tijd, hirdoor ziet alles er inderdaad wat flitsender uit. Ik moet alleen wel zeggen dat de Naboo schepen (de zilverkleurige) idd wel erg mooi zijn in vergelijking met de andere voertuigen
Op vrijdag 17 mei 2002 18:14 schreef thorgal het volgende:
-Ten slotte: Zowel het kloonleger als zo'n beetje alles in deze en TPM ziet er zoveel moderner uit dan in EP IV, V en VI. Tuurlijk het universum is in oorlog, maar als je nagaat dat Tie Fighters e.d. zijn gebasseerd op de techniek uit TPM en AOTC dan klopt het voor geen meter.
Ik vind AOTC echt stukken beter (weer wat duisterder en minder Disney) dan TPM en ook weer echt op Starwars nivo. Ik kan niet wachten om van de week nog maar een paar keer te gaan ![]()
[Dit bericht is gewijzigd door Eazzz op 19-05-2002 13:45]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |