Doe ik ook niet, je vraag was alleen een beetje vreemd dus dacht ik leg je even uit dat er ook vrouwen zijn die werken....welkom in de 21ste eeuw.quote:Op zondag 28 februari 2010 01:51 schreef Equites het volgende:
[..]
Je hoeft je niet te verontschuldigen hoor
Ik heb op mijn werk ook vrouwen rondlopen hoor en die maken iets meer uren dan jou gok ik. Dus dat is niets nieuws voor me.quote:Op zondag 28 februari 2010 01:53 schreef snakelady het volgende:
[..]
Doe ik ook niet, je vraag was alleen een beetje vreemd dus dacht ik leg je even uit dat er ook vrouwen zijn die werken....welkom in de 21ste eeuw.
Weet jij hoeveel uren ik maak dan?quote:Op zondag 28 februari 2010 01:54 schreef Equites het volgende:
[..]
Ik heb op mijn werk ook vrouwen rondlopen hoor en die maken iets meer uren dan jou gok ik. Dus dat is niets nieuws voor me.
Dat wel ja, maar dat vind ik dan weer minder erg.quote:Op zondag 28 februari 2010 01:55 schreef ShadyLane het volgende:
Als je zelfstandige bent en je eenmanszaak loopt nog niet geweldig moet je leuren om opdrachten. Netwerken, glimlachen, handjes schudden. Als je voor een baas werkt kun je die met een beetje geluk grotendeels mijden en gewoon je gang gaan zonder kruiperig te hoeven doen.
Dat is het ookquote:Op zondag 28 februari 2010 01:50 schreef elfzesendertig het volgende:
Mensen die denken dat elke 40-uursbaan een levende hel is
Succes!quote:Op zondag 28 februari 2010 09:42 schreef VeX- het volgende:
Ik ben van plan snel rijk te worden zodat ik de fase van loonslaaf kan overslaan.
Veel horeca/catering werk is in het weekende, dus nogal logisch dat ze zeker willen zijn dat je ook in het weekeinde gaat werken...betkent gewoon dat je dus je vrijde ' weekend' niet per definitie in het weekend valt. Huilie.quote:Op zaterdag 27 februari 2010 23:37 schreef loeki_de_leeuw het volgende:
Ik zag net deze advertentie in de krant staan. De slavendrijvers durven er gewoon bij te zetten dat je 7 dagen in de week beschikbaar moet zijn.
Koerier zijn heb je na een tijd ook wel gezien toch?quote:Op zondag 28 februari 2010 10:24 schreef kikoooooo het volgende:
Zoek een baan waarbij je veel onderweg bentik ben ook loonslaaf, maar zit heerlijk veel in de auto kriskras door Nederland. Na een 4tal stages op mijn MBO en HBO-opleiding ben ik blijven hangen op mijn afstudeerplek. Werd helemaal gek achter het bureau, 40 uur per week. Nu gelukkig een andere baan.
Ik ben geen koerierquote:Op zondag 28 februari 2010 10:33 schreef Ferrari_Tape het volgende:
[..]
Koerier zijn heb je na een tijd ook wel gezien toch?
Gast, niemand werkt 7 dagen per week in een normale baan. De vakbonden zouden daar gehakt van maken. Ze willen gewoon dat jij in het topseizoen bijvoorbeeld maandag en dinsdag vrij hebt, ipv het weekend...quote:Op zondag 28 februari 2010 00:00 schreef loeki_de_leeuw het volgende:
[..]
Nee hoor, het is een heel goed lopend bedrijf, dus je kunt je uren echt wel maken daar. Maar ik werk momenteel 6 dagen per week, en moet er niet aan denken om die ene vrije dag in de week ook nog te moeten werken. Vandaar dat ik op deze advertentie nooit zou reageren, hoewel het me best een leuke baan lijkt.
Als je op 1 stage zo behandeld wordt, is het toeval. Jij maakt het er kennelijk naar.quote:Op zondag 28 februari 2010 04:16 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Dat is het ookIk heb meerdere stages gelopen en vaak behandelen ze je gewoon als vuil, elke ochtend vroeg me bed uit om lange dagen te maken 5x per week terwijl ik uit het raam blije gezichten in de trein zie om half 1 waarna mijn dagdroom over vrijheid onderbroken wordt door een knippend geluid van vingers met een snauw erachter " verdomme ff doorwerken je kan straks pauze houden
"
ja, want BBQ'en/gourmetten etc kan je elke dag bij mooi weer! dus moet ook iemand dat spul brengen & ophalen! (en afwassen!)quote:Op zaterdag 27 februari 2010 23:37 schreef loeki_de_leeuw het volgende:
Ik zag net deze advertentie in de krant staan. De slavendrijvers durven er gewoon bij te zetten dat je 7 dagen in de week beschikbaar moet zijn.
[..]
Ik quote je ff voor over een paar jaarquote:Op zaterdag 27 februari 2010 23:29 schreef Levolution het volgende:
Eens met de klacht.
Ik probeer nu dan ook met zo weinig mogelijk inspanning en zo veel mogelijk rendement mijn opleiding af te ronden zodat ik zekerheid heb, maar ik weiger een loonslaaf te worden. Ik zie wel wat er van komt. Ambitie heb ik wel, maar niet om loonslaaf te worden.
En ook jij quote ik ff voor over een paar jaarquote:Op zondag 28 februari 2010 04:16 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Dat is het ookIk heb meerdere stages gelopen en vaak behandelen ze je gewoon als vuil, elke ochtend vroeg me bed uit om lange dagen te maken 5x per week terwijl ik uit het raam blije gezichten in de trein zie om half 1 waarna mijn dagdroom over vrijheid onderbroken wordt door een knippend geluid van vingers met een snauw erachter " verdomme ff doorwerken je kan straks pauze houden
" , in het donker aankomen en gaan.
Nee, ik verafschuw het loonslaafkantoorhokjes9tot5leven.
Ik haal mijn opleiding zodat ik dat als stok achter de deur heb, volg mijn dromen en maak goed geld met gedurfde stappen zodat ik binnen 10 jaar vanuit een hangmat in het caribisch gebied lachend terug denk aan al die lemmings met hun nietszeggende kutleventje als een werkmier dag in dag uit, wasted life.
Al ben ik erg bang dat ik op een dag wakker wordt getrouwd 2 kinderen 9 tot 5 kantoorbaantje en werken voor me hypotheek en een vakantie in de zomer, comformiteitsdrang
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |