In welke winkels is mijn vraagquote:Op donderdag 4 maart 2010 15:49 schreef BasNijmegen het volgende:
Waarom duurt het in Nederland zo lang voordat nieuwe android phones in de winkel liggen.
De desire pas in April in de winkels?
update naar 2.1 komt zeer snel naar de X10 en die malle SE interface is gewoon uit te zetten.quote:Op donderdag 4 maart 2010 14:31 schreef Merkie het volgende:
X10 zou ik niet nemen, malle SE-interface en Android 1.6.
Ja, dan doel ik dus op die datum he. 9 van de 10 keer wil het dan alsnog langer duren.quote:Op donderdag 4 maart 2010 18:53 schreef BasNijmegen het volgende:
[..]
Gewoon winkels als phone house etc
Hoe kom je daarbij? Voor zover ik weet is het niet eens zeker dat de X10 2.1 krijgt.quote:Op donderdag 4 maart 2010 17:22 schreef skittelman het volgende:
[..]
update naar 2.1 komt zeer snel naar de X10 en die malle SE interface is gewoon uit te zetten.
X10 wordt qua hardware het beste android toestel van het komende kalenderjaar.
het is de laatste kans van SE. Als de X10 flopt gaat de stekker eruit. Ik hoop voor ze dat er weinig kinderziektes in zitten dan geef ik ze echt een kans.
Inmiddels in bezit, mooi ding. Android is echt goed ook. Alhoewel er nog een update moet komen naar 2.1.quote:Op maandag 1 maart 2010 17:09 schreef Gnarp het volgende:
Woensdag wordt mijn eerste Android phone bezorgt als het goed is![]()
Niet de mooiste of duurste maar volgens veel recensies een prima ding met een goede kwaliteit/prijs verhouding. Een Samsung galaxy 'spica' I5700 (wel een lange naam zeg). Ik ben benieuwd!
Zat ik ook erg tussen te twijfelen. Voor mij was het keyboard doorslaggevend. Zal morgen ff posten hoe het toetsenbord aanvoelt.quote:Op donderdag 4 maart 2010 14:47 schreef Renesite het volgende:
Milestone... desire... bah bah even mailen maar
NL/USA internationaal toetsenbord? Niet AZERTY of QWERTZquote:Op donderdag 4 maart 2010 21:17 schreef Sodeju het volgende:
[..]
Zat ik ook erg tussen te twijfelen. Voor mij was het keyboard doorslaggevend. Zal morgen ff posten hoe het toetsenbord aanvoelt.
ja ik ken het best wel, ik twijfel ook zoquote:Op donderdag 4 maart 2010 22:26 schreef Dionysiou het volgende:
Pff.. een toestel kopen is niet makkelijk..
Ik twijfel best wel..
- Milestone
- X10
- HTC Legend of Desire
quote:Op donderdag 4 maart 2010 22:26 schreef Dionysiou het volgende:
Pff.. een toestel kopen is niet makkelijk..
Ik twijfel best wel..
- Milestone
- X10
- HTC Legend of Desire
Als ik nou zou mogen kiezen zou ik 100% voor de X10 gaan. Er van uitgaande dat de update naar 2.1 snel zou komen. Daarnaast vind ik het volledige on-screen toetsenbord (dat ik steeds vaker gebruik vooral bij lange smsjes) zo goed (icm autocorrectie) dat ik niet eens een echt tobo zou willen.quote:Op donderdag 4 maart 2010 22:59 schreef lekzzz het volgende:
[..]
ja ik ken het best wel, ik twijfel ook zo
Waarom zou je dan voor de X10 boven de Desire gaan? Vind de Desire een stuk mooier. Het enige voordeel van de X10 lijkt me de camera.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 00:57 schreef skittelman het volgende:
[..]
[..]
Als ik nou zou mogen kiezen zou ik 100% voor de X10 gaan. Er van uitgaande dat de update naar 2.1 snel zou komen. Daarnaast vind ik het volledige on-screen toetsenbord (dat ik steeds vaker gebruik vooral bij lange smsjes) zo goed (icm autocorrectie) dat ik niet eens een echt tobo zou willen.
De Legend word vodafone-only dus die keus lijkt me ook niet moeilijk
X10 wordt zeker niet de beste van het hele jaar. Hij zal zeker nog een paar keer overtroffen worden. Er gaan bijvoorbeeld al geruchten over een HTC met een 1.5GHz (dual core?) Snapdragon processor. De grap is dat erg veel geruchten in dit wereldje waarheid zijnquote:Op donderdag 4 maart 2010 17:22 schreef skittelman het volgende:
[..]
update naar 2.1 komt zeer snel naar de X10 en die malle SE interface is gewoon uit te zetten.
X10 wordt qua hardware het beste android toestel van het komende kalenderjaar.
het is de laatste kans van SE. Als de X10 flopt gaat de stekker eruit. Ik hoop voor ze dat er weinig kinderziektes in zitten dan geef ik ze echt een kans.
En het scherm is ietsjes groter met een hogere resolutie, daarin tegen heeft de HTC Desire weer een beter type scherm.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 01:00 schreef svefn het volgende:
[..]
Waarom zou je dan voor de X10 boven de Desire gaan? Vind de Desire een stuk mooier. Het enige voordeel van de X10 lijkt me de camera.
quote:Op vrijdag 5 maart 2010 07:33 schreef Dionysiou het volgende:
Als ik goede (high res) foto's wil maken koop ik wel een Canon/Nikon/Panasonic camera..
Hmm vodafone-only, dat is wel jammer. Heb geen voadafonequote:Op vrijdag 5 maart 2010 01:00 schreef svefn het volgende:
[..]
Waarom zou je dan voor de X10 boven de Desire gaan? Vind de Desire een stuk mooier. Het enige voordeel van de X10 lijkt me de camera.
quote:Naast Facebook- en Twitter-integratie zal de X10 ook ondersteuning voor Hyves bieden, zo heeft Sony Ericsson laten weten. De fabrikant zal de Android-smartphone vanaf eind maart aan winkels en providers uitleveren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |